השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

איך לבחור מצלמות אבטחה

מתקשים בכל התהליך של בחירת מצלמות אבטחה? במאמר זה נעשה לכם סדר שיעזור לכם לבחור את מצלמות האבטחה המתאימות ביותר עבורכם.

איך לבחור מצלמות אבטחה לבית או לעסק?

בחירת מצלמות אבטחה לבית שלכם, לעסק או לכל מקום אחר שתרצו עשויה להיות מעט מורכבת. כמות מצלמות האבטחה הנמצאות בשוק גדולה מאוד, מה שמקשה עלינו לבחור את המצלמת אבטחה שתהיה טובה ביותר עבורנו. במאמר זה נסביר לכם מהם הדברים החשובים ביותר שיש לבדוק לפני קניית המצלמה, המחירים של המצלמות ועוד.

 

איך לבחור מצלמות אבטחה

סוגי מצלמות אבטחה - מה עדיף?

יש כמה סוגי מצלמות אבטחה:

 • מצלמת אבטחה קווית - המצלמה המומלצת ביותר לשימוש חוץ (ופנים). איכות התמונה ברוב המצלמות מצוינת ואין כל הפרעה בשידור. בנוסף, באמצעות מכשיר הקלטה (NVR) ניתן לראות גם כמה שבועות אחורה.
   
 • מצלמת אבטחה אלחוטית - מצלמות אלו פחות מומלצות מקוויות מכמה סיבות. הסיבה הראשונה היא שכל מצלמה תצטרך חיבור לרשת מה שיוסיף למחיר שלכם כמה מאות שקלים. הסיבה השניה היא שזה על WIFI ולעתים יכול להיות הפרעה לשידור המצלמות. הסיבה השלישית שמצלמות אלו מצלמות באיכות פחות טובה (אלא אם כן שילמתם הרבה כסף על מצלמות אלחוטיות). לסיכום, מצלמות אלחוטיות מומלצות רק במקרים בהם תרצו מדי פעם להציץ שהכל בסדר עם הילדים או הכלב בבית.
   
 • מצלמת אבטחה חיצונית - כיום ישנם מצלמות פנים ומצלמות חוץ. הבדל המחירים ביניהם אינו גדול ובמצלמות חיצוניות תוכלו לקבל תמורה הרבה יותר טובה לכסף כגון ראיית לילה וכדומה.

 

איך לבחור מצלמת אבטחה לבית

מצלמות אבטחה אנלוגיות או דיגטליות?

אלו ההבדלים בין מצלמות אבטחה אנלוגיות לדיגטליות:

 • מצלמות אבטחה אנלוגיות - מצלמות אבטחה אלו מחוברות בצורה נפרדת אל מכשיר DVR (מכשיר ההקלטה) באמצעות קבל DMC שמאחסן את כלל נתוני ההקלטה. מצלמות אלו יצלמו באיכות טובה (HD) והמחיר שלהן מאוד משתלם. עם זאת, יש לה גם כמה חסרונות אל מול המצלמות הדיגיטליות כגון צילום באיכות ירודה ממצלמות דיגטליות (IP) ובנוסף הן צוברות בלאי יותר מהר.
   
 • מצלמות אבטחה דיגיטליות - מצלמות אלו כיום המצלמות המומלצות ביותר שקיימות בשוק. מצלמות דיגיטליות מתחברות אל מכשיר ההקלטה (NVR) באמצעות כבל רשת. בנוסף, הן מצלמות באיכות גבוהה בהרבה מהמצלמות האנלוגיות ומעבירות את הנתונים הרבה יותר. יתרון נוסף של מצלמות דיגיטליות (IP) זה שניתן לשלב בתוכן מערכות לזיהוי פנים ומערכות אנליטיקה. אבל, גם להן יש חסרונות כגון: מחיר יקר יותר, מצריך התקנת נקודת רשת בנפרד למצלמות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

איך בוחרים מצלמות אבטחה לבית? ראו דגשים!

הנה כמה כמה שאלות שיעזרו לכם בחיפוש אחר המצלמות אבטחה הטובות ביותר עבורכם:

 1. למה השימוש של המצלמות? אם השימוש הוא בשביל להציץ מדי פעם על הכלב, מצלמות אלחוטית אחת תעשה לכם את העבודה.
   
 2. האם חשוב לכם שמצלמות האבטחה יצלמו באיכות טובה בלילה? אם כן, חשוב לרכוש מצלמות אבטחה עם ראיית לילה.
   
 3. לאיזה מרחק אתם צריכים את מצלמות האבטחה? במידה וזה יצלם את השטח מרחוק, בדקו שהמצלמה אכן מגיעה ומצלמת בצורה טובה את מה שתרצו לצלם.

מצאו מתקין מצלמות בקלות!

בפורטל WeSec מוצאים לכם מתקיני מצלמות אבטחה מקצועיים ושירותיים ועוזרים לכם להשוות ולחסוך במהירות ובקלות מאילת ועד צפת! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל עד 3 הצעות מחיר למצלמות אבטחה ולהתקנת המצלמות, זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום.