השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

מתקין מצלמות אבטחה בראשון לציון

מתקין מצלמות אבטחה בראשון לציון צריך להיות מיומן ומקצועי. העבודה דורשת ממנו לבצע בדיקה של שטח המבנה לצורך איתור נקודות גישה מרכזיות וגם הבנה של התשתית הקיימת בבית. השוו בין מתקינים מומלצים והזמינו שירות להתקנת מצלמות מכל דגם.

מחפשים מתקין מצלמות אבטחה בראשון לציון?

התקנה של מצלמות אבטחה היא אינה פעולה פשוטה. נדרש תכנון מעמיק וקפדני בכל הקשור למיקום ההתקנה ויש לקחת בחשבון שיקולים שונים כמו סוג המצלמה, חשיפה לשמש חזקה והגנה מפני הגשם.

 

זאת הסיבה שכדאי לאתר מתקין מצלמות אבטחה בראשון לציון שכבר נמצא מספר שנים בתחום וידע לבצע את העבודה כמו שצריך, תוך שמירה על הציוד מפני תנאי מזג האוויר השונים.

 

מתקין מצלמות אבטחה בראשון לציון

כמה עולה התקנת מצלמות אבטחה בראשון לציון?

מחיר התקנת מצלמות אבטחה בראשון לציון באופן ממוצע נע בין 3,000 - 5,000 ש"ח, כולל DVR ו-4 מצלמות, כל הציוד הנחוץ להתקנה הבסיסית וכמובן עבודת ההתקנה עצמה.


מחיר ממוצע להתקנת מצלמות אבטחה בראשל"צ

מחיר ממוצע להתקנת מצלמות אבטחה בראשל"צ: 4000 ₪

טווח מחיר גבוה 5000 ₪

טווח מחיר נמוך 3000 ₪


 

  • המחירים אינם כוללים מע"מ
  • טווח המחירים רחב בגלל מגוון סוגי המצלמות הקיימות בשוק.

בחירת מצלמות אבטחה בראשון לציון

איזה מצלמות כדאי לבחור? ראשית כל נמליץ לכם לבדוק את הדגמים של חברת HIKVISION או חברת PROVISION. שתי החברות הללו מובילות כיום את שוק מצלמות האבטחה ומספקות מצלמות מצוינות ואיכותיות.

 

שיקול נוסף בבחירת מצלמות אבטחה בראשון לציון הוא ביצועי הלילה של המצלמה: אם היא עתידה לפעול גם בשעות מאוחרות, כדאי שתהיה לה את האפשרות לצלם גם באור נמוך ובתאורה חלשה במיוחד.

 

פרט לכך, נמליץ לכם לבדוק את טווח התנועה של המצלמה ולשקול להוסיף לה ציוד נלווה כמו מיקרופון, מכשיר הקלטה ועוד.

התקנת מצלמות אבטחה לבית בראשון לציון

רוב הפניות שאנו מקבלים הם בעבור התקנת מצלמות אבטחה לבית, בעוד הצורך מתעורר בשל הרצון שלנו להרתיע פורצים וגנבים וגם בשביל ליצור בקרה על כל מי שנכנס. ברוב המקרים, נהוג להתקין את המצלמות מחוץ לשטח הבית, בכניסה אל החצר וגם מעל הדלת הראשית. אם אתם מתגוררים בבניין, כדאי לקרוא גם על התקנת מצלמות אבטחה בבניין משותף.

 

מתקין מצלמות בראשל"צ

התקנת מצלמות אבטחה בראשל"צ בעסקים

ברצונכם לבצע התקנת מצלמות אבטחה בראשון לציון בשטח המשרד? רוצים לרשת את החנות במצלמות אבטחה בשביל למנוע גניבה של ציוד רגיש? אנו מספקים גם שירות של התקנת מצלמות בעסקים קטנים או גדולים, במחסנים בהם מאוחסנת תכולה וציוד וכמובן במפעלים בכל רחבי ראשל"צ.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה