השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

התקנת גלאי נפח

מחיר התקנת גלאי נפח

מחיר התקנת גלאי נפח פנימי נע ברוב המקרים בטווח המחירים שבין 200 ש"ח ל-400 ש"ח. מחיר זה מתייחס להתקנה של גלאי יחיד בבית או כל מבנה אחר. המחיר כולל את עלות הגלאי ואת ההתקנה.

 

מחיר ממוצע להתקנת גלאי נפח פנימי

מחיר ממוצע להתקנת גלאי נפח פנימי: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

כיצד פועל גלאי נפח?

גלאי נפח פנימי פועל על טכנולוגיית אינפרא אדום והוא למעשה מזהה הפרשי חום או תנועה במרחב הבית. הגלאי מפעיל קרני אור וברגע שישנה תזוזה, מערכת האזעקה מופעלת. אגב, חלק מהגלאים הקיימים כיום יכולים לזהות סאונד של ניפוץ זכוכית ומפעילים את האזעקה כאשר זכוכית החלון או הדלת (למשל יציאה למרפסת) נשברת.

 

התקנת גלאי נפח

איך מחברים גלאי נפח?

את גלאי הנפח יש להתקין על הקיר, בדרך כלל באחת מפינות החדר, על מנת להשיג כיסוי מקסימאלי. מבחינת גובה ההתקנה, נהוג להתקין את הגלאי בגובה של 2.20 מטרים. שימו לב כי לא תמיד צריך להתקין מספר גלאים באותו אזור מאחר וגלאי אחד יכסה ככל הנראה את כל השטח בצורה טובה ומספקת, כמובן שצריך לוודא תקינות וחיבור נכון אל מערכת האזעקה שבביתכם

גלאי נפח פנימי מול גלאי נפח חיצוני

אם אתם מתלבטים בין רכישה של גלאי נפח פנימי לבין חיצוני, כדאי להבין את ההבדל המרכזי ביניהם. גלאי נפח פנימי מספק לנו התראה רק לאחר כניסת הפורצים או הגנבים אל שטח המבנה שלנו, מה שעשוי להיות בעייתי לעיתים מאחר וכולנו רוצים למנוע פריצה אל המבנה מבעוד מועד. לכן נהוג להתקין בנוסף לגלאי הפנימי גם גלאי וילון חיצוני שתפקידו הוא למנוע את הכניסה אל הבית מאחר והוא יפעיל את האזעקה כאשר יזהה תנועה עוד בשטח החיצוני כמו המרפסת או החצר.

 

התקנת גלאי נפח פנימי

התקנת גלאי נפח גם בעסקים

אנו מאפשרים לכם למצוא מתקין גלאים גם כאשר מדובר על התקנה בבתי עסק. בדרך כלל כאשר יהיה מדובר על עסקים גדולים עם שטחים רחבים כמו מחסנים למשל, יהיה צורך בהתקנה של מערכות מתקדמות יותר ומספר רב של גלאים על מנת לספק כיסוי מתאים. צרו איתנו קשר כעת והזמינו מתקין מקצועי.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

שאלות נפוצות על התקנת גלאי נפח

להלן מספר שאלות של גולשי האתר באשר להתקנת גלאי נפח בבית במסגרת התקנת מערכת אזעקה:

איזה גלאים נחשבים לאיכותיים ואמינים?

אנו ממליצים על גלאי נפח פנימי של חברת פימא, Visonic או חברת Risko.


יש לי בעלי חיים בבית, האם הגלאי יופעל כאשר הם בתנועה?

לא. הסיבה לכך היא שגלאי נפח פועל באמצעות שני קרני אינפרא אדום (עליונה ותחתונה) שתפקידם הוא לזהות תנועה במקביל. כלומר אם רק הקרן התחתונה מופעלת בשל תנועת בעלי החיים, האזעקה לא תיכנס לפעולה.


מהו הטווח שגלאי הנפח מכסה?

הגלאי פועל בזוית של 90 מעלות ומצליח לכסות טווח של בין 8 ל-12 מטר.


מדוע חשוב להזמין מתקין מקצועי להתקנת הגלאים?

התקנת גלאי אזעקה חייבת להתבצע על ידי גורם מיומן מאחר וישנה חשיבות להתקנה ישרה של הגלאי. התקנה עקומה תגרום לבעיה בכיסוי מה שיוביל לכך שמערכת האזעקה לא תספק הגנה טובה.