השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

מתקין מצלמות אבטחה בפתח תקווה

מצאו מתקין מצלמות אבטחה בפתח תקווה ומנעו את הפריצה הבאה. המשיכו לקרוא כדי להבין כמה יעלה טכנאי התקנת מצלמות אבטחה ואיך מוצאים מתקין מצלמות באיזור פתח תקווה ולא רק בפתח תקווה עצמה.

התקנת מצלמות אבטחה בפתח תקווה בזול

כשמחפשים מתקין מצלמות אבטחה בפתח תקווה חשוב להבין שהמחיר משתנה בהתאם למספר גורמים שונים. גורם אחד הוא ההתקנה עצמה כשמחיר התקנה של 4 מצלמות אבטחה יהיה שונה ממחיר התקנה של 6 מצלמות אבטחה, על התקנות שונות נרחיב בהמשך.

 

מעבר להתקנה עצמה גורם שני שמשפיע על המחיר הוא מתקין מצלמות האבטחה עצמו, כשכל מתקין יכול לקחת מחיר שונה. בגלל זה חשוב לבצע השוואת מחירים - זה יכול להוריד מחירים, ובגדול. כל שתצטרכו לעשות הוא להשאיר אצלנו פרטים או להתקשר אלינו, ואנחנו נדאג לקשר ביניכם לבין מספר מתקיני מצלמות אבטחה שונים. שוחחו איתם והשוו בין הצעות המחיר השונות שתקבלו וכך חסכו בעלויות.

 

מתקין מצלמות אבטחה בפתח תקווה

מחירון התקנת מצלמות אבטחה בפתח תקווה

צירפנו לכם מחירון של התקנות מצלמות אבטחה נפוצות בפתח תקווה. אם לא מצאתם את מחיר ההתקנה שלכם תוכלו להסתכל במחירון התקנות מצלמות האבטחה המלא.

מחירון התקנות מצלמות אבטחה נפוצות בפתח תקווה

התקנת מצלמות אבטחה בבית פרטי

כולל 4 מצלמות אבטחה, מכשיר הקלטה והתקנה.


3,000 - 5,000 ש"ח
מחיר התקנה של סט מצלמות אבטחה בחנות קטנה

מדובר על 6 מצלמות אבטחה שתוכלו להתקין בחנות שלכם.


5,000 - 7,000 ש"ח
התקנה של מצלמת אבטחה נסתרת אחת

למקרים בהם תצטרכו להתקין רק מצלמה אחת.


700 - 1,800 ש"ח
עלות התקנת חמש מצלמות אבטחה בבניין משרדים

התקנה של 5 מצלמות אבטחה אנולוגיות.


5,000 - 6,500 ש"ח

הדפס מחירון

התקנת מצלמות אבטחה בפתח תקווה לכל סוגי המצלמות

לפני שאתם מוצאים מתקין להתקנת מצלמות אבטחה בפתח תקווה חשוב שתכירו את המצלמות השונות:

 • מיקרופון: אחד הדברים החשובים שצריך להכיר לגבי מצלמות אבטחה הוא המיקרופון וחשוב לדעת האם אתם רוצים שיהיה מיקרופון מותקן עם המצלמות או לא. מצלמה עם מיקרופון אמנם תעלה כמה מאות שקלים יותר, אבל בהחלט שווה את זה כדי שתוכלו לשמוע את ההקלטה של מה שקורה בבית.
   
 • מצלמות גלויות או נסתרות: לפעמים יש מקרים שבהם נרצה להתקין מצלמות אבטחה נסתרות שהמטרה שלהן הן לאו דווקא הרתעה, אלא לנסות לתפוס את הגנב בשעת מעשה. לרוב מומלץ להתקין מצלמות אבטחה נסתרות בנוסף למצמות גלויות.
   
 • צורת המצלמה: יש מצלמות אבטחה בצורת כיפה ויש מצלמות שהן יותר לאורך. ההבדל המשמעותי ביניהן הוא האסתטיקה, אבל יכול להיות יתרון בכך שמצלמות בצורת כיפה מקשות לראות בדיוק לאן פונות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

איך מוצאים מתקין מצלמות אבטחה בפתח תקווה מומלץ?

כשאתם מדברים עם מתקיני מצלמות אבטחה בפתח תקווה יש כמה דברים שכדאי לכם לוודא:

 • מחיר: מחיר התקנת מצלמות אבטחה בפתח תקווה לא משתנה רק בהתאם למחיר המצלמות עצמן, אלא גם בהתאם למחיר של המתקין. כדאי לוודא מה המחיר של המתקינים ולהשוות בין הצעות המחיר שאתם מקבלים.
   
 • ניסיון: עוד משהו שכדאי לוודא הוא הניסיון של המתקין. מומלץ לבחור במתקין מצלמות אבטחה שעובד בתחום מספר שנים ויודע את העבודה שלו כמו שצריך.
   
 • אחריות: על התקנת מצלמות אבטחה בפתח תקווה נהוג לקבל אחריות של חצי שנה עד שנה. ודאו מה תקופת האחריות שמספק המתקין וגם שאתם מקבלים את האחריות בכתב.

