השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

מתקין אינטרקום בבאר שבע

אינטרקום הוא מכשיר חשוב, הוא מספק ביטחון מסוים בתוך הבית והמשרד. הנה כל המידע החשוב על התקנת אינטרקום בבאר שבע, כולל היתרונות בהתקנת אינטרקום ביתי.

סוגים שונים של מכשירים

מכשירי האינטרקום נחלקים למכשירים בעלי קודן ומכשירים ללא קודן. הקודן מאפשר לבעל הבית להקיש קוד סודי במטרה לבצע כניסה לבית או למשרד. 

 • אינטרקום ללא קודן - מאפשר פתיחה של הדלת באמצעות מפתח אישי, כך שאם אדם אחר רוצה להיכנס לבית, עליו לבקש שיפתחו לו מבפנים. אינטרקום ללא קודן גורם לאנשים מסוימים להרגיש בטוחים יותר מכיוון שהם לא חוששים מגילויו של קוד סודי והכל תלוי רק במפתח.
   
 • אינטרקום עם קודן - קודן מאפשר לדלג על הצלצול המטריד של האינטרקום ללא הקודן. בנוסף לכך, הוא מאפשר לאנשים שאנו סומכים עליהם להיכנס ללא צורך בפתיחת הדלת. כגון: משפחה, חברים ועוד. מוזמנים לקרוא על התקנת קודנים מידע נוסף.
   
 • אינטרקום עם מצלמה – אינטרקום המאפשר לך לראות את האדם לפני שאתה פותח לו את הדלת.
   
 • אינטרקום לטלפון – אינטרקום שמתחבר לטלפונים בבית ככה תוכלו לפתוח את הדלת בלי לעבור מחדר לחדר.
   
 • אינטרקום שפורפרת – מאפשר את פתיחת הדלת רק בהגעה למכשיר עצמו.
   

מתקין אינטרקום בבאר שבע

מחיר התקנת אינטרקום בבאר שבע

להלן מחירון המציג עלויות להתקנת אינטרקום בבאר שבע והסביבה הקרובה. שימו לב, המחירים עשויים להשתנות בהתאם לסוג והדגם הספציפי של האינטרקום.

מחירון להתקנת אינטרקום בבאר שבע

מחיר התקנת מערכות אינטרקום אנלוגי בבניין

3,500 - 4,500 ש"ח
מחיר התקנת מסך מצלמה לאינטרקום עם מצלמה

500 - 1,200 ש"ח
החלפה של מערכת אינטרקום שלמה

800 - 1,200 ש"ח

הדפס מחירון

 

>>> קראו מידע נוסף על התקנת אינטרקום בבית.

יתרונות בהתקנת אינטרקום לבית

התקנת מערכת אינטרקום בבית יכולה להציע מספר יתרונות:

 1. אבטחה משופרת: מערכת אינטרקום מאפשרת לך לתקשר עם כל מי שנמצא בכניסה לביתך לפני שתעניק לו גישה. זה עוזר לאמת את זהות המבקרים ומונע כניסה בלתי מורשית.
   
 2. נוחות ויעילות: מערכת אינטרקום מייתרת את הצורך לגשת פיזית לדלת כדי לבדוק מי נמצא שם. אתה יכול לתקשר בנוחות עם מבקרים מכל חלק בבית שלך, ולחסוך זמן ומאמץ.
   
 3. פרטיות ושליטה: עם אינטרקום יש לך שליטה על מי שנכנס לביתך. אתה יכול לסנן מבקרים ולהחליט אם להעניק להם גישה או לא. זה מספק תחושה של פרטיות ושליטה על מרחב המחיה שלך.
   
 4. ניטור ומעקב: חלק ממערכות האינטרקום מגיעות עם מצלמות מובנות, המאפשרות לך לנטר חזותית את הכניסה או אזורים אחרים בבית שלך.
   
 5. נוחות המבקרים: אינטרקום מקל על המבקרים לתקשר איתך כשהם מגיעים. הם יכולים להודיע ​​לך על נוכחותם מבלי להמתין ליד הדלת.

זכרו לבחור מערכת אינטרקום המתאימה לצרכים הספציפיים שלכם ושקול התקנה מקצועית לפונקציונליות ואבטחה מיטבית.