השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

תכנון מערכת אזעקה לבית

צריכים עזרה בתכנון מערכת אזעקה לבית? הכנו לכם מאמר שיעזור לכם להבין איך בדיוק צריך לתכנן את מערכת האזעקה החדשה לבית שלכם!

בחירת אזעקה לבית

כחלק תכנון מערכת אזעקה לבית יש חשיבות לבחירת הסוג של מערכת האזעקה. לפני הבחירה של האזעקה, חשוב להבין את כל הצרכים שלכם ממערכת האזעקה כגון: האם היא תהיה רק מחוץ לבית? האם תרצו אותה גם בתוך הבית? האם יש בעלי חיים שעשויים לגרום למערכת לפעול ועוד. לאחר שתענו על כל השאלות, תוכלו לבחור במערכת אזעקה לבית שתתאים בדיוק לצרכים שלכם.

אזעקה קווית או אלחוטית?

מערכת אזעקה קווית מחוברת ישירות בתוך הקיר. מערכת קווית תהיה יציבה יותר ועמידה יותר משאר המערכות ובין היתר גם לא תצטרך החלפת סוללות. בנוסף, היא כמעט ולא דורשת תחזוקה. אבל לא הכל ורוד עם מערכת קווית. התקנה של מערכת אזעקה קווית מצריכה את הכנסת המערכת אל תוך הקיר, מה שיכול ליצור לכלוך ובלאגן במידה ואתם לא בהליך של בניית הבית.

 

ומהצד השני, יש את מערכת האזעקה האלחוטית, האזעקה האלחוטית דורשת יותר תחזוקה והיא המומלצת במידה ואתם לא בתהליך של בניית הבית אלא הבית קיים והחלטתם להוסיף אזעקה.

 

תכנון מערכת אזעקה לבית

מוודאים שהאזעקה מאושרת לחברות הביטוח

כחלק מתכנון מערכת אזעקה לבית חשוב לשים לב שאתם בוחרים במערכת אזעקה לבית שמאושרת על ידי חברות הביטוח (למי שיש ביטוח דירה). בנוסף, היינו ממליצים לכם לדבר עם חברת הביטוח לפני שתתקינו את מערכת האזעקה על מנת לוודא אם ישנן דרישות מיוחדות שחשוב שתדעו לפני ההתקנה.


>>> אולי יעניין אתכם גם התקנת מצלמה נסתרת

תכנון מעזרת אזעקה לבית לפי הצרכים

תכנון מערכת אזעקה לבית מתחיל בצרכים האישיים שלכם וגם נגמר שם. לכן, הדבר החשוב ביותר שתצטרכו לעשות הוא להבין את הצרכים האישיים שלכם ממערכת האזעקה לבית, לפי זה תוכלו לדעת בדיוק איך לבצע תכנון נכון. ישנן מערכות אזעקה לבית רבות ומגוונות, עם מצלמות אבטחה, חיישני דליפות גז, גלאי עשן ועוד. ככל שתגיעו מוכנים יותר - כך יהיה קל יותר לתכנן.

 

התקנת מערכת אזעקה לבית

צריכים עזרה בתכנון מערכת אזעקה לבית? נשמח לעזור לכם!

דרך הפורטל וויסק, תוכלו להיעזר בבעל מקצוע מנוסה ומיומן שיעזור לכם להבין כל דבר בתהליך תכנון מערכת אזעקה לבית. החל מהבנת הצרכים שלכם ממערכת האזעקה ועד לרכישה וההתקנה של מערכת אזעקה שמדויקת בדיוק לצרכים שלכם. בין היתר, תוכלו לקבל דרך הפורטל עד 3 הצעות מחיר לתכנון והתקנת מערכת אזעקה בבית שלכם בקלות ובמהירות ובכך תוכלו לחסוך כמה שיותר זמן וכסף!