השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

התקנת מצלמות אבטחה ברחובות

רוצים להתקין בביתכם מצלמת אבטחה? בעמוד זה תקראו מידע על מחירי התקנת מצלמות אבטחה ברחובות, מהם סוגי המצלמות הנפוצים ומה ההבדלים ביניהם, מידע לגבי אחריות התקנה, היכן מומלץ להתקין מצלמה כזו וגם טיפים מועילים מהצוות של פורטל וויסק.

מהו מחיר התקנת מצלמות אבטחה ברחובות?

מחירי התקנת מצלמות אבטחה ברחובות נעים בין 3,000 - 5,000 ש"ח וזאת עבור 4 מצלמות בעלות אופציית הקלטה של המצולמים. המחיר מתייחס הן להתקנה בדירה והן בבית פרטי. המחיר צפוי להתייקר בהתאם לכמות המצלמות שתרצו ובהתאם למורכבות העבודה.


מחיר להתקנת 4 מצלמות אבטחה בבית

מחיר להתקנת 4 מצלמות אבטחה בבית: 4000 ₪

טווח מחיר גבוה 5000 ₪

טווח מחיר נמוך 3000 ₪

מהם ההבדלים בין מצלמות האבטחה השונות?

ישנם כמה הבדלים מהותיים בין סוגי מצלמות האבטחה, עליהם נסביר מתחת:

 • צורת המצלמה - מצלמות אבטחה יכולות להגיע בצורות וגדלים שונים. בישראל סוגי המצלמות הנפוצות הן אלו בצורת חצי כיפה המותאמות לאזורים פנימיים במבנה ואלו בצורת צינור, המותאמות לשטחי חוץ של מבנה.
   
 • עם או בלי מיקרופון - מתקין או טכנאי מצלמות אבטחה ברחובות יוכל להתקין לכם מצלמת אבטחה עם או בלי מיקרופון והוא יוכל להמליץ לכם אם שווה לשלם סכום כסף גבוה יותר עבור מצלמה עם יכולת הקלטה בהתאם למיקום שתבחרו.
   
 • איכות צילום - דעו שקיים ספקטרום רחב של איכויות צילום. אם חשוב לכם שמצלמת האבטחה שתותקן עבורכם תצלם בשעות הלילה תמונה ברורה, נמליץ לכם לבחור במצלמה עם רכיב אינפרא אדום שיכול לספק תמונה ברורה גם בשעות הלילה. קחו בחשבון שבחירה זו עשויה לייקר לכם את העלות הסופית.
   
 • נסתרת או גלויה - דעו שתוכלו להתקין מצלמה ניסתרת במידה ותרצו לבחון את הנעשה בביתכם בזמן שאינכם בו. לדוגמה כדי לבחון את המטפלת של ילדכם או של אדם מבוגר שנעזר במטפל סיעודי. מצלמות נסתרות ניתן להתקין בחפצים שונים כמו במראות והן מאפשרות לנו לצפות במצולם מבלי שאופיו ישתנה עקב נוכחות של מצלמת אבטחה גלויה.

 

התקנת מצלמות אבטחה ברחובות

אחריות על התקנת מצלמות אבטחה ברחובות

עבור התקנת מצלמות אבטחה ברחובות ניתן לקבל אחריות הנעה בין 8 חודשים ועד כשנת אחריות מלאה. אחריות זו לרוב תכלול תיקון או התקנה מחודשת במידה והמבנה המחזיק את המצלמה קרס מסיבה כזו או אחרת. ע"מ להפעיל אחריות על המצלמה עצמה במידה והיא אינה מתפקדת כראוי יש לפנות ליבואנית או יצרנית המצלמה עצמה.
 

תקופת האחריות הממוצעות להתקנת מצלמות אבטחה ברחובות:
שנת אחריות 10 חודשי אחריות 8 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ מתקיני מצלמות אבטחה ברחובות אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

היכן מומלץ להתקין מצלמת אבטחה?

המקומות הנפוצים ביותר להתקין בהם מצלמת אבטחה הם:

 • מצלמת אבטחה בית פרטי/ דירה - לקוחות רבים בוחרים לבצע התקנת מצלמות אבטחה ברחובות בתור מרחב מגוריהם הפרטי. הסיבה לכך היא ע"מ לפקח על המתרחשב בתוך סביבת הבית ומחוצה לו בזמן שהם אינם או כאשר הם ישנים.
   
 • מצלמת אבטחה בעסק - גם בעלי עסקים מרבים להתקין בחנות שלהם מצלמות אבטחה בתוך העסק עצמו ובסביבה החיצונית של העסק. גם כאן הסיבה לכך היא כדי לתעד את המתרחש בתוך ומחוץ לעסק בזמן שבעל העסק אינו במקום וגם כאשר הוא במקום אך אין ביכולתו לפקח על כל השטח בכוחות עצמו. התקנת מצלמות אבטחה ברחובות נותנת זוג עיניים נוסף ובכך בעצם מורידה מרמת הדריכות של בעלי העסקים.
   
 • מצלמת אבטחה בבניין - זה יכול להיות בניין מגורים או בניין עסקים ומטרת מצלמת האבטחה בו הוא לתעד את הנכנסים והיוצאים מהבניין. ניתן להציב מצלמת אבטחה גם בתוך מעלית ובחדרי המדרגות, כנ"ל לגבי חניות שמשוייכות למבנה וגם באזורי הגישה של הבניין. חשוב לציין שמי מכם המעוניין להתקין מצלמות אבטחה במבנה, יהיה מחוייב להצהיר על מצלמות אלו בכניסה למבנה ע"מ ליידע את הקהל הנכנס אליו.

איך לאתר מתקין מצלמות אבטחה ברחובות?

יש כמה היבטים שחשוב שתבדקו כדי שגם אתם תוכלו לאתר מתקין מצלמות אבטחה ברחובות הנחשב לרציני ובעל נסיון:

 • ותק ונסיון - בררו מול מתקיני מצלמות אבטחה באזורכם מהי תקופת הותק שלהם בתחום. זכרו שככל שמדובר בטווח ותק גדול יותר, כך כמות המקרים שנחשף אליהם המתקין תהיה גדולה יותר וכך גם הנסיון שהשיג מביצוע העבודות הללו גבוה יותר והסיכוי שיבצע טעות הוא קטן עד אפסי.
   
 • השוואת מחירים - לאחר שתשאירו פרטים בטופס המצורף ותקבלו ישירות לנייד 3 מתקיני מצלמות אבטחה ברחובות מפורטל וויסק, תוכלו לברר מחירי התקנה בטלפון ולהשוות אותם למחירים המצויינים במחירון המופיע בעמוד המדבר על התקנת מצלמות אבטחה באתר שלנו וכך לבחור בהצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורכם.
   
 • חוות דעת - נוסף להשוואת מחירי עבודות, תוכלו בעזרת השמות שתקבלו מפורטל וויסק לחפש עליהם בגוגל ולקרוא חוות דעת שהשאירו להם לקוחות קודמים שנעזרו בהם, דבר שיאפשר לכם להבין את איכות השירות שבעלי המקצוע סיפקו ללקוחותיהם וכך יתאפשר לכם לבחור בבעל המקצוע המומלץ ביותר.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

טיפים מנסיוננו האישי בפורטל וויסק

כאן נמנה מספר טיפים שאנחנו בפורטל וויסק גילינו אשר הופכים את כל ההליך הגדול והיקר של התקנת מצלמות אבטחה לקל יותר. אם אתם מתכננים להתקין מצלמות אבטחה ברחובות בזמן הקרוב, כדאי שתקראו אותם וכך תגיעו מוכנים יותר:

 • הצורך שלכם במצלמה - לפני שאתם פונים לטכנאי מצלמות אבטחה ברחובות שיגיע להתקין לכם סט מצלמות יקר באזור מגוריכם, חשוב שתוודאו עם עצמכם מה הצורך שלכם במצלמה. האם מדובר באמצעי לתיעוד של הנעשה בתוך הבית או מחוצה לו? האם אתם מעוניינים להרתיע את הסובבים? (אם כך תוכלו להשתמש במצלמת אמבטחה "דמו" שאינה עובדת), או שאולי אתם בעלי עסק ומעוניינים להסב זוג עיניים נוסף על המתרחש בעסק שלכם?
   
 • הדרכה על תפעול המצלמה - ודאו מראש, עוד בשיחת הטלפון מול מתקין מצלמות אבטחה ברחובות אם הוא סובלני ופנוי לענות לכם על כל השאלות שאתם שואלים אותו. הסיבה לכך היא כדי שבזמן אמת כשתרצו ללמוד לתפעל את המצלמה שהוא מתקין לכם - הוא יהיה שם כדי לספק הדרכה ברורה וגם בצורה שתאפשר לכם להבין.
   
 • רכזו מספר עבודות - צוות פורטל וויסק ממליץ גם לרכז מספר עבודות שביכולתו של טכנאי או מתקין מצלמות אבטחה לבצע וזאת כדי לחסוך בתשלום כפול של כספי ביקור עבור הזמנה נפרדת של אותו בעל מקצוע. בין העבודות שהוא יוכל לבצע עבורכם בנוסף להתקנת מצלמת אבטחה: התקנת אינטרקום ברחובות והתקנת אינטרקום עם מצלמה (דבר שעשוי לחסוך על התקנה של מצלמה חיצונית לבית. גם התקנת מערכת אזעקה נכללת בשירותים אותם מתקין או טכנאי מצלמות אבטחה ברחובות מבצע.