השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

התקנת אינטרקום לבית

כמה עולה להתקין אינטרקום בבית פרטי? מה הסוג המומלץ ביותר ומה חשוב לדעת על ההתקנה עצמה? הנה כל התשובות לשאלות.

עלות התקנת אינטרקום לבית

מעוניינים להתקין אינטרקום בבית שלכם? התקנת אינטרקום נקבעת בראש ובראשונה על סמך סוג האינטרקום אך גם על סמך מספר שיקולים מקצועיים נוספים כמו המורכבות של פעולת ההתקנה והתשתית הקיימת. להלן מחירון המציג את העלויות של שלושת הסוגים הנפוצים של אינטרקום ביתי:

מחירון התקנת אינטרקום בבית פרטי

כמה עולה להתקין אינטרקום שפופרת?

כולל התקנה של פאנל חיצוני, אינטרקום פנימי, ספק כוח ומגבר.


1,000 - 2,500 ש"ח
עלות התקנת אינטרקום דיגיטלי בבית פרטי

אינטרקום דיגיטלי עם חיבור לאינטרנט.


1,800 - 3,000 ש"ח
מהו המחיר להתקנת אינטרקום עם מצלמה בבית פרטי?

המחיר כולל את עלות ההתקנה ואת האינטרקום עצמו.


2,000 - 5,500 ש"ח

הדפס מחירון

 

>> אולי יעניין אותך גם: התקנת קודן לשער כניסה

התקנת אינטרקום לבית פרטי - באיזה דגם לבחור?

כפי שהיה ניתן לראות במחירון, יש מגוון דגמים של מערכות אינטרקום החל מאינטרקום שפופרת פשוט ועד להתקנת אינטרקום עם מצלמה. אז איך יודעים באיזה דגם כדאי לבחור? ראשית כל, כדאי לעבוד עם תקציב מוגדר ולנסות להבין עם עצמנו כמה נהיה מוכנים להשקיע על מוצר שכזה ועל התקנתו.

 

בנוסף, מומלץ להגדיר מה הצרכים שלכם ומי עתיד להשתמש במוצר מאחר. הגדרת הצרכים תעזור לכם להבין האם אתם זקוקים גם להתקנת קודן לצד האינטרקום או שמא כדאי לחבר את המכשיר לאפליקציה ייעודית, עליה נרחיב בפסקה הבאה.

 

התקנת אינטרקום לבית

אינטרקום ביתי הנשלט דרך הטלפון

חלק מהחברות, למשל חברת תדאור הישראלית, מספקות פתרון מתקדם בו תוכלו לפתוח את שער הכניסה או הדלת באמצעות שליטה מרחוק במערכת האינטרקום. השליטה מתבצעת בעזרת אפליקציה שנדרש להתקין במכשיר הטלפון הסלולרי.

 

למעשה המסך הפנימי אשר מותקן בתוך שטח הבית, מחובר לראוטר פנימי, מה שיאפשר לראות מי צילצל זה עתה באינטרקום וכמובן לפתוח לו את השער מרחוק דרך האפליקציה. חשוב לציין כי מתאם אפליקציה עשוי להיות יקר ועלותו נעה סביב 1,200 ל-1,800 ש"ח ואף יותר.

התקנת אינטרקום לבית פרטי במחיר זול

כאשר מתכננים לבצע התקנת אינטרקום לבית פרטי ומעוניינים לחסוך בעלויות מבלי להתפשר על איכות ההתקנה, רצוי לבצע השוואת מחירים היא אחת מהדרכים הטובות ביותר לעשות זאת. בדיקה של מספר הצעות מחיר יכולה לספק לכם מידע מדויק באשר למחירי השוק, מה שיבטיח שתגיעו מוכנים יותר לתהליך לאחר שהבנתם איזה סעיפים כלולים ומה ההבדל בין הצעה להצעה. לאחר קבלת ההצעות, תוכלו להמשיך עם מי שסיפק את ההצעה הטובה ביותר מביניהן, גם מבחינת המחיר וגם מבחינת מרכיבי ההצעה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

מה כוללת התקנה של אינטרקום ביתי?

אינטרקום ביתי בנוי ממספר רכיבים ולכן חשוב לוודא של אותם רכיבים כלולים במחיר במסגרת ההתקנה. הרכיב הראשון הוא הפאנל החיצוני, זהו אותו פאנל שמותקן לצד שער הכניסה של הבית או הדלת החיצונית. הרכיב השני הוא הפאנל הפנימי אשר מותקן בתוך שטח הבית, רכיב זה עשוי להיות שפופרת או מסך המאפשר לצפות במצלמה.

 

הרכיב השלישי הוא המנעול החשמלי אשר תפקידו הוא לפתוח את השער כאשר מתקבלת ההנחייה. בנוסף ישנם רכיבים נוספים שבלעדיהם מערכת האינטרקום לא יכולה לעבודה והם ספק הכוח אשר מתאים את המתח החשמלי הדרוש לאינטרקום וכמובן החיווט.

 

אינטרקום בבית פרטי

התקנת אינטרקום ביתי לצורך פיקוח ובקרה

התקנת אינטרקום לבית פרטי נועד לסייע לנו בשליטה על הנכנסים אל שטח הבית והחצר שלנו. בבתים פרטיים רבים, נרצה ליצור בקרה ופיקוח בשביל להגן על יקירינו וגם בשביל להפוך את התקשורת עם מי שממתין בחוץ לפשוטה וקלה יותר. רבים בוחרים לבצע התקנת אינטרקום ביתי בשביל לאפשר פתיחה מתוך שטח הבית, מבלי לצאת בשמש החמה או ביום גשום עד לשער הכניסה בשביל לפתוח אותו.