השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

מתקין מצלמות אבטחה בראש העין

בשביל להתקין מצלמות אבטחה, נדרש תחילה לבצע תכנון מקדים באשר למיקום המתאים ביותר וגם בנוגע לסוג המצלמה. דרך פורטל 'וויסק' תוכלו למצוא מתקין מצלמות אבטחה בראש העין, שיעזור לכם לכל אורכו של התהליך, החל מהייעוץ ועד להתקנה עצמה.

איתור מתקין מצלמות אבטחה בראש העין

אם הגעתם למסקנה שעליכם להתקין מצלמות אבטחה בבית, חשוב שתבחרו את המתקין בצורה נכונה. התקנת מצלמות אבטחה יכולה להתבצע בדרכים שונות ויש הבדל גדול בין התקנה גלויה לבין התקנה סמויה. לא כל המתקינים יודעים לבצע התקנה סמויה והיא נחשבת למורכבת יותר, על כן בשלב האיתור והחיפוש של הטכנאי, הקפידו לפרט על השירות ככל שניתן.

 

מתקין מצלמות אבטחה בראש העין

עלות התקנת מצלמות אבטחה בראש העין

בעבור התקנה של 4 מצלמות אבטחה בבית, תשלמו בממוצע 4,000 ש"ח, כאשר המחיר כולל את כל הציוד הנלווה - ספק כוח, חיווט, מכשיר הקלטה ועוד.

 

מחיר ממוצע להתקנת 4 מצלמות אבטחה

מחיר ממוצע להתקנת 4 מצלמות אבטחה: 4000 ₪

טווח מחיר גבוה 5000 ₪

טווח מחיר נמוך 3000 ₪

מצלמות אבטחה לבית בראש העין - כך תבחרו:

איך בוחרים מצלמות אבטחה לבית בצורה נכונה? כדאי לבדוק את הפונקציות הקיימות בה וזאת לאחר שאנו מחליטים היכן למקם אותה. לדוגמה, אם התכנון הוא להתקין מצלמות אבטחה בחצר האחורית של הבית על מנת לתעד את מי שמגיע בשעות הלילה המאוחרות, כדאי לבחור בדגם שיש לו את הפונקציה של אינפרא אדום.

 

אם המצלמה מותקנת במקום נמוך יחסית, אשר קל להגיע אליו, נרצה לרכוש מצלמה ממוגנת שעשויה מברזל ולא מצלמה פשוטה. יש מבחר עצום של מצלמות אבטחה לבית בראשון לצין ואנו ממליצים לבחור באחד מהמותגים הבאים: חברת Vivo Tech, חברת Provision או חברת סוני הוותיקה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

איפה נהוג להתקין את מצלמות האבטחה?

ההתקנה תתבצע לרוב בקרבת פתחים של המבנה, כמו למשל מעל דלת הכניסה הראשית של הבית, דלת הכניסה מהחנייה או מהחצר האחורית וגם בסמוך לפתחים נוספים כמו חלונות.

 

ישנם מקרים אשר בהם נרצה להתקין מצלמות בתוך הבית (מצלמות נסתרות או גלויות) בעיקר במקרים שבהם יש חשד לגנבת ציוד על ידי גורם כזה או אחר במפעל (קראו על התקנת מצלמות בבית עסק) אך גם במצבים שבהם רוצים לוודא שלא מתבצעת התעללות בקשישים, ילדים או כל גורם חסר ישע.

 

במצבים אלו ההתקנה תתבצע במקום נסתר בסלון, באחד מהחדרים או באזור המטבח. גם במקרים כאלה, חשוב להזמין מתקין מצלמות אבטחה מראש העין שיבצע את ההתקנה כמו שצריך ויבדוק שהכל פועל כשורה בסיום ההתקנה.

אחריות מטעם טכנאי מצלמות אבטחה בראש העין

לא כל טכנאי יספק לכם אחריות על עבודת ההתקנה ולכן זהו פרמטר שחשוב לבדוק מראש, עוד לפני שמתחילים בעבודה משותפת. יש אחריות על עבודת ההתקנה ויש אחריות על המצלמות, בדרך כלל למשך שנה ממועד הקנייה. חשוב לבדוק מה האחריות מכסה, במיוחד אם לא רכשתם אותה בעצמכם אלא הזמנת טכנאי מצלמות אבטחה בראש העין שיבצע את ההתקנה והוא זה שבחר את המצלמות בעצמו.