 

משך תקופת האחריות הממוצעת להתקנת מצלמות אבטחה בפתח תקווה:
1 שנות אחריות 9 חודשי אחריות 6 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ טכנאי מצלמות האבטחה אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

טיפים על התקנת מצלמות אבטחה בפתח תקווה מאת וויסק

פורטל וויסק כאן כדי לוודא שכל מה שקשור למערכות ומצלמות אבטחה עובר לכם חלק ולכן הוספנו לכם כמה טיפים בנושא:

 • בסוף ההתקנה: אחרי שמתקין מצלמות האבטחה סיים את העבודה שלו אל תתנו לו ללכת לפני שאתם מוודאים שאתם יודעים לתפעל כל דבר במערכת. נסו להפעיל בעצמכם כל עוד הוא נמצא לידכם וישסביר לכם את מה שאתם לא מוצאים.
   
 • מצלמות אינפרא אדום: עוד טיפה שכדאי להכיר הוא לגבי מצלמות אינפרא אדום שיוכלו לצלם ולהראות את מה שבבית גם בחושך. הן יספקו תמונה יותר ברורה גם בשעות המאוחרות כשאין הרבה אור.
   
 • ותרו על מצלמות WIFI: מצלמות WIFI יכולות להישמע יותר טוב לחלקכם, אבל למעשה אחת הבעיות הגדולות איתן הן שהן לא עובדות כשאין אינטרנט. גם אם אתם חושבים שהאינטרנט שלכם עובד מעולה, עדיין יכולים להיות רגעים שבהם הוא עובד פחות טוב ואז עם פחות קליטה התמונה תהיה פחות ברורה.

 

התקנת מצלמות אבטחה בפתח תקווה

התקנת מצלמות אבטחה בפתח תקווה במקומות אסטרטגיים

הבנתם שאתם רוצים להתקין מצלמות אבטחה בבית או בעסק שלכם, עכשיו רק נותרה השאלה - איפה? כמו שהבנתם וויסק יוודא שאתם יודעים את כל מה שאתם צריכים. בכל מקרה שאתם לא בטוחים תוכלו להתייעץ עם כל מתקין מצלמות אבטחה בפתח תקווה שיעזור לכם.

 • דלת כניסה: התקנת מצלמת אבטחה על דלת הכניסה יעזור לכם מבחינת בקרה של מי נכנס (או ניסה להיכנס) לבית שלכם. ניתן גם להתקין מצלמות על דלת כניסה ללא עינית אם תרצו.
   
 • ליד דברים יקרי ערך: גם בתוך הבית או העסק מומלץ להתקין מצלמות אבטחה, והאזור המומלץ הוא האזור הרגיש ביותר שלכם. אם יש לכם כספת או דברים יקרי ערך מומלץ להתקין מצלמות אבטחה לידם.
   
 • שבילים: עוד דרך שבה תוכלו להיות יותר בבקרה לגבי מי שהגיע או שהיה ליד הבית שלכם הן מצלמות אבטחה שמכוונות על השבילים והכבישים ליד.

מתקין מצלמות אבטחה בפתח תקווה והאיזור

באמצעות פורטל וויסק תוכלו למצוא מתקין מצלמות אבטחה באיזור פתח תקווה בלי שום בעיה. איך זה עובד? אנחנו עובדים עם הרבה מתקיני מצלמות אבטחה בכל רחבי הארץ כך שגם אם אתם גרים בגבעת שמואל או בגני תקווה תוכלו למצוא מתקין מצלמות אבטחה בעזרתנו. כל מה שתצטרכו לעשות הוא לשאיר פרטים (או להתקשר) ואנחנו כבר נדאג להביא לכם מתקין מצלמות אבטחה בעירכם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

שאלות נפוצות על התקנת מצלמות אבטחה בפתח תקווה

הוספנו לכם מספר שאלות ותשובות נפוצות מהגולשים שלנו בנושא התקנת מצלמות אבטחה בפתח תקווה:

כמה עולה מתקין מצלמות אבטחה בפתח תקווה?

ממליצים לעיין במחירון התקנות מצלמות אבטחה נפוצות בעיר שהוספנו בעמוד.


אוכל למצוא מתקין מצלמות אבטחה באיזור פתח תקווה?

בהחלט תוכלו למצוא דרכנו מתקין מצלמות אבטחה גם באיזור ולא רק בפתח תקווה עצמה.


התקינו מצלמות אבטחה לעסק שלכם

אבטחה מפני פריצות לעסק היא דבר קריטי בימים אלו. ניתן לחשוב שהתקנת מצלמות אבטחה לעסק היא חשובה רק במקרה שיש לכם ציוד יקר יותר כמו תכשיטים או שעונים, אבל כולנו יודעים שזה כבר מזמן לא נכון, וכיום כולנו יודעים שהשליטה והבקרה שמצלמות אבטחה מאפשרות שווים כל שקל. מצאו טכנאי התקנת מצלמות אבטחה שיתקין לכם את המצלמות ותוכלו להישאר בראש שקט בנושא.