השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

מתקין מצלמות אבטחה ברמת גן

על מנת לשלוט בנעשה בבית או בבית העסק שלכם, תוכלו להתקין מצלמות אבטחה שיספקו תמונה על המתרחש במקום, גם כאשר אינכם נמצאים בו פיזית. צרו קשר עוד היום וקבלו הצעת מחיר מעולה של מתקין מצלמות אבטחה ברמת גן.

הזמינו מתקין מצלמות אבטחה ברמת גן

בשנים האחרונות, מצלמות אבטחה נחשבות למוצר מוביל ואנו רואים את העלייה הגוברת בביקוש להתקנות. חלק גדול מעוניין לבצע התקנת מצלמות אבטחה בבית, בעוד אחרים מחפשים פתרון לבית העסק (קראו על התקנת מצלמות אבטחה בעסק) וזה כולל בתי קפה, חנויות, משרדים ועוד.

 

אם זה עתה התחלתם בחיפושים וברצונכם לקבל הצעות מחיר בשביל להבין את טווחי המחירים בשוק, אנו מזמינים אתכם להשאיר פנייה באתר שלנו ולהזמין מתקין מצלמות אבטחה ברמת גן לביצוע העבודה בכל מבנה נדרש. ניתן להיעזר במתקין גם ברכישת המצלמות או לחילופין לרכוש את המוצר בעצמכם ולהזמין אך ורק את ההתקנה.

 

מתקין מצלמות אבטחה ברמת גן

עלות התקנת מצלמות אבטחה ברמת גן

להלן טבלה אשר מציגה דוגמאות למחירים בעבור התקנת מצלמות אבטחה ברמת גן. המחירים מוצגים כטווח מאחר וייתכנו שינויים בשל שיקוליו המקצועיים של המתקין, כמו גם עלויות נוספות שעשויות להתווסף בשל מורכבות העבודה.

מחירון התקנת מצלמות אבטחה ברמת גן

עלות התקנת 6 מצלמות אבטחה בחנות

התקנה + עלות המצלמות.


5,000 - 7,000 ש"ח
עלות התקנה של מצלמה אחת בכניסה למשרד ברמת גן

המחיר מתייחס למצלמת IP קבועה.


3,200 - 4,500 ש"ח
עלות התקנה של 2 מצלמות אבטחה אנלוגיות בבית

המחיר כולל את עלות המצלמות, הכבלים, מערכת ההקלטה וההתקנה.


2,000 - 3,000 ש"ח
כמה יעלה להתקין 4 מצלמות אבטחה דיגיטליות?

התקנת מצלמות IP, כולל מערכת הקלטה.


4,000 - 5,000 ש"ח

הדפס מחירון

באיזה מצלמה כדאי לבחור ומה חשוב לבדוק?

יש לא מעט דגמים של מצלמות אבטחה. ההמלצה שלנו היא לבחור יצרן אמין עם וותק וניסיון, מה שבדרך כלל יבטיח גם מצלמות איכותיות עם תמונה ברורה וחדה וכמובן גם שירות טוב במצבים בהם הדבר ידרש. אנו ממליצים בראש ובראשונה על חברת Provision גם בשל איכות המצלמות אך בעיקר בגלל שירות הלקוחות המעולה ומעבדת התיקונים. אגב, ברוב דגמים החברה תקבלו גם אחריות למשך שנתיים.

 

החברה השניה שעליה אנו ממליצים בעת התקנת מצלמות אבטחה היא חברת Hikvision - חברה אשר מספקת פתרונות אבטחה מתקדמים כמו מצלמות איכותיות אשר עמידות בפני מים ואבק ומספקות תמונה ברורה וחדה. כמו כן, כדאי להתייעץ עם המתקין באשר לדגמים מומלצים מאחר ולכל אזור בבית או במשרד מתאים סוג אחר של מצלמה ויש להתייחס לכל מקרה לגופו.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

צרו הרתעה, בקרה ופיקוח

רוב האנשים אשר בוחרים להתקין מצלמות אבטחה בבית, בבניין או בבית העסק, עושים זאת משתי סיבות עיקריות:

  • הרתעה: הרצון להרחיק פולשים, פורצים וגנבים מהשטח גורם לנו להתקין מצלמות אבטחה בקרבת דלתות וחלונות. לא פעם הגנבים רואים את המצלמות ומחליטים להמשיך אל הבית הבא מהחשש להילכד בעדשת המצלמה.
     
  • בקרה: לנטר תנועות במקום וליצור פיקוח על הנעשה, גם כאשר אנו לא נמצאים בו פיזית. כך למשל, מנהלים מתקינים את המצלמות בשטחי המפעל או המשרד בשביל לצפות בנעשה גם כאשר הם נמצאים בפגישות מחוץ למשרד.

צפו בזמן אמת או הפעילו את ההקלטה

במידה והתקנתם בנוסף למצלמות האבטחה גם מערכת הקלטה, תוכלו לצפות בנעשה גם בהמשך ולא רק בזמן אמת. פונקציית ההקלטה מהווה פתרון מעולה למצבים בהם גיליתם שמשהו חסר במחסן או נגנב מהבית וברצונכם לשחזר את הנעשה בימים האחרונים. רוב מערכות ההקלטה שומרות נתונים למשך תקופה של בין שבועיים לחודש ימים.

 

התקנת מצלמות אבטחה ברמת גן

התקנת מצלמות אבטחה ברמת גן - מה זה כולל?

כמובן שכל עסקה עשויה להיות שונה מהאחרת אך ברוב המקרים כאשר מזמינים שירות של התקנת מצלמות אבטחה ברמת גן, נהוג לכלול בתוכה את עלות המצלמות, עלות ההתקנה וגם ציוד נלווה כמו ספק כוח, כבלים, מכשיר DVR וכדומה. חשוב לקבל מידע מדויק באשר לשירות המוזמן בשביל ליצור בהירות בנושא.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה