השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

החלפת סוללה למערכת אזעקה

האזעקה הפסיקה לעבוד בהפסקות חשמל לאחרונה? כנראה שצריך להזמין טכנאי מערכות אזעקה שיחליף סוללת גיבוי. כאן תדעו מה תפקידה ובמה כרוכה ההחלפה של סוללה זו וגלו איך תוכלו להשוות ולחסוך בין טכנאיי מערכות אזעקה דרך השארת פרטים קצרה בפורטל וויסק.

החלפת סוללה למערכת אזעקה היום

ידוע שהחלפת סוללה למערכת אזעקה ביתית הוא דבר המצריך טיפול מקצועי ומיידי של טכנאי מערכות אזעקה מפני שכל זמן שהסוללה הישנה אינה מתפקדת אתם חשופים לפריצות אבטחה במקרים בהם החשמל מנוטרל לכן בפורטל וויסק תוכלו להשאיר פרטיכם ותוכלו לקבל עד 3 הצעות בחינם טכנאים של מערכות אזעקה שיוכלו לסייע לכם בהחלפת סוללה למערכת האזעקה היום וכך תוכלו להשוות ביניהם במהירות וגם לחסוך כסף.

 

החלפת סוללה למערכת אזעקה

מהו מחיר החלפת סוללה למערכת אזעקה?

מחיר החלפת סוללה למערכת אזעקה נע בין 200 - 300 ש"ח ומורכב מעלות הסוללה והתקנתה ע"י טכנאי מערכות אזעקה. יש לקחת בחשבון שהמחירים עשויים להשתנות בהתאם לסוג הסוללה אותה בחרתם לרכוש מהטכנאי - עלות סוללה של חברה מקבילה יהיה זול יותר אך לאו דווקא מדובר בסוללות איכותיות בעלות תו תקן.

 

מחיר החלפת סוללה למערכת אזעקה

מחיר החלפת סוללה למערכת אזעקה: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

האם כדאי להחליף סוללה למערכת אזעקה לבד?

אם אתם בוחרים לחסוך בעלויות טכנאי עבור החלפת סוללה למערכת אזעקה ממניעים הקשורים בכסף דעו כי ניטרול האזעקה על מנת להחליף סוללה באופן עצמאי עשוי לגרום ליותר נזק מתועלת וזה כרוך גם בסיכון עצמי עליהם נפרט מטה:

  • סכנת התחשמלות - מי שאינו מוסמך להחליף סוללה במערכת אזעקה חשוף לחוטי חשמל 'חי' המצויים בתוך קופסת הסוללה.
     
  • קצר במערכת - הליך החלפת סוללה ע"י אדם לא מיומן עשוי לגרום לקצרים במערכת ולשריפת רכיבים אחרים שיביאו לנזק בלתי הפיך ולהשבתת כלל מערכת האזעקה.
     
  • הקשת קודים שגויים - במרבית חברות האזעקה ישנו אמצעי מיגון שברגע שפותחים את מכסה קופסת האזעקה הוא מתחיל לצפצף ואדם בלי נסיון יכול להילחץ מהרעש וללחוץ קודים לא נכונים ולגרום למכשיר האזעקה כעבור מספר פעמים להתריע על פריצה עקב הקלדה שגויה. לטכנאי מערכות אזעקה מוסמך ישנם קודים ייעודיים במקרים שמצריכים החלפת סוללה לכן בעזרתו ניתן לחסוך את כל הבעיות שזה עשוי לגרום הן למערכת האזעקה והן ללקוח.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

שאלות נפצות על החלפת סוללה למערכת אזעקה

מה עוד רציתם לדעת על החלפת סוללה למערכת אזעקה?

כל כמה זמן צריך להחליף סוללה?

החלפת סוללה במערכת אזעקה צריכה להתבצע כל שנתיים ע"י טכנאי מערכות אזעקה מוסמך ולבקש גם באותה הזדמנות שיבדוק את תקינותה המלאה של מערכת האזעקה.


מהו תפקיד הסוללה במערכת אזעקה?

תפקידה של הסוללה במערכת אזעקה הוא לצורכי גיבוי במקרה של הפסקות חשמל או כאשר החשמל מנוטרל ע"י פורצים. כל זמן שסוללה זה אינה פועלת אתם חשופים לפרצות אבטחה בזמנים בהם החשמל לא זמין.


אילו סוללות אוכל להחליף דרככם?

דרכנו תוכלו לבצע החלפת סוללה למערכת אזעקה פימא, ריסקו ויסוניק ועוד.