השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

תקלות במערכת אזעקה

קראו על התקלות הנפוצות במערכות אזעקה, מה עשוי להיות הפתרון ומה מחירו וגם איך תוכלו לאתר טכנאי מערכות אזעקה באזור מגוריכם בצורה מהירה ופשוטה.

מהן התקלות הנפוצות במערכת אזעקה?

יש כמה תקלות במערכת אזעקה שקורות לעתים דחופות יותר מאחרות, כמו: לוח מקשים במערכת אזעקה שלא מגיב, מערכת אזעקה שמפעילה קריאות שווא ואף אזעקה שלא מפסיקה לצפצף. נסביר:

 • לוח מקשים לא מגיב - במידה וניסיתם להקליד את קוד האזעקה ונתקלתם בחוסר תגובתיות, זה עשוי להעיד על היחלשות הבטריות של מערכת האזעקה, או על שחיקת המקשים שבלוח המקשים. 
   
 • הפתרון - פתרון לחוסר תגובה לאחר הקשת קוד: החלפת הבטריות של מערכת האזעקה. מדובר בפעולה שנשמעת פשוטה אך עדיף שלא לבצע אותה לבד כי מדובר על מערכת המערבת חוטי חשמל מסוכנים, כך שתוכלו להיעזר בטכנאי אזעקות לשם כך ורצוי אחת לשנתיים שזהו אורך חיי הבטריות בד"כ. במקרה של שחיקת הלחצנים בלוח המקשים: ניתן להסתייע בטכנאי לצורך החלפת המקשים הנחשבת ליקרה יחסית או לחילופין, לבקש ממנו להגדיר קוד חדש שיהיה בנוי מהמקשים שטרם נשחקו.
   
 • אזעקה לא מפסיקה לצפצף - אזעקות שווא ממערכת האזעקה עלולות להעיד על התקנה של מערכת אזעקה בצורה לא מקצועית שנגזרת מבחירת רמת רגישות לא מתאימה, בחירה שגויה של סוג גלאי האזעקה, תנאי גובה לא מתאימים וכדומה. לרוב אזעקות השווא יפעלו בגלל תנודת חיות בבית ואפילו בגלל תזוזת העצים והשיחים. 
   

 • הפתרון - הדבר יכול להיפתר ע"י הזמנת טכנאי מערכות אזעקה שיוכל לכוון את הגלאים או להחליף אותם.
   

 • גלאי לא מגיב/ שקט - במקרים בהם עברתם באזור הגלאי והוא נותר כבוי, הדבר עשוי להעיד על בעיית מתח או חיווט בגלאי. הדבר נפוץ בקרב גלאים קוויים. גלאים אלחוטיים עשויים לבלבל היות ויש ביכולתם לעבור למצב שינה בכל עת בה הם לא מזהים תגובה, כך שאם ברשותכם גלאי אלחוטי שלא מגיב, קרוב לודאי שהוא "ישן" ניתן להתייעץ עם טכנאי מערכות אזעקה להמשך טיפול.
   

 • הפתרון - במידה ומדובר על גלאי אזעקה קווי שלא מגיב, יכול להיות שיהיה על טכנאי האזעקות לכוון את מתח הגלאי או את החוטים שלו. במידה ושני אלו לא יסייעו, הוא יצטרך להחליף את הגלאי (בהתאם למסגרת האחריות שקיבלתם).
   

 • צופר לא תריע - גם צופר האחראי להרתעת הפורצים עשוי להישחק עם הזמן, מה שעשוי להוביל לצופר שלא מתריע בצורה מספקת.
   

 • הפתרון - טכנאי מערכות אזעקה יוכל להחליף את הצופר באחד חדש.

 

תקלות במערכת אזעקה

השיגו פתרון מקצועי לתקלות במערכת האזעקה שלכם

במידה ויש תקלות שחוזרות על עצמן במערכת האזעקה בביתכם, הדבר עשוי להעיד שכדאי להזמין טכנאי מערכות אזעקה שייתן מענה מתאים תוך זמן קצר. השאירו פרטים בטופס המצורף וקבלו מוויסק בחינם עד 3 טכנאי אזעקה, ביניהם תוכלו לברר מחירי טיפול בתקלות שונות במערכת האזעקה, להשוות ביניהם ולחסוך.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

​עלות טיפול בתקלות במערכת אזעקה

מעל רשמנו על כמה מהתקלות במערכת האזעקה וכעת נציג כמה עולה לטפל בהן: 
 

מחירי תיקון תקלות במערכת אזעקה
החלפת צופר מקולקל 300 - 600 ש"ח
החלפת לוח מקשים במערכת אזעקה 350 - 850 ש"ח
כמה עולה להחליף סוללה במערכת אזעקה?  250 - 350 ש"ח
שינוי קוד קיים לאזעקה  250 - 350 ש"ח
שינוי קוד קיים לאזעקה  250 - 350 ש"ח
כיוון מערכת אזעקה  250 - 350 ש"ח