השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

התקנת אזעקה לעסק

מעוניינים להגן על העסק מפני פריצות או פעולות וונדליזם? רוצים ליצור הרתעה שתרחיק גנבים ופורצים מהחנות או המשרד? הזמינו כעת שירות של התקנת אזעקה לעסק ותוכלו להיות בבקרה ופיקוח על הנעשה במקום, גם כאשר אינכם נמצאים.

התקנת אזעקה לעסק עושים אצל מקצוענים

כל בעל עסק יודע, כי גניבה או פריצה אל המשרד, החנות, המחסן או המפעל שלו - זו עוגמת נפש גדולה. במקרים רבים, בבתי העסק יש מידע רגיש למדי החל ממחשבים עם תוכנות, נתונים עסקיים, דו"חות חשובים ועד למכונות וציוד מקצועי שעלו לא מעט. זאת בדיוק הסיבה שעבודה של התקנת אזעקה לעסק צריכה להתבצע על ידי גורם מקצועי, אשר יודע להתקין את גלאי האזעקה בנקודות הנכונות על מנת ליצור כיסוי מלא, תוך התחשבות בכל דלת או חלון שדרכם עשויים לפרוץ הגנבים.

 התקנת אזעקה לעסק

מה משפיע על מחיר ההתקנה וכיצד הוא נקבע?

להלן הגורמים המרכזיים אשר יקבעו את מחיר ההתקנה של אזעקה בבית העסק שלכם:

  • עלות האזעקה והרכיבים: כאשר מדובר על רכיבים, הכוונה היא לגלאים הפזורים ברחבי בית העסק וגם לסירנות והרכזת עצמה. ישנם יצרנים שונים שמייצרים מערכות אעזקה ולכן יש פערים בין העלויות. ככל שתזדקקו למספר רב יותר של גלאים, כתוצאה מגודלו של בית העסק, העלות תעלה.
     
  • עלות ההתקנה עצמה: כפי שאתם בוודאי יודעים, כל טכנאי רשאי לתמחר את עבודתו כפי שהוא מוצא לנכון. ברוב הגדול של המקרים התמחור יעשה פר יום עבודה או פר כמות שעות. לכן חשוב להבין מה הצפי מבחינת זמני ההתקנה ומה המחיר פר שעת עבודה או יום עבודה שלם. בדרך כלל המחיר של יום עבודה של מתקין אזעקות, ינוע בין 800 ש"ח ל-1,400 ש"ח.
     
  • מיקום ההתקנה: יש שוני בין התקנת מערכת אזעקה למחסן, לבין בית עסק, חנות או משרד - כל אחד מהם עשוי להיות מתחומר באופן.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

דגשים נוספים לפני הזמנת התקנת מערכת אזעקה לעסק

ראשית כל, לפני התקנת מערכת אזעקה, חשוב לבקש מהמתקין להגיע אל בית העסק על מנת לבצע תכנון מקדים ואיפיון של הצרכים שלכם. כל עסק זקוק לכיסוי שונה וזאת בשל המבנה והמיקום שלו. נדרש לעבור ולזהות את הכניסות האפשריות לבית העסק וזה כולל את הדלתות, החלונות, יציאה למרפסת ואפילו פתחים עליונים בגג שדרכם עשויים להיכנס הפורצים.

 

שנית, כדאי לא להתפשר על ציוד שאינו איכותי. יש לא מעט חברות סיניות אשר מייצרות מערכות אזעקה שאינן מספיק אמינות ולכן זכרו כי בדרך כלל הזול יוצא יקר. בנוסף, אם אתם כבר מתקינים מערכת אזעקה לעסק, שווה לבדוק כמה יעלה לכם לשלב זאת עם התקנת מצלמות אבטחה, מה שיאפשר לקבל פתרון מקיף יותר.

התקנת אזעקה בעסק במחיר זול

מעוניינם לחסוך במחיר העבודה? בעזרתנו זה אפשרי! אנו דואגים לכך שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות בעבור התקנה של מערכות אזעקה בבית העסק שלכם, מחברות ומתקינים מומלצים באזורכם. כך תוכלו להשוות בין הצעה להצעה, להמשיך רק עם המתקין שסיפק לכם את ההצעה הטובה מכולן ולחסוך לא מעט כסף.

 

התקנת אזעקות בבתי עסק

התקנת אעזקה לעסקים עם חיבור לסמארטפון

ישנן מערכות אזעקה מתקדמות אשר מספקות לכם נתונים על פעילות האזעקה, ישר אל הטלפון הנייד. כך למשל, תוכלו לדעת איזה גלאי הופעל במפעל או בית העסק. העלות עשויה להיות גבוהה יותר ממערכות האזעקה הפשוטות אך זה בהחלט יספק לכם שליטה ובקרה טובה יותר על הנעשה בעסק שלכם, גם אם אתם נמצאים בחופשה או בפגישות מחוץ למשרד.