השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

תיקון קודן לדלת

קודן הדלת אינו מגיב? מעוניינים להחליף את לוח הלחצנים הקיים בחדש? הזמינו שירותי תיקון קודן לדלת דרך פורטל 'וויסק' ותוכלו להוזיל את מחיר השירות באמצעות השוואת מחירים.

תיקון קודן לדלת מכל סוג ודגם

כאשר מדברים על קודנים לדלת, כדאי לדעת כי ישנם סוגים שונים של קודנים בשוק, חלקם פשוטים למדי ועשויים מפלסטיק וחלקם האחר עשוי ממתכת (מכונים "קודני אנטי-ונדל") מה שהופך אותם לעמידים הרבה יותר בפני תנאי מזג האוויר השונים. מעת לעת, הקודנים נהרסים ונשחקים בעקבות השימוש התכוף של כל מי שנכנס אל המבנה, מה שמצריך תיקון והחלפה של חלק מהרכיבים. אנו נשמח לסייע לכם בפתרון התקלה, בהתאם לסוג ודגם הקודן שברשותכם.

 

תיקון קודן לדלת

כמה עולה תיקון קודן לדלת?

מחיר תיקון קודן לדלת עומד על 300 ש"ח. טווח המחירים נע בין 200 ל-400 ש"ח, כפועל יוצא של התקלה הספציפית שנדרש לתקן.

 

מחיר לתיקון קודן בדלת כניסה

מחיר לתיקון קודן בדלת כניסה: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪


 

  • עלות החלפת קודן דלת קיים בקודן חדש: 400 - 600 ש"ח.
  • עלות התקנת קודן כולל יצירת תשתית מתאימה: 800 - 1,200 ש"ח.

למה קודן הדלת לא עובד?

הסיבה הנפוצה לכך שקודן הדלת אינו מגיב היא בעיה במגעים והחיווט. לעיתים, אחד מהחוטים בקודן משתחרר, מה שיוצר תקלה בעת הקשת הקוד. סיבה נוספת לתקלה או בעיה בקודן - לוח המקשים של הקודן נהרס. לעיתים יהיה מדובר על כפתור ספציפי שנתקע או אינו מגיב ולעיתים לוח המקשים כולו נהרס ויש להחליפו לגמרי.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

כמה זמן לוקח להחליף קודן בדלת?

החלפת הקודן היא פעולה פשוטה יחסית וכאשר מזמינים בעל מקצוע מיומן אשר בקיא במלאכת הניתוק והחיבור של הקודן, הוא יכול לסיים את העבודה בתוך כחצי שעה. יש לקחת בחשבון שמשך הזמן תלוי בין היתר בסוג הקודן ובתשתית הקיימת במקום ובמידה ולא קיימת תשתית, תהליך ההתקנה עשוי לקחת גם 40 דקות ואף יותר. אם מדובר על תיקון אינטרקום + קודן, העבודה עשויה להימשך גם כשעה שלמה.

 

זמן ממוצע להחלפת קודן בדלת:
 30 דקות
40 דקות משך זמן 20 דקות

תיקון קודנים בדלת - האם זה תמיד משתלם?

נשאלת השאלה האם תמיד כדאי לתקן את הקודן בדלת או שאולי כדאי להחליפו בקודן חדש? כפי שהסברנו קודם לכן, תיקון קודן יעלה בין 200 ל-400 ש"ח, בעוד עלות החלפה של קודן קיים בחדש תנוע בממוצע בין 400 ל-600 ש"ח, כולל עלות הקודן. אז מתי נתקן ומתי נחליף? כאשר יש תקלה בחיווט, כדאי לתקן את הקודן. לעומת זאת אם נדרש להחליף את לוח המקשים, העלות תהיה כבר גבוהה (סביב 400 ש"ח) ולכן נמליץ לכם להחליף את הקודן עצמו.