השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

התקנת אינטרקום ברחובות

גרים ברחובות? הרווחתם! קראו על מחירי התקנת אינטרקום ברחובות, על סוגי מערכות האינטרקום המוצעות כיום, קראו כיצד העבודה מתבצעת וכיצד תוכלו לאתר דרך וויסק טכנאי מומלץ באזורכם.

מחירון טכנאי אינטרקום ברחובות

עלות ביקור טכנאי אינטרקום ברחובות נעה בין 250 - 350 ש"ח וזאת בהתבסס על ביקור בשעות עבודה מקובלות (א' - ה' בין 8:00 - 18:00). קחו בחשבון שבמידה והזמנתם את הטכנאי במהלך סופ"ש או באמצע הלילה, עלות הביקור עשוייה להתייקר בהתאם. מתחת תוכלו לקרוא מחירים נפוצים של עבודות התקנה שביכולתו של טכנאי האינטרקום לבצע עבורכם.

מחירון טכנאי אינטרקום ברחובות

התקנת אינטרקום שפורפרת בבית פרטי

התקנת אינטרקום ברחובות מסוג שפורפרת. מחיר כולל את העבודה ואת המכשיר.


1,000 - 2,500 ש"ח
התקנת אינטרקום קודן ברחובות

המחיר כולל את המכשיר ואת ההתקנה.


1,500 - 2,200 ש"ח
כמה עולה אינטרקום עם מצלמה?

מחיר כולל התקנה.


2,500 - 3,500 ש"ח
החלפת אינטרקום קיים

מחיר בהנחה שקיימת תשתית מוכנה במקום.


800 - 1,200 ש"ח
כמה עולה להתקין אינטרקום לבניין?

מחיר לאינטרקום אנאלוגי בבניין המכיל עד 6 דירות.


3,500 - 4,500 ש"ח
התקנת אינטרקום המחובר לאפליקציה

התקנת אינטרקום המתחבר לסמרטפון.


2,500 - 5,000 ש"ח

הדפס מחירון

סוגי אינטרקום נפוצים

אז הגעתם למסקנה שאתם מעוניינים להחליף את האינטרקום הקיים או להתקין אינטרקום חדש לבית שלכם? קראו תחילה על סוגי האינטרקום הקיימים כדי שהאחד שתבחרו בו יספק את הצורך שלכם במידה הגבוהה ביותר:

 • אינטרקום שפורפרת - מדובר בגרסת האינטרקום הבסיסית והישנה, שבה ניתן לתקשר באמצעות שפורפרת טלפון נייח עם האדם המעוניין להיכנס ונוסף לכך קיים כפתור שתפקידו לפתוח את השער.
   
 • אינטרקום עם מצלמה - כאן מדובר בגרסה משוכללת יותר, הכוללת מצלמה. התקנת אינטרקום עם מצלמה מאפשרת למי שבעל הבית, לצפות במי שמעוניין להכנס לביתו לפני שהוא פותח לו. גם כפתור ההפעלה מצוי על בסיס האינטרקום.
   
 • אינטרקום לקו טלפון - במקרה הזה האינטרקום למעשה מחובר לקו הטלפון הביתי, כך שאתם יכולים גם לקבל את שיחת האינטרקום מכל מכשיר טלפון נייח שבבית ולפתוח את השער למי שתרצו שייכנס.
   
 • אינטרקום קודן - כיום ניתן להתקל באינטרקום קודן בבניינים משותפים ולעתים גם בכניסה למקומות עבודה. כאן האדם הנמצא מחוץ לשער יכול להיכנס פנימה ע"י הקשת קוד שניתן לו ע"י בעל הבית או העסק.

   

טכנאי אינטרקום ברחובות

השיגו טכנאי אינטרקום ברחובות דרך וויסק וחסכו!

במידה ואתם זקוקים לטכנאי לצורך התקנה או תיקון של אינטרקום קיים, דעו שדרך פורטל וויסק ניתן לקבל בחינם עד 3 טכנאי אינטרקום, ביניהם תוכלו לברר מחירי התקנת אינטרקום ברחובות עוד בשיחת הטלפון ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר עבורכם, מבלי להתפשר על איכות העבודה. 

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

איך מתבצעת התקנת אינטרקום ברחובות?

קראו כיצד מתבצעת התקנת אינטרקום ברחובות, כך תהיו מודעים לתהליך שעתיד להתבצע בביתכם. להלן השלבים להתקנת אינטרקום מ - 0:

 1. התקנת פאנל חיצוני - את הפאנל החיצוני של האינטרקום הטכנאי יתקין בחוץ במיקום הנראה לעין בסמוך לדלת הכניסה לשטח הפרטי.
   
 2. חיבור לארון תקשורת - כעת יהיה על הטכנאי להקים תשתית לאינטרקום שתתחבר לארון התקשורת.
   
 3. התקנת יחידה פנימית - בין אם אתם גרים בדירה בבניין או בבית פרטי, בשלב זה יהיה על טכנאי האינטרקום ברחובות להתקין בביתכם את חלקו הפנימי של האינטרקום. תוכלו מראש לבקש מהטכנאי את סוג האינטרקום שאתם רוצים: אינטרקום שפורפרת, מצלמה וכדומה.
   
 4. חיבור היחידה הפנימית - כעת יתבצע חיבור בין יחידת האינטרקום הפנימית לארון התקשורת וזהו. תתחדשו!

כיצד לוודא שמדובר בטכנאי אינטרקום הגון?

ישנם כמה היבטים שחשוב שתבדקו לפני שאתם סוגרים מול טכנאי אינטרקום ברחובות:

 • איכות המוצרים - ודאו מול הטכנאי שהוא אכן מחזיק בציוד לאינטרקום ברמה גבוהה ושהוא אכן מתכוון להשתמש בציוד חדש ולא כזה שכבר עבר כברת דרך. ודאו שהוא מספק לכם מוצר חדש מהניילון.
   
 • המלצות - לאחר שתקבלו מפורטל וויסק 3 טכנאי אינטרקום ברחובות, תוכלו לבצע חיפוש מהיר על כל אחד מהם באינטרנט ולברר אחר חוות דעת חיוביות שהשאירו לקוחות קודמים שנעזרו בהם. כך תוכלו להבין מול מי אתם צפויים להתנהל בעתיד.
   
 • נסיון - אז כמובן שחשוב מאוד להיעזר בטכנאי אינטרקום ברחובות שמחזיק בנסיון מוכח. חשוב שתדעו שהתקנת אינטרקום בבית פרטי שונה מהתקנת אינטרקום בדירה ובבניין משותף. לכן חשוב שתוודאו מולו. הסבירו לו עוד בטלפון באיזה מקרה מדובר ובאיזה סוג של אינטרקום אתם רוצים.