השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

התקנת מצלמות אבטחה בעפולה

מחפשים אחר מתקין מצלמות אבטחה בעפולה? בעזרת Wesec תוכלו לערוך השוואת מחירים מהירה בין מתקינים לצורך תיקון או התקנה מצלמות בבית ובעסק. המשיכו והבינו בדיוק כיצד זה עובד.

השוואת מחירים בין מתקיני מצלמות אבטחה בעפולה

חיפוש של מתקין מצלמות אבטחה בעפולה יכול להיות מהיר ופשוט כשעושים אותו בצורה הנכונה. עם פורטל Wesec תוכלו לקבל פניות והצעות מחיר של (עד 3) מתקינים מוסמכים ולעשות. אחר כך תוכלו לעשות את ההשוואה ולראות איזה מתקין הכי מתאים לכם.

 

מתקין מצלמות אבטחה

כמה עולה התקנת מצלמות אבטחה בעפולה?

המחיר של התקנת 4 מצלמות אבטחה נע בין 3,000 - 4,500 ש"ח. כאשר המחיר כולל את עלות המצלמות, ההתקנה וגם את מכשיר ההקלטה ששומר על החומר המצולם.

 

מחיר ממוצע להתקנת 4 מצלמות אבטחה

מחיר ממוצע להתקנת 4 מצלמות אבטחה: 4000 ₪

טווח מחיר גבוה 4500 ₪

טווח מחיר נמוך 3000 ₪

 

כיצד לבחור מתקין מצלמות אבטחה מומלץ בעיר?

מחיר זה כמובן פרמטר חשוב אבל כשחושבים על איזה מתקין בוחרים מומלץ לקחת אחד שאתם סומכים עליו שיעשה עבודה טובה, כזאת שתחסוך התעסקויות לאחר מכן ויתן לכם את השירות בצורה האופטימלית. אז כתבנו לכם 3 כללי אצבע לבחירת מתקין מצלמות אבטחה בעפולה מומלץ:

  1. לקוחות קודמים: כל מתקין כנראה יגיד על עצמו שהוא עושה את העבודה הכי טובה, והכי איכותית אבל אין כמו לשמוע על זה מלקוחות קודמים שהיו לו. מחיפוש קצר בגוגל או ברשתות החברתיות תוכלו לקבל תמונת מצב שתעזור לכם להחליט בצורה יותר מדוייקת עם איזה מתקין תרצו לעבוד. 
     
  2. האם הוא פנוי בזמן שלכם? לחלקנו יש לוח זמנים מאוד צפוף שלא בהכרח ללוח הזמנים של כל מתקין. אתם יכולים רק אחרי הצהריים? (קורה לרוב כאשר מדובר על עסק ולא רוצים להפריע לעובדים, אגב - ניתן להרחיב כאן על התקנת מצלמות אבטחה לעסק). לא כל המתקינים יוכלו להתאים את לוח הזמנים שלכם. צריכים התקנה בשבועיים הקרובים? חלק מהמתקינים לא יהיו זמינים. זה אולי נשמע טריוויאלי אבל לשאול את השאלה הזו כבר בהתחלה יכולה לחסוך לכם הרבה כאב ראש ושיחות טלפון מיותרות.
     
  3. אדם שירותי וסבלני: התקנת מצלמות אבטחה בעפולה לוקחת כמספר שעות אבל התהליך מתחיל כבר לפני זה כשמגיע המתקין לשם תכנון ההתקנה והצעת המחיר. קחו אדם שיהיה איתכם סבלני ושקוף לאורך כל התהליך.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

ומה לגבי שירותי תיקון מצלמות אבטחה בעפולה?

לצערנו מצלמות אבטחה הן מכשיר חשמלי, וכמו כל מכשיר חשמלי הן עלולות להתקלקל. לפני שאתם קוראים למתקין של מצלמות אבטחה חשוב לבדוק אם מדובר בבעיה קטנה שאתם יכולים לתקן בעצמכם.

  • אין תצוגה של המצלמה אבל נראה שהיא עובדת? תבדקו אם יש לכם כבל רופף.
  • רואים מטושטש? תנסו לנקות את העדשה ולשנות את הזום.

אם בכל זאת יש לכם בעיה מומלץ לפנות לטכנאי. עלות של תיקון מצלמות אבטחה בעפולה יכולה לעלות בין 250 - 500 ש"ח.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה