השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

התקנת אינטרקום לשער כניסה

התקנת אינטרקום לשער כניסה יכולה להתבצע גם בבתים פרטיים וגם במבנים אחרים כמו בתי עסק, מפעלים או מוסדות. גלו מהו המחיר להתקנת מערכת אינטרקום לשער והזמינו מתקין מקצועי עוד היום.

מתי נתקין אינטרקום לשער כניסה?

בדרך כלל התקנה של אינטרקום חדש מתבצעת במטרה למנוע כניסה של זרים אל המרחב הפרטי שלכם. האינטרקום עוזר גם בהפחתת ומניעת ניסיונות פריצה בצורה משמעותית וזאת מאחר וכאשר הגנב או הפורץ מזהים שקיים אינטרקום בשער, הם פשוט יעדיפו להמשיך הלאה אל הבית הבא, בו לא קיימת מערכת האינטרקום והכניסה מתאפשרת בקלות רבה יותר.

 

בנוסף, אינטרקום לשער כניסה מאפשר לנו ליצור בקרה מסודרת על כל מי שנכנס אל המבנה ולכן הוא גם נפוץ מאוד בקרב מפעלים שמעוניינים לשלוט בצורה טובה בכניסה של לקוחות, ספקים ועובדי החברה. 

 

אינטרקום לשער כניסה

אינטרקום לשער בבית פרטי: איזה סוג כדאי?

כפי שאתם בוודאי יודעים, יש מערכות אינטרקום מסוגים שונים ולכל מערכת יש את היתרונות שלה. בפסקה הבאה נדבר בהרחבה על המחירים והעלויות אך כעת נסקור את שני סוגי האינטרקום הנפוצים ביותר לשערי כניסה בבתים פרטיים:

 

אינטרקום פשוט עם שפופרת וקודן: זו המערכת הפשוטה ביותר והיא מאפשרת תקשורת עם האדם שעומד בפתח הבית. זו גם האופציה הזולה ביותר. ככל שעוברות השנים, משתמשים פחות ופחות במערכת זו כאשר מזמינים אינטרקום לשער בבית פרטי.

 

אינטרקום עם מצלמה: בתוך הבית, מותקן מסך דיגיטלי ובעזרתו ניתן לראות מי עומד מול המצלמה המותקנת באינטרקום החיצוני שבכניסה. זו אופציה מצוינת שלא משאיר כל מקום לספק באשר לאדם אשר נמצא בשער שלכם. כיום ישנן מערכות חכמות אשר מאפשרות גישה לתצוגה המוקרנת מהמצלמה גם באמצעות אפליקציה. המשמעות היא שתוכלו למעשה לפתוח את שער הכניסה גם כאשר אתם יושבים על הספה או נמצאים בחדר השינה, מבלי לקום פיזית וללחוץ על הכפתור ביחידה הפנימית של האינטרקום.

מחיר אינטרקום לשער כניסה

בעבור התקנה של אינטרקום איכותי עם מצלמה המחיר הוא 3,000 ש"ח בממוצע, כאשר תשלמו בטווח הנע בין 2,000 ל-4,000 ש"ח, כולל עלות האינטרקום עצמו. חשוב לציין כי אינטרקום עם שפופרת הוא זול הרבה יותר ומחירו נע בין 1,000 ש"ח ל-2,500 ש"ח בממוצע.

 

התקנת אינטרקום עם מצלמה בשער כניסה

התקנת אינטרקום עם מצלמה בשער כניסה: 3000 ₪

טווח מחיר גבוה 4000 ₪

טווח מחיר נמוך 2000 ₪


 

>> עלות להוספת מתאם: אשר יאפשר צפייה באפליקציה ייעודית - בין 1,200 ל-1,600 ש"ח.

>> מחפשים מידע נוסף? בקרו גם בעמוד שכתבנו על התקנת אינטרקום לבית.

כיצד דיירי הבית נכנסים פנימה?

לכל אחת ממערכות האינטרקום שהזכרנו קודם לכן, יש מנגנון פתיחה שאינו מחייב את  נהוג להתקין קודן שיאפשר לדיירי הבית כניסה קלה ומהירה אל הבית על ידי הקשת רצף מספרים שנקבע מראש  ומוגדר במערכת בעת ההתקנה. כמו כן בעת התקנת אינטרקום לשער בבית פרטי ניתן גם לשלב מנגנון פתיחה באמצעות צ'יפ שיפתח את השער לכל מי שמחזיק בצ'יפ עם הקידוד המתאים.

התקנת אינטרקום לשער כניסה במחיר זול

פורטל וויסק עוזר לכם להוזיל את מחיר העבודה וזאת על ידי שימוש בטכניקת השוואת המחירים. דרכנו, תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות ממתקיני אינטרקום מקצועיים באזורכם ולהשוות בין הצעה להצעה.

 

אנו ממליצים לבחון את מחיר אינטרקום לשער כניסה ולוודא האם מדובר במחיר לפני מע"מ או אחרי מע"מ, מה הם תנאי התשלום והאם ישנן עלויות נלוות נוספות שעליכם להכיר.

 

בכל מקרה, לאורך השנים עזרנו ללקוחות רבים להוזיל את המחיר ולחסוך מאות שקלים בצורה קלה, מהירה ונוחה למדי. רוצים להתחיל בתהליך? השאירו פנייה מסודרת כאן באתר ונחזור אליכם בהקדם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

אינטרקום אלחוטי לשער כניסה - האם זה כדאי?

אינטרקום אלחוטי הוא למעשה אינטרקום לשער כניסה אשר פועל על גבי רשת ה-WIFI הביתית. רבים בוחרים להתקין אינטרקום אלחוטי לשער כניסה וזאת מאחר ואין צורך בהקמת תשתית עם חיווט מורכב.

בנוסף ניתן לחבר את האפליקציה בטלפון אל האינטרקום בצורה קלה למדי וקיימת גם האפשרות לקבל התראה בכל רגע שמישהו עומד בשער הכניסה ומצלצל באינטרקום.

 

אינטרקום לשער כניסה

שאלות על התקנת אינטרקום לשער חיצוני

רגע לפני סיום, ריכזנו בעבורכם את השאלות הנפוצות ביותר בנושא של התקנת אינטרקום לשער חיצוני:

מי אחראי על הרכישה של מערכת אינטרקום לשער?

לרוב המתקין רוכש את מערכת האינטרקום ומגלם זאת במחיר העבודה. ניתן גם לרכוש עצמאית ולשלם רק בעבור ההתקנה עצמה. מה יותר משתלם? כמעט תמיד עדיף שהמתקין יספק פתרון כולל הכולל את רכישת האינטרקום.


האם כאשר מתקינים אינטרקום לשער חשמלי, ניתן להתקין שני מסכים בבית?

בהחלט ניתן להתקין אינטרקום לשער חשמלי, אך יש לקחת בחשבון שהמחיר יהיה גבוה יותר מאחר ונדרש ליצור תשתית מתאימה בארון התקשורת ולהעביר צנרת וחיווט אל נקודה נוספת בבית.


כמה זמן לוקח להתקין אינטרקום לשער כניסה?

התקנת אינטרקום לשער כניסה לוקחת בין שעתיים ל-4 שעות. תלוי במיומנותו של המתקין ובסוג ההתקנה שמתבצעת.