השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

תיקון מצלמות אבטחה

מצלמות האבטחה לא עובדת? התמונה מרצדת? צריכים לתיקן את מצלמות האבטחה? בעמוד תראו מחירים של תיקון מצלמות אבטחה, אילו תיקונים קיימים ואיך תוכלו לחסוך במחיר התיקון.

תיקון מצלמות אבטחה של תקלות נפוצות

צריכים תיקון של מצלמות האבטחה? בואו נתחיל בהבנה של מה הבעיה ואז מה התיקון הנדרש:

 • בלאי של הכבלים: כמו הרבה דברים בחיים, גם כבלים של מצלמות אבטחה יכולים להתבלות. סימן אחד לכך שהכבל בלוי הוא תמונה מרצדת וכל מה שצריך לעשות זה להחליף את הכבל.
   
 • ספק כוח תקול: זו התקלה הנפוצה ביותר במצלמות אבטחה, ואם אנחנו מנסים להיות יותר מדוייקים לרוב מדובר בשנאי שכבר לא מספק כוח. מה עושים במקרה הזה? מחליפים את השנאי.
   
 • בעיה בהגדרת הרשת: אם יש לכםן מצלמות IP זה אומר שהן מחוברות לאינטרנט. נפל לכם האינטרנט? אולי החלפתם ספק? כל דבר שקשור לזה שכרגע המצלמה לא מצליחה להיות מחוברת באופן ראוי לרשת האינטרנט פוגע בתפעול שלה. תוכלו לנסות לכוון את זה בעצמכם לפי ההוראות של היצרן או לחלופין להזמין טכנאי מצלמות אבטחה שיבוא לעשות זאת בשבילכם. רגע לפני שאתם קוראים לטכנאי מומלץ לנתק ולחבר מחדש אחרי כמה דקות, אולי זה ייפתר.
   
 • מצלמה לא מכוונת: פה לא מדובר על הגדרות הרשת אלא פשוט על כיוון של המצלמה עצמה. אם אתם אנשים יותר טכנולוגיים תוכלו לקחת את חוברת הוראות היצרן ולנסות לכוון בעצמכם. אפשרות נוספת היא לקרוא לטכנאי מצלמות אבטחה שיעשה את זה בשבילכם.
   
 • מים במצלמות האבטחה: מים ומתכות הם בדרך כלל שילוב לא טוב כי הם יוצרים קורוזיה. מה קורה במקרה של קורוזיה? דברים לא עובדים. למעשה זה לא אמור לקרות למצלמה שלכם, זה כנראה קרה בגלל התקנה לא טובה (לא אטמו את הקופסה מספיק טוב). לצערנו במקרה הזה עדיף להתקין מצלמות אבטחה חדשות במקום לנסות לתקן.
   
 • תקלה בDVR: הDVR למעשה שומר את כל הזיכרון אצלו. הוא יודע מתי נרדמת על הספה בזמן שניסית לצפות בטלויזיה, מי נכנס לבית ומתי. רגע לפני שאתם קוראים לטכנאי נסו לחבר ולנתק אותו מהחשמל. כמו בני האדם, גם למכשירים חשמליים לפעמים הפסקה קטנה יכולה לעזור.

 

תיקון מצלמות אבטחה

כמה עולה תיקון מצלמות אבטחה?

מחיר תיקון מצלמות אבטחה משתנה בהתאם לסוג התיקון שתצטרכו ובכמות המצלמות שתצטרכו לתקן. הוספנו לכם מחירון לדוגמה:

מחירון תיקון מצלמות אבטחה

מחיר ביקור טכנאי מצלמות אבטחה

המחיר הוא עבור תיקון קטן כמו חיבור לרשת או כיוון המצלמה.


250 - 350 ש"ח
כמה עולה החלפת כבל למצלמת אבטחה?

המחיר כולל את הכבל עצמו.


300 - 450 ש"ח
כמה עולה להחלף ספק כוח?

המחיר כולל את הרכיב.


400 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

החלפה או תיקון מצלמות אבטחה, מה כדאי?

יש כמה מקרים שבהם תיקון מצלמות אבטחה יעלה בערך כמו התקנה של מצלמות חדשות. לרוב אם התיקון הנדרש הוא ברכיב חיצוני למצלמה אז לרוב ניתן להחליף אותו, אבל לא תמיד. נסביר בטבלה:

 

סוג התיקון הנדרש החלפה או תיקון מצלמות האבטחה?
כבל בלוי תיקון
חדירה של מים למצלמות החלפה
תקלה בDVR תיקון
מצלמות ישנות החלפה (גם אם מדובר ברכיב חיצוני)
ספק כוח תקול תיקון

השוואת מחירים לתיקון מצלמות אבטחה

כמו שראיתם מחיר תיקון מצלמות אבטחה הוא לא קבוע והוא ישתנה בהתאם לסוג התקלה ובהתאם למספר המצלמות הדורשות תיקון. דבר נוסף שמכריע הוא טכנאי מצלמות האבטחה עצמו. תוכלו להתקשר לפורטל וויסק ולקבל הצעות מחיר מעד 3 טכנאי מצלמות אבטחה בעיר שלכם. ככה תוכלו להתחיל להשוות ולחסוך בקלות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

שמירה על מצלמות אבטחה לאורך זמן

הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להימנע מהצורך בתיקון מצלמות האבטחה שלכם:

 • איטום הקופסה: בזמן התקנת מצלמות האבטחה ודאו שהמתקין מוודא שהקופסה אטומה לחלוטין. במיוחד אם מדובר על מצלמות אבטחה שנמצאות מחוץ לבית.
   
 • ניקיון אבק: המצלמה מפורטל וויסק היא לנקות את האבק במצלמות פעם בחצי שנה מה שיעזור לתמונה על המצלמה להיראות טוב בכל ימות השנה.

 

כל כמה זמן כדאי לנקות מצלמות אבטחה?
6 חודשים
7 חודשים משך זמן 5 חודשים