השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

התקנת אינטרקום בקרית גת

במידה ואתם מעוניינים בהתקנת אינטרקום בקרית גת, בבית פרטי או בבניין משותף, מומלץ ללמוד מספר דברים בנושא, להשוות אנשי מקצוע ומחירים. 

התקנת אינטרקום בקרית גת

התקנת אינטרקום בקרית גת עולה בין 1500 ל- 2500 ₪, מדובר באינטרקום עם קודן. מומלץ מאוד, בטרם תבחרו מתקין מקצועי, לבצע סקר שוק קצר ולקבל תמונת מצב לגבי מנעד המחירים והאפשרויות העומדות בפניכם. כמעט כל טכנאי אינטרקום יודע, מעבר לביצוע התקנת אינטרקום, לבצע החלפה של אינטרקום קיים.

מחיר החלפת אינטרקום קיים יהיה זול יותר וינוע בין 800 ל- 1200 ₪ בלבד, מכיוון שאין צורך בהקמת תשתית. מתקין אינטרקום בקרית גת אתם יכולים לאתר בפורטל וויסק.


מחיר התקנת אינטרקום בממוצע

מחיר התקנת אינטרקום בממוצע: 2000 ₪

טווח מחיר גבוה 2500 ₪

טווח מחיר נמוך 1500 ₪

כיצד יש לבחור אינטרקום?

מומלץ לבדוק מספר פרמטרים בטרם תבחרו דגם של אינטרקום:

 • התאמה של האינטרקום לצרכים שלכם – האם אתם זקוקים לאינטרקום פשוט עם שפופרת, או שאתם דווקא צריכים דגם מתקדם הכולל גם מצלמה? ענו על שאלות אלו בדרך לבחירת האינטרקום הנדרש לכם.
   
 • בחרו יצרן – בתחום האינטרקום ישנן חברות שהן מעט יותר מוכרות ואמינות ומומלץ לבחור את אחד הדגמים שלהן, בהתאם למפרט הטכני הדרוש לכם. יתכן שזה יעלה לכם מעט יותר כסף אולם, מכשירים אלה נחשבים לעמידים ויעבדו שנים רבות במינימום תקלות.
   
 • מחיר – השוו מחירים בין הדגמים השונים וראו, מה הדגם שעומד בטווח המחירים אותו אתם יכולים לשלם, כמובן, ניתן לערוך השוואת מחירים גם בעבור התקנת אינטרקום
   

התקנת אינטרקום בקרית גת

תקלות שכיחות באינטרקום

תיקון אינטרקום בקרית גת עשוי לספק מענה לאחת התקלות הבאות:
 

 • דלת לא נפתחת – מדובר במקרים בהם הדלת לא נפתחת, כשאנו משתמשים בלחצן האמור לפתוח אותה. אבל, חשוב לדעת, לא תמיד הבעיה תהיה באינטרקום אלא, בדלת עצמה. התקלות האפשריות בדלת הינן: בעיה במנעול החשמלי, בעיה של דלת לא מכוונת אותה יש לכוון מחדש ובעיה במתח החשמלי. 
   
 • תקלה בלחצנים של האינטרקום – לחצני האינטרקום, עקב השימוש השוטף בהם, עלולים לפתח בלאי שהוא בהחלט דבר סביר לאחר זמן מה. במידה ומדובר בתקלת שחיקה של לחצני האינטרקום, יש להזמין טכנאי אינטרקום בקרית גת והוא יבצע, על פי רוב, החלפה של כל פאנל הלחצנים. 
   
 • מיקרופון האינטרקום תקול – במידה ואתם מדברים לאינטרקום ולא שומעים אתכם, הבעיה נמצאת במיקרופון של האינטרקום, המאפשר את העברת הקול שלכם לתוך הרמקול של האינטרקום בצד השני. כמובן שבמצב עניינים זה, יש לבצע החלפה של המיקרופון, או של שפופרת האינטרקום כולה.
   
 • למידע נוסף והזמנת שירות תיקון אינטרקום, קראו כאן או השאירו פרטים בטופס הבא:


 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

וויסק – הכל תחת קורת גג אחת

אין זה משנה אם אתם מחפשים לבצע התקנה של אינטרקום חדש או, אם אתם מחפשים טכנאי אינטרקום לטובת תיקון אינטרקום בבניין משותף או לבית פרטי, פורטל וויסק מספק לכם את כל המידע אודות חברות וטכנאים, המספקים שירותי התקנת אינטרקום בקרית גת לרבות, ביצוע מהיר ויעיל של השוואת מחירים. אתם מתבקשים להיכנס לעמוד יצירת קשר, להשאיר פרטים בהתאם לנדרש ותוך זמן קצר, תקבלו מספר הצעות מחיר עבור התקנת אינטרקום בקרית גת.