השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

התקנת מצלמות אבטחה בנתניה

התקנה של מצלמות אבטחה חייבת להתבצע על ידי גורם מקצועי ומיומן אשר יודע כיצד לכסות את השטח שנרצה לצלם ולתעד בצורה הטובה ביותר. מחפשים מתקין מצלמות אבטחה בנתניה? תנו לנו לעזור לבצע השוואת מחירים קצרה שתחסוך עלויות.

עלות התקנת מצלמות אבטחה בנתניה

הנה מספר דוגמאות למחירי התקנת מצלמות אבטחה בנתניה והסביבה:

מחירון התקנת מצלמות אבטחה בנתניה

עלות התקנת מצלמות אבטחה במעגל סגור

המחיר כולל עלות של 4 מצלמות ואת ההתקנה.


3,000 - 4,500 ש"ח
עלות התקנה של מצלמה נסתרת

המחיר המדויק נקבע על סמך מיקום ההתקנה.


700 - 1,800 ש"ח
התקנת מצלמת IP קבועה לעסק קטן

בעבור התקנה + רכישת המצלמה.


3,200 - 4,500 ש"ח
כמה עולה להתקין 5 מצלמות בבניין משותף?

קראו עוד על התקנת מצלמות בבניין משותף.


5,000 - 6,500 ש"ח

הדפס מחירון

מה משפיע על מחיר ההתקנה?

אלו הגורמים המרכזיים אשר משפיעים על מחיר התקנת מצלמות אבטחה בנתניה והסביבה:

 • סוג המצלמות: האם מדובר על התקנת מצלמות אבטחה נסתרות? אולי על התקנה של מצלמות אבטחה במעגל סגור? בהתאם לסוג, מחיר ההתקנה נקבע וגם עלות המוצר משתנה כמובן.
   
 • כמות המצלמות הנדרשת: זה אחד מהפרמטרים המשמעותיים ביותר וחשוב שתבינו לכמה מצלמות אבטחה אתם זקוקים, מדובר בעסק לא זול וחבל שיותקנו לכם יותר מצלמות משיש צורך.
   
 • סוג ההתקנה: האם אתם מתכננים לבצע התקנה גלויה או נסתרת של מצלמות? התקנה נסתרת תהיה יקרה יותר מאחר ומשך ההתקנה ארוך יותר. כמובן שהתקנה נסתרת היא אסתטית מאחר והחיווט מוסתר ולכן רבים בוחרים באופציה זו.
   
פרמטר מייקר למה זה מייקר? כיצד להמנע מכך?
סוג המצלמה מפרט טכני של המצלמה איכותי ומקיף יותר להתקין מצלמה בסיסית וללא אפשרות הקלטה או חיבור לאינטרנט
כמות המצלמות הן מחיר המצלמות והן הליך ההתקנה הארוך יותר התקינו בדיוק את כמות המצלמות לה תזדקקו
סוג התקנה  התקנת מצלמה נסתרת נחשבת מורכבת יותר העדיפו להתקין מצלמה גלוייה ולא נסתרת

היכן כדאי להתקין מצלמות אבטחה בנתניה?

קיימים שלושה אזורים נפוצים בהם נהוג לבצע התקנת מצלמות אבטחה בנתניה, אותם נציג מתחת:

 • בית פרטי - הסיבה להתקנת מצלמות אבטחה באזורי בתים פרטיים לרוב תהיה ע"מ לפקח על הנעשה בתוך סביבת הבית ובשטח הפרטי שמחוצה לו. אף ניתן לבקש ממתקין מצלמות אבטחה שיתקין לכם מצלמה נסתרת וכזאת שתאפשר לכם לפקח על בעלי מקצוע שונים בעת שאינכם במקום וגם כדי לפקח על מטפלת לילדכם. ניתן להתקין אותה בקיר גלאי אזעקה או גלאי עשן, בתוך שעון על הקיר ואפילו בכבל חשמל.
   
 • עסק - התקנת מצלמות אבטחה בעסקים אינה נחשבת לדבר חדש על כמשהוא שנחשב לחובה וזאת מפני שהמצלמה מאפשרת מבט רוחבי ואלחוטי אל כל אזורי העסק הן מתוכו והן מחוצה לו, מה שמסייע להרתיע גנבים ועוזר להעמיד למשפט כאלו שגנבו ותועדו ע"י המצלמה.
   
 • בניין - בין אם אתם גרים בבניין ובין אם הנכם עובדים בו, דעו גם כאן תפקיד מצלמת האבטחה הוא לתעד את המתרחש מתוך ומחוץ לבניין. חשוב לדעת שבמידה ומתקינים מצלמות אבטחה בבניין, חובה לדווח על כך בשילוט ומן הראוי שיהיה רוב של דיירים שמסכים לכך (הוא גם זה שישלם לרוב במידה ומדובר בבניין מגורים פרטי).
   
 • במשרד - מהות של התקנת מצלמות אבטחה במשרד נועד בראש ובראשונה לתעד את התנהלות העובדים, בדומה למצלאות אבטחה בבית פרטי עבור בעלי מקוע המגיעים לתקן בזמן שבעל הבית אינו במקום.
   

מתקין מצלמות אבטחה בנתניה

מה ההבדלים המהותיים בין מצלמות אבטחה שונות?

אז הגעתם למסקנה שגם אתם מעוניינים בהתקנת מצלמות אבטחה בנתניה? רגע לפני כדאי שתדעו כי קיימים 2 הבדלים הנחשבים למשמעותיים בין סוגי מצלמות האבטחה השונות, השוני בהן בין היתר ייגזר מהצורה שבה הן באות, במפרט הטכני הפנימי שלהן, ואם הן חשופות או גלויות. המשיכו לקרוא מתחת לקבלת מידע בהרחבה.

צורתה של מצלמת אבטחה

מצלמות אבטחה עשויות להגיע בשתי צורות עיקריות, שלכל אחת מטרה שונה:

 • מצלמת אבטחה בצורת צינור - מדובר במצלמה בעלת ראש מלבני ומוחזקת ע"י זרוע. היא מותאמת לשטחים פתוחים וביכולתה לנוע לצדדים, למטה ולמעלה בהתאמת המפעיל שלה (אתם). החיסרון בה הוא שהיא לא תמיד מכוונת בזווית המאפשרת לה לתפוס את כל האזור אלא רק אזור ספיציפי ולכן היא נעה אבל לא תמיד בתזמון הנכון ולכן יהיה על מתקין מצלמות אבטחה בנתניה להתקין לפחות שתים או יותר באותו אזור כדי לכסות אותו.
   
 • מצלמת אבטחה בצורת כיפה - כאן מדובר על מצלמה קומפקטית יותר, צורתה בצורת עיגול או חצי עיגול עם עינית שחורה. היא מתאימה יותר לאזורים פנימיים במבנה והיא מאפשרת תיעוד סמוי ודיסקרטי יותר תודות לעינית הכהה שלה וזאת בשונה ממצלמת הצינור שזווית הצילום שלה ברורה.

מפרט טכני של מצלמת האבטחה

דעו שבעת התקנת מצלמות אבטחה בנתניה ניתן לבחור במצלמה שביכולתה לצלם או כזו שתצלם ושתקליט את הקול ברקע, ניתן להשיג מצלמה ייעודית לתוך הבית וכזו שייעודית לבחוץ בעלת