השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

מתקין מצלמות אבטחה בתל אביב

מחפשים טכנאי מצלמות אבטחה בתל אביב? בעזרת וויסק תוכלו לערוך השוואת מחירים בין טכנאים ומתקיני מצלמות אבטחה בתל אביב והסביבה, לחסוך בעלויות ולקבל שירות אדיב, מקצועי ואיכותי.

השוואה בין מתקיני מצלמות אבטחה בתל אביב

פורטל WeSec (וויסק), מאפשר לגולשיו לערוך השוואת מחירים בין מתקיני מצלמות אבטחה בתל אביב והאזור. על מנת לקבל פניות, אתם צריכים להשאיר פרטים באתר או לחלופין לחייג אל המוקד הטלפוני. לאחר יצירת הקשר, תקבלו בחזרה עד שלוש פניות של מתקינים או טכנאי מצלמות אבטחה מתל אביב (תלוי בסוג השירות לו אתם זקוקים). כעת, כל מה שנותר לכם הוא לערוך השוואה בין ההצעות שקיבלתם ולבחור בזולה ביותר.
 

התקנת מצלמת אבטחה בתל אביב

כמה עולה התקנת מצלמות אבטחה בתל אביב?

מחיר התקנת מצלמות אבטחה בתל אביב ובכלל, משתנה על פי סוג המצלמות, איכות הצילום, גודל הכונן אשר מאחסן את הצילומים ומורכבות ההתקנה. בממוצע מחיר התקנת מצלמות אבטחה בתל אביב כולל המצלמות והציוד, נע בין 3,000 - 5,000 ש"ח.
 

מחיר ממוצע להתקנת מצלמות אבטחה בת"א

מחיר ממוצע להתקנת מצלמות אבטחה בת"א: 4000 ₪

טווח מחיר גבוה 5000 ₪

טווח מחיר נמוך 3000 ₪

איך בוחרים טכנאי מצלמות אבטחה בתל אביב?

הדרך לבחירת טכנאי מצלמות אבטחה בתל אביב היא פשוטה - אם אתם בודקים את הסעיפים הבאים:

 • ניסיון ומוניטין בתחום: תחום מצלמות האבטחה עשיר בטכנאים ומתקינים, כאלו צעירים יותר וכאלו וותיקים בתחום. רצוי לבדוק את המוניטין בתחום באמצעות המלצות וחוות דעת. בנוסף, כדאי לבדוק את הניסיון בתחום ואת שנות הפעילות.
   
 • איכות הציוד והמצלמות: מעבר לעבודת התקנת מצלמות אבטחה בתל אביב, גם החומרה והמוצר עצמו שמותקן לכם הוא חשוב לא פחות. כיום באמצעות האינטרנט קל מאוד לבדוק מה מתקינים לכם. עוד במסגרת הצעת המחיר, בקשו לדעת מהי החברה ומהו הדגם שמוצע לכם. לאחר מכן תוכלו לבדוק האם יש המלצות עליו. האם הוא עמיד לאורך זמן, איכותי ועוד. טיפ נוסף - בדקו האם יש אחריות ולכמה זמן היא תקפה.
   
 • מחיר טוב: אין ישראלי שלא רוצה לקבל מחיר זול וטוב. לכן, כדאי לבדוק עם מספר טכנאי מצלמות אבטחה בתל אביב ולקבל מהם הצעות מחיר. בנוסף, השוו את המחירים למחירונים המוצגים באינטרנט על מנת לוודא שקיבלתם מחיר הוגן.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

באיזה מקומות נתקין מצלמות אבטחה?

כאשר החוק מתיר לבצע התקנת מצלמות אבטחה בתל אביב - מותר בכל מקום, הנה כמה דגשים שכדאי לדעת על התקנת מצלמות אבטחה במקומות השונים:

 • התקנת מצלמות אבטחה בעסק / חנות: במידה ואתם מתקינים מצלמות אבטחה בחנות, בית קפה או כל עסק, צריך להיות שילוט המציין זאת. כמובן שבמקומות בהם יש דגש על פרטיות - אסור להציב מצלמות אבטחה (כמו שירותים, תאי מדידה ועוד).
   
 • התקנה בבית פרטי: בתים פרטיים נוהגים להתקין מצלמות אבטחה לשמירה על הפרטיות. אם זאת, עדיין צריך להיות מוצב שלט המציין שאכן יש מצלמות אבטחה.
   
 • התקנת מצלמות אבטחה בבניין: בתוך בניין מגורים כאשר מציבים מצלמות אבטחה צריך לדאוג לשילוט מתאים. אם רוצים לבצע התקנת מצלמות אבטחה במעלית, צריך רוב של הדיירים ובנוסף להציב שלט על כך בתוך המעלית.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה