השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

כתובת ip קבועה למצלמות

מה זה כתובת ip קבוצה למצלמות? במאמר זה תוכלו ללמוד כל מה שתצטרכו לפני ביצוע הגדרת ip קבוע למצלמות אבטחה ומה היתרונות והחסרונות של מצלמות ip. 

כתובת ip קבועה למצלמות - מה זה?

כתובת ip הם רצף מספרים אשר הוא בעצם הכתובת של המכשיר החשמלי ממנו אתם משתמשים. לכל מכשיר חשמלי ברשת ישנה כתובה IP. ונחזור חזרה לעניינו - המצלמות אבטחה. למצלמות IP ישנה כתובת IP קבועה למצלמות אשר ניתן לגשת אל המידע של המצלמות דרך הרשת. לרוב מצלמות אלו יהיו על אינטרנט או על רשת מקומית של המצלמות. על מנת שתוכלו לגשת אל המידע של המצלמות, לכל מצלמה צריך להיות כתובת IP משלה והמצלמה מעבירה את כל המידע אל האחסון שלה (ענן או אחסון פיזי).

איך תגדירו כתובת IP קבועה למצלמות?

על מנת להגדיל את מצלמות ה-IP בפעם הראשונה יש לעשות כך: המתקין מצלמות אבטחה מדליק את המצלמות לראשונה. לאחר ההדלקה מחברים את המצלמות לרשת ואז ישנו צורך להקצות לכל מצלמה כתובת IP קבועה שונה על מנת שהמצלמות יהיו שונות אחת מהשניה ובכך נוכל להבדיל בין המצלמות. לאחר מכן יש צורך לדבר עם ספק האינטרנט על מנת שיספק לכם כתובת IP קבועה. (עולה כסף מכיוון וישנו צורך להקצאת משאבים ורוחב פס) לאחר שדיברתם עם ספק האינרנט שלכם ועשיתם מנוי חודשי לשם IP קבוע, תוכלו לקבל את הIP הקבוע ומתקין מצלמות האבטחה יוכל לסיים את עבודתו.