השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

מתקין מצלמות אבטחה ברמלה

בעמוד זה תקראו על המקומות המומלצים להתקין בהם מצלמות אבטחה, כמה הליך התקנת מצלמות אבטחה ברמלה עולה, על ההבדלים בין המצלמות השונות ועל תוקף האחריות שמקנים מתקינים - קראו וגלו.

באילו מקומות מומלץ להתקין מצלמות אבטחה ברמלה?

זקוקים למתקין מצלמות אבטחה ברמלה? לפני שאתם פונים לאחד כזה, נסביר על המקומות הנפוצים בהם מומלץ להתקין מצלמות אלו:

 • התקנת מצלמות אבטחה בעסק - מטרת מצלמת אבטחה בעסק שלכם יסייע לכם לפקח על המתרחש בו בזמן שאינכם במקום או לחילופין, בזמן שהנכם במקום אך אין ביכולתכם לפקח על כל המרחב בו. התקנת מצלמות אבטחה בעסקים עוזרת למנוע גניבות ואף מסייעת לאתר גנבים ולהעמידם לדין.
   
 • התקנת מצלמות אבטחה בבית פרטי - מטרת מצלמה בבית פרטי הוא לנטר את המתרחש באזור הבית, החצר ואף באזור שבקרבת הבית, כמו מחוץ לגדר ההפרדה שלנו הגובלת עם הרחוב. חשוב לציין שבמקרה בו אתם בוחרים לכוון מצלמה באזורי גינה או חלקים שמחוץ לבית - יהיה עליכם על פי חוק להציב שלט שמטרתו ליידע על הימצאות של מצלמה זו.

  כמו כן, דעו כי דרך פורטל וויסק תוכלו לקבל מתקין מצלמות אבטחה ברמלה שיוציא את פעולת ההתקנה לפועל במקצועיות ובמהירות.
   
 • התקנת מצלמות אבטחה בבניין - בין אם מדובר בבניין מגורים ובין אם בבניין לעסקים - גם כאן מטרת המצלמה היא לפקח על המתרחש באזורים הציבוריים בבניין, כמו חדר המדרגות, הכניסה לבניין ולעתים גם בתוך מעליות, אם כי לשם כך עליכם להשיג רוב המסכים לכך ויהיה עליכם לצרף שלט המעיד על הימצאות מצלמה בתוך המעלית.


התקנת מצלמות אבטחה ברמלה

כמה עולה התקנת מצלמות אבטחה ברמלה?

עלות התקנת מצלמות אבטחה נעה בין 3,000 - 5,000 ש"ח וזאת בעבור שווי של כ - 4 מצלמות, הכוללות מכשירי הקלטה והתקנתן ע"י מתקין מצלמות אבטחה ברמלה.

כמו כן, טווח מחירים זה עשוי להתייקר במידה ותבחרו להתקין מספר גדול יותר של מצלמות או במידה ותרצו להתקין מצלמות משוכללות יותר.

מחיר ממוצע להתקנת 4 מצלמות אבטחה ברמלה

מחיר ממוצע להתקנת 4 מצלמות אבטחה ברמלה: 4000 ₪

טווח מחיר גבוה 5000 ₪

טווח מחיר נמוך 3000 ₪

 • לבדיקת מחירים נוספים, הכנסו לכאן.

מה ההבדלים בין מצלמות האבטחה השונות?

לפני שאתם מבצעים הליך של התקנה ע"י מתקין מצלמות אבטחה ברמלה - דעו כי קיימים לא מעט סוגים של מצלמות , שעל ההבדלים ביניהן נציג מתחת:

 • צורת המצלמה - בכל הקשור לצורת מצלמת אבטחה - קיימות שתי צורות בולטות : מצלמת אבטחה בצורת צינור, הנעה פיזית לצדדים בהתאמה.

  צורה זו  של מצלמה מתאימה לאזורים חיצוניים לבית ומשמשות בעיקר איזורי גינות פרטיות ועסקים. הסוג השני הוא מצלמת אבטחה בצורת כיפה, המותאמת יותר לאזורי חדר פנימיים למבנה.

  היא קומפקטית יותר - יש לה גם יתרון על מצלמת הצינור בכך שהיא נראית פחות מרתיעה והאנשים עליהם היא מפקחת אינם יכולים לדעת לאיזה כיוון היא מצלמת בכל רגע נתון.

  בין אם תבחרו במלצמה בצורת הצינור ובין אם בצורת הכיפה - דעו כי מתקין מצלמות אבטחה ברמלה יוכל להתקין עבורכם בקלות את שני סוגי המצלמות הנ"ל.
   
 • מצלמה עם/ בלי מיקרופון - דעו כי במידה ויש חשיבות גבוהה לנאמר בתיעוד של המצלמות - מומלץ שתתקינו מצלמות בעלות מיקרופון, שביכולתן להקליט את השיחות המתרחשות ברקע.

  שימוש במצלמות עם מיקרופון נפוץ בעיקר בחדרי חקירות, בבנקים, במוסדות רפואיים ולעתים גם בבתים פרטיים. קחו בחשבון שעלות התקנת מצלמת אבטחה ברמלה עם מיקרופון תייקר את הצעת המחיר בכ - 200 - 400 ש"ח.
   
 • מצלמה גלויה/ נסתרת - דעו כי תוכלו להתקין בביתכם מצלמות אבטחה נסתרות וזאת ע"מ לפקח על המתרחש בביתכם בזמן שאינכם נוכחים. זה עשוי לסייע לפקח על מטפלת של ילדיכם, מבלי שההתנהלות הטבעית שלה מולם תיפגע לרעה. גם כאן עליכם לצפות התייקרות בכ - 100 - 350 ש"ח במחיר ההתקנה ע"י טכנאי מצלמות אבטחה ברמלה.


מתקין מצלמות אבטחה ברמלה

איך למצוא מתקין מצלמות אבטחה מומלץ ברמלה?

מומלץ שתבדקו מספר פרמטרים לפני שאתם פונים הן למתקין והן לטכנאי מצלמות אבטחה ברמלה:

 • נסיון - בנושא רגיש ויקר כמו התקנת מצלמות אבטחה - נמליץ לכם לבחור במתקין מצלמות אבטחה ברמלה המחזיק במספר שנות וותק וזאת מפני שבמרבית המקרים, דבר זה מעיד על הנסיון שצבר ועל מגוון רחב יותר של עבודות שהתנסה בהן, כך זה יבטיח לכם בעל מקצוע שיביא להתקנה יסודית ובצורה שלא תגרום לנזק.
   
 • חוות דעת - לאחר שתקבלו מפורטל וויסק 3 מתקיני מצלמות, תוכלו לחפש אותם באינטרנט ולקרוא תגובות שהשאירו לקוחות קודמים שהסתייעו בהם. פעולה זו תסייע לכם להבין את טיב השירות שכל בעל מקצוע מספק וכך לבחור במתקין המומלץ ביותר.
   
 • השוואת מחירים - נוסף על ההליך שהצגנו מעל, תוכלו לבצע השוואת מחירים בין בעלי המקצוע שקיבלתם מפורטל וויסק וכך לבחור במתקין מצלמות אבטחה ברמלה שמציע את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

כמה טיפים חשובים לגבי התקנת מצלמות אבטחה ברמלה

מתחת תוכלו לקרוא מספר טיפים שיסייעו לכם לעבור את הליך ההתקנה בצורה חלקה ככל הניתן:

 • צורך - לפני שתקבעו פגישה עם מתקין מצלמות אבטחה ברמלה, הדבר החשוב ביותר שכדאי שתבדקו עם עצמכם הוא על הצורך שלכם במצלמת אבטחה - האם לצורך פיקוח על פנים הבית? העסק? הדבר הבא שתצטרכו לברר הוא באילו מיקומים תרצו להציב את מצלמות האבטחה העתידיות שלכם ולכמה כאלו תצטרכו.
   
 • ריכוז עבודה - מומלץ שתרכזו מספר עבודות שביכולתו של מתקין מצלמות אבטחה ברמלה לבצע, לדוגמה התקנת מערכת אזעקה, נוסף על התקנת המצלמה. פעולה זו תסייע לכם לחסוך במחירי העבודה ברוב המקרים.
   
 • איך לתפעל - לאחר שהמתקין סיים בהליך התקנת המצלמה בנכס שלכם - בקשו ממנו שידריך אתכם במפורט כיצד לתפעל את המערכת, כיצד לבצע הקלטות וכד'.
   
 • בחוץ או בפנים? - במידה ואתם מעוניינים לבצע התקנת מצלמות אבטחה ברמלה באזורים חיצוניים למבנה או שברצונכם שגם בעת כיבוי אורות יהיה תיעוד טוב של המצלמה - מומלץ שתבחרו להתקין מצלמות אבטחה המחזיקות באמצעי אינפרא אדום, המאפשר תמונה ברורה גם בתנאים חשוכים. 

האם מתקין מצלמות אבטחה ברמלה מספק אחריות?

בוודאי! דעו כי ברוב המקרים מתקין מצלמות אבטחה ברמלה מספק אחריות שתקפה בין חצי שנה עד שנה על הליך ההתקנה. כך שבמידה וחלילה קורה שמצלמת האבטחה נופלת מהמתקן בו היא הותקנה - תוכלו לזכות לשירות ללא תוספת תשלום אך מומלץ לוודא זאת לפני הליך ההתקנה.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות על התקנת מצלמות אבטחה ברמלה:
שנת אחריות 9 חודשי אחריות 6 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.