השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

התקנת אינטרקום בראשון לציון

מתגוררים בעיר ראשון לציון? זקוקים להתקנה של אינטרקום חדש בבית פרטי או בבניין מגורים משותף? אנו נשמח לעזור לכם באיתור של מתקינים מומלצים ומקצועיים בעיר.

התקנת אינטרקום בראשון לציון ע"י גורם מקצועי

בין אם אתם מעוניינים להתקין אינטרקום בבניין חדש ובין אם ברצונכם לשדרג את הדגם הקיים לדגם מתקדם יותר (למשל התקנה של אינטרקום עם מצלמה) אתם זקוקים לגורם מקצועי אשר יודע לבצע את ההתקנה בצורה נכונה. ההתקנה דורשת לא מעט ידע בכל הקשור להקמת התשתית, הפאנל החיצוני של האינטרקום והחיבור אל ארון התקשורת.

 

מחפשים בעל מקצוע מומלץ שיבצע את ההתקנה? אנחנו כאן על מנת לעזור לכם למצוא את האדם המתאים. תוכלו להשאיר לנו פנייה באתר ואנו נעביר אותה אל מתקיני אינטרקום מקצועיים, בהתאם לאזור בו תרצו לבצע את העבודה. הפורטל שלנו מספק שירות במגוון אזורים שונים בארץ (מצפון ועד דרום) ולכן סביר להניח שתוכלו לקבל מענה בכל עיר ויישוב.

 התקנת אינטרקום בראשון לציון

איך יודעים איזה סוג של אינטרקום להתקין?

מאחר וישנם סוגים שונים של אינטרקומים, בחירה של הדגם הספציפי, עשויה להיות לא פשוטה בעבור רובנו. קיימים אינטרקומים פשוטים עם טלפון (שפופרת) וגם דגמים מתקדמים יותר, למשל אינטרקום עם קודן, עם מצלמה וגם עם טביעת אצבע או תג שמאפשר ליצור בקרה טובה. מומלץ להתייעץ עם המתקין באשר לדגם הספציפי ולשמוע על היתרונות של כל סוג וגם כדאי לעבוד עם תקציב מוגדר וזאת מאחר וקיימים הבדלי מחיר בין דגם לדגם.


מתקינים אינטרקום? אולי יעניין אתכם גם:

מחיר התקנת אינטרקום ביתי בראשון לציון

מבדיקת שערכנו, העלות של התקנת אינטרקום ביתי בראשון לציון, נעה בין 1,000  ש"ח ל-1,300 ש"ח וזאת כאשר מדובר על האינטרקום מהדגם הזול ביותר - אינטרקום שפופרת. במידה ותרצו להתקין אינטרקום מתקדם יותר כמו אינטרקום מצלמה או עם קודן, העלות עשויה להתייקר בכ-500 ש"ח נספים לפחות, תלוי כמובן בדגם הספציפי שבו תבחרו, בתשתית הקיימת בבית ושיקולים מקצועיים נוספים.

 

מחיר ממוצע להתקנת אינטרקום שפופרת בבית

מחיר ממוצע להתקנת אינטרקום שפופרת בבית: 1150 ₪

טווח מחיר גבוה 1300 ₪

טווח מחיר נמוך 1000 ₪

קבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות ממתקינים

במקום להסתפק בהצעת מחיר בודדת, תוכלו לקבל דרכנו מספר הצעות מחיר שונות ממתקינים אשר פועלים בראשון לציון מזרח וגם מערב, כולל הגעה אל אזור התעשייה לצורך התקנה של אינטרקום בבתי עסק, בנייני משרדים וכל מוסד אחר. האינטרקום עוזר למנוע כניסה של אנשים לא רצויים ומספק תחושת ביטחון לשוהים במקום וברוב המקרים הוא מחזיק ללא תקלות במשך שנים רבות.