השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

התקנת אינטרקום בחיפה

אם אתם רוצים לראות מה קורה מחוץ לדלת או שער הכניסה שלכם ומחפשים פיתרון נראה שביצוע התקנת אינטרקום בחיפה יכולה לעזור לכם. מצאו טכנאי אינטרקום בחיפה וערכו השוואת מחירים כדי להוזיל עלויות.

השוואת מחירים בין טכנאי אינטרקום בחיפה

החלטתם שאתם רוצים לשדרג את רמת האבטחה בבניין שלכם ואתם מחפשים טכנאי אינטרקום בחיפה - החלטה מעולה. עם זאת אין זה אומר שלא תוכלו לחסוך גם פה. איך זה קורה? השאירו לנו פרטים ואנחנו נדאג שיחזרו אליכם עד 3 טכנאי אינטרקום שונים. דברו איתו, ערכו השוואת מחירים וחסכו בעלויות.

 

התקנת אינטרקום בחיפה

כמה תעלה התקנת אינטרקום בחיפה?

קשה לענות בדיוק על כמה תעלה התקנת אינטרקום בחיפה, מפני שזה תלוי בעבודה שנדרשת לעשות, אבל בהחלט ניתן להגיד טווח מחירים שיתן לכם הערכה של מה שיעמוד בפניכם. הצגנו לפניכם מחירון של התקנות אינטרקום נפוצות בעיר. אם לא מצאתם את ההתקנה שלכם תוכלו להסתכל במחירון התקנות האינטרקום.

מחירון התקנות אינטרקום נפוצות בחיפה

מחיר התקנת אינטרקום שפופרת בבית פרטי

המחיר כולל את כל הרכיבים כמו גם את ההתקנה עצמה.


1,000 - 2,500 ש"ח
התקנת מסך מצלמה לאינטרקום

המחיר כולל חומרים ועבודה לבית אחד.


500 - 1,200 ש"ח
התקנת מנעול חשמלי בדלת הבניין

המחיר כולל את העבודה עצמה ואת החומרים שנלווים לה.


250 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

התקינו אינטרקום לבית שלכם

אנשים רבים מחפשים התקנת אינטרקום לבית הפרטי שלהם כי הוא מאפשר תקשורת פשוטה יותר עם הממתינים בחוץ. ניתנת גם התקנת אינטרקום בחיפה שמאפשרת פתיחה מרחוק באמצעות אפליקציה דבר המקל על התקשורת עם הממתינים מכל חלקי הבית. אנשים שבוחרים להתקין אינטרקום לבית עושים זאת הרבה פעמים כדי לאפשר את הפתיחה של השער מרחוק - דבר שימושי בימים גשומים או חמים מאוד בהם לא רוצים לצאת מהבית.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

המלצה שלנו - אינטרקום עם מצלמה

להתקנת אינטרקום עם מצלמה בחיפה יש יתרונות ברורים על פני אינטרקום רגיל, כשהאפשרות לראות ולתעד את כל העוברים והשבים, חלקם יכולים להיות לא רצויים, נותנת שקט נפשי להרבה מאיתנו. עצם הקיום של אינטרקום עם מצלמה גם מהווה כגורם הרתעה מאותם אנשים לא רצויים מבכלל לנסות להגיע לביתנו. מצאו טכנאי אינטרקום בחיפה עוד היום ופתרו לכם את הנושא הזה.