השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

תיקון אינטרקום

תקלה באינטרקום? האינטרקום לא פועל כשורה? זקוקים לעזרה של טכנאי מקצועי? דרכנו תוכלו לבצע השוואת מחירים ולהזמין תיקון אינטרקום במחיר משתלם. אנו מספקים שירות בעבור מערכות אינטרקום ביתיות (בדירה) וגם בבניינים משותפים.

תיקון אינטרקום - השוו מחירים בין טכנאים וחסכו

האינטרקום מסייע לנו ליצור בקרה על כל מי שרוצה להיכנס לבית או לבניין. כאשר ישנה בעיה במכשיר, אנו נדרשים להסתייע בעזרתו של טכנאי מקצועי אשר מספק שירות של תיקון אינטרקום. בהמשך נרחיב על התקלות האינטרקום השונות שעשויות להתרחש אך קודם לכן כדאי להדגיש שבדומה להזמנת טכנאים בתחומים אחרים, גם בתחום זה השוואת מחירים היא חיונית ויכולה לחסוך לכם עלויות. 

 

פורטל 'וויסק' מאפשר לכם לקבל מספר הצעות מחיר שונות מטכנאי אינטרקום מומלצים באזור המגורים שלכם, מה שכמובן מסייע להבין טוב יותר את טווחי המחירים. בנוסף, בעמוד זה תוכלו למצוא מחירון המפרט עלויות לתיקונים הנפוצים ביותר בתחום.

 

תיקון אינטרקום

תקלות אינטרקום נפוצות שכדאי להכיר

למרות העובדה שאינטרקום הוא מכשיר יחסית פשוט, התקלות בו הן מגוונות. להלן פירוט של תקלות אינטרקום נפוצות אשר נוטות להתרחש לעיתים קרובות, ללא קשר לסוג האינטרקום או הדגם הספציפי. האינטרקום לא עובד? הנה מידע שעשוי להיות חיוני מאוד בעבורכם:

  • לא שומעים באינטרקום: אם אתם מוצאים את עצמכם צועקים אל תוך השפופרת מאחר והצד השני לא שומע אתכם, ייתכן ויש תקלה ברמקול שבפאנל החיצוני. אם האורחים שלכם שומעים אתכם אך אתם לא שומעים אותם - התקלה היא בשפופרת האינטרקום עצמה ונדרש להחליף אותה. ברוב המקרים לא תתבצע החלפה של רכיבים פנימיים אלא הטכנאי יעדיף להחליף את הראש כולו.
     
  • תיקון של לחצני האינטרקום: בבניינים רבי קומות עם מספר רב של דיירים שמשתמשים באינטרקום כמדי יום או בבניינים ישנים מאוד, הלחצנים של האינטרקום, אשר נמצאים בכניסה אל הלובי או בכניסה החיצונית של הבניין עצמו עשויים להתקלקל או להישחק. יש שתי סיבות להחלפת הפאנל, הסיבה הראשונה היא הרצון לחדש את הפאנל בשל העובדה שכבר לא רואים כלל את הלחצנים והסיבה השניה היא שהלחצנים פשוט כבר לא מגיבים טוב. תקלה זו נפוצה מאוד גם בתיקון קודן בדלת.
     
  • תקלה בפאנל שמותקן בחוץ:  אם מקודם דיברנו על הלחצנים שבפאנל, כאן הכוונה היא לבעיה פנימית בפאנל עצמו. הפאנל החיצוני של האינטרקום, אשר מותקן מחוץ לבניין או הבית הפרטי, עשוי להינזק בשל תנאי מזג האוויר השונים והרטיבות שיוצרת בו קורוזיה. כאן יצטרך הטכנאי לפתח את הפאנל, לבדוק גם את החיווט החשמלי וגם לבדוק אם הרמקול תקין ולא ניזוק מהגשם מאחר והדבר נפוץ למדי.
     
  • בעיות בדלת עצמה: פעמים רבות, כאשר אינטרקום לא פותח דלת, רובנו סבורים כי האינטרקום עצמו הוא החשוד המיידי. אך במקרים רבים הבעיה היא דווקא בדלת. מה הכוונה? יכול להיות שהדלת לא מכוונת ולכן לא נפתחת כמו שצריך. ייתכן ויש בעיה במנעול החשמלי של הדלת ולעיתים הבעיה היא בעיה במתח החשמלי שאינו מספיק.

אינטרקום לא מצלצל - מה הסיבה לכך?

ייתכן כי אחד מהלחצנים שבפאנל החיצוני שנמצא בלובי הבניין תקול. כמו כן אינטרקום לא מצלצל גם כאשר ישנה בעיה בשפופרת שלכם. אם בדקתם את שתי האופציות הללו, יש לגשת ולבדוק את חיווט התקשורת ואת פאנל האינטרקום.

מחירון תיקוני אינטרקום לפי סוג התקלה

מהו מחיר תיקון אינטרקום? מאוד תלוי מה התקלה. הנה מספר דוגמאות לטווחי מחירים של התקלות באינטרקום הנפוצות ביותר. כדאי לזכור, המחירים אומנם מבוססים על הצעות אמיתיות של טכנאי אינטרקום ברחבי הארץ אך עשויים להיות שינויים כאלה ואחרים מעת לעת ולכן כדאי לבדוק את העלות המדויקת מול הטכנאי, כבר בשיחת הטלפון איתו.

מחירון תיקוני אינטרקום

עלות החלפת שפופרת של אינטרקום

המחיר כולל את עבודת ההחלפה ואת עלות השפופרת החדשה.


250 - 350 ש"ח
מחיר תיקון דלת אינטרקום

המחיר מתייחס לתקלה במנעול החשמלי של הדלת. 


300 - 500 ש"ח
כמה יעלה להחליף את המתאם הטלפוני?

התקנה הכוללת בדיקת תקינות בסיום.


600 - 1,200 ש"ח
תיקון של חיווט בפאנל החיצוני

תיקון מגעים בפאנל הקיים, ללא החלפה של הפאנל עצמו.


200 - 300 ש"ח
התקנת שנאי חדש בלוח בפאנל החיצוני

המחיר כולל את פירוק השנאי הקיים, פעולת ההחלפה עצמה ורכישת השנאי.


350 - 450 ש"ח

הדפס מחירון

כיצד נקבע המחיר של תיקוני אינטרקום?

יש מספר פרמטרים אשר משפיעים על מחיר העבודה. הפרמטר הראשון הוא סוג האינטרקום שיש ברשותכם. הדגם הספציפי ישפיע באופן ישיר על המחיר והסיבה לכך היא עלות חלקי החילוף. ככל שמדובר בדגם חדש ומתקדם יותר, כך החלקים יעלו יותר. לכן צפו לפערים במחיר בעלות העבודה בין תיקון מערכות אינטרקום עם שפופרת לתיקון של מערכת אינטרקום דיגיטלי או עם מצלמה.

 

מרכיב נוסף המשפיע על מחיר תיקוני אינטרקום הוא שעת הפנייה. במידה ותזעיקו את הטכנאי בשעות הערב המאוחרות, בסוף השבוע או בתקופת חג - המחיר יעלה. ברוב המקרים זה כמובן לא יקרה מאחר ולרוב יהיה אפשר לחכות מעט עם תיקון התקלה ולהזמין את הטכנאי במסגרת שעות הביקור המקובלות. בשעות אלה, עלות הביקור תהיה בין 200 ש"ח ל-300 ש"ח בממוצע.

 

תיקונים של אינטרקום

למה להזמין טכנאי אינטרקום דרך וויסק?

הסיבה הראשונה היא שאנחנו עורכים בדיקות לטכנאים שעובדים איתנו. הסיבה השנייה היא שבעת הפנייה אלינו לצורך קבלת שירות, אנו מספקים לכם עד שלוש הצעות מחיר שונות של טכנאי אינטרקום מומלצים, מה שמאפשר לכם לערוך סקר שוק קצר ולהבין בדיוק כמה צפויה לעלות לכם העבודה. כמו כן, אנו פועלים בכל רחבי הארץ מה שיאפשר לכם למצוא טכנאי בעיר או ביישוב שלכם מבלי לחפש בכל רחבי הרשת.

תיקון אינטרקום דירתי (ביתי) במחירים זולים

גם אם אתם זקוקים לתיקון של אינטרקום ביתי (בבית פרטי) וגם אם מדובר על תיקון אינטרקום בבניין משותף, אנו נדאג לכך שתקבלו מחירים מצוינים בעבור השירות. כפי שהסברנו, לא פעם השוואת מחירים בין טכנאים יכולה לחסוך לא מעט, בעיקר כאשר מדובר על תקלות אינטרקום מורכבות או יקרות. צרו איתנו קשר דרך הטופס המופיע כאן למטה ואנו נחזור אליכם בהקדם עם כל המידע.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

שאלות על תיקון אינטרקום

רגע לפני שאתם מזמינים טכנאי אינטרקום מומלץ, כדאי שתקראו את השאלות הבאות שעשויות לסייע לכם:

האם אפשר לרכוש את הרכיבים בעצמי ולהזמין רק את עבודת ההחלפה?

זה אפשרי אך לא ממש מומלץ. ישנם דגמים שונים ושוני בין רכיב לרכיב ולכן כדאי לתת לטכנאי מקצועי לבצע גם את הרכישה.


כמה זמן יקח לבצע תיקון אינטרקום לדלת?

תיקון סטנדרטי לוקח בין חצי שעה לשעה וחצי. במקרים בהם מדובר בתיקון מורכב יותר, משך הביקור עשוי להתארך ולקחת גם שעתיים ואף יותר.


האם תיקון מערכות אינטרקום הוא תמיד משתלם?

ברוב המקרים עלות של תיקון האינטרקום הקיים תהיה משתלמת יותר מאשר התקנת אינטרקום חדש. כמובן שיש לקחת בחשבון משתנים כמו סוג התקלה, וותק האינטרקום ומצבו הנוכחי.