השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

התקנת אינטרקום בחולון

צריכים להתקין אינטרקום בחולון? בעזרת פורטל וויסק תוכלו לערוך השוואת מחירים למצוא טכנאי אינטרקום העוסק בהתקנת אינטרקום בחולון וכן, גם מספק שירותי תיקונים, ייעוץ ותכנון. השוו מחירים וחסכו כעת!

מהו מחיר טכנאי אינטרקום בחולון?

מחיר הביקור של טכנאי אינטרקום בחולון נע בין 250 ל- 350 ₪. מדובר בביקור סטנדרטי שאינו נופל על ימי סוף השבוע, או לשעות לילה מאוחרות, מקרים שעלולים לקרות במצבי חרום שונים. המחירים בסופי השבוע ובשעות לא קונבנציונליות יקרים בעשרות אחוזים מהמחירים הרגילים.
 

מחיר ביקור טכנאי אינטרקום בחולון

מחיר ביקור טכנאי אינטרקום בחולון: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

סוגים שונים של אינטרקום ומחיר ההתקנה שלהם בחולון

 • אינטרקום קודן – התקנת אינטרקום הכולל קודן, בחולון, נע בין 1500 ל- 2200 ₪. המחירים כוללים את המכשיר ועלות ההתקנה. מדובר באינטרקום פופולרי מאוד, בכניסה למגדלי מגורים ולמקומות עבודה. על ידי הקשה של קוד סודי, יכול כל אדם להיכנס למגדל או בניין המשרדים.
   
 • התקנת אינטרקום שפופרת בוילה – התקנת אינטרקום שפופרת בוילה בחולון עולה בין 1200 ל- 2200 ₪. המחיר כולל את המכשיר ואת עלות ההתקנה. מדובר באינטרקום בסיסי, הנחשב לישן. אינטרקום זה מאפשר להתקשר באמצעות שפופרת של טלפון נייח עם אדם המבקש להיכנס. פתיחת הדלת מתבצעת באמצעות כפתור פתיחה לחיץ.
   
 • התקנת אינטרקום הכולל מצלמת אבטחההתקנת אינטרקום הכולל מצלמה, נע בין 2500 ל- 3500 ₪. המחיר כולל את המכשיר ואת עלות התיקון. מדובר באינטרקום הנחשב למשוכלל, הכולל מצלמת אינטרקום לצרכי זיהוי ואבטחה נוספים. המצלמה מאפשרת לבעל הבית לראות מי המבקש להיכנס ובהתאם לזיהויו של האדם, תתבצע פתיחה של הדלת באמצעות כפתור לחיץ.
   
 • התקנת אינטרקום במגדל מגורים – התקנת אינטרקום אנאלוגי במגדל מגורים בחולון, המכיל לא יותר מ- 6 דירות נע בין 3500 ל- 4500 ₪. המחיר כולל את המכשיר ועלות התקנת אינטרקום בבניין.
   
 • התקנת אינטרקום מנותב לאפליקציה ייעודית נתמכת – התקנת אינטרקום הנתמך על ידי אפליקציה ייעודית, נע בין 3000 ל- 5000 ₪. המחיר כולל את המכשיר ועלות ההתקנה. יש לציין, מדובר באינטרקום המתחבר למכשירים ניידים חכמים.
   
 • עלות החלפת אינטרקום קיים – החלפת אינטרקום קיים בחולון תעלה בין 700 ל- 1200 ₪. המחיר כולל אינטרקום חדש, פירוק והרכבה (המחיר עדכני למצב בו קיימת תשתית מוכנה).
   

התקנת אינטרקום

התקנת אינטרקום בחולון באמצעות וויסק

כיום, קיימים הרבה יותר בתים פרטיים ומגדלי מגורים שבוחרים להתקין אינטרקום בכניסה. להתקנת האינטרקום יתרונות מרובים כגון, היכולת לדעת, בכל שלב, מי נכנס לבית או למשרד, מניעה טובה של פריצות וגנבות והפיכת סביבת המגורים, באופן כללי, לבטוחה יותר. התקנת אינטרקום באמצעות פורטל וויסק, תאפשר לכם התקנה של האינטרקום הנכון ביותר, תוך קבלת השירות הטוב ביותר במחיר ההוגן ביותר.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

מהי תחזוקה שוטפת של אינטרקום?

חשוב לתחזק באופן שוטף את האינטרקום. פעולות התחזוקה של אינטרקום כוללות: בדיקה כללית של המערכת, החלפה של רכיבים עם בלאי, ביצוע עדכוני חומרה ותוכנה. כמו כן, במידה והאינטרקום לא נשמע בצורה חלקה וישנם רעשים, זה מעיד על חוטים רופפים שבסופו של דבר יכולים לגרום להשבתה מלאה, לניתוק החיווט או לבעיית שמע בכל מערכת האינטרקום. לכן - במידה ואתם חווים שאינטרקום מתחיל לעשות רעשים ולא מתפקד כשורה - זה הזמן להזמין טכנאי אינטרקום בחולון לתיקון או החלפה של אינטרקום ישן בחדש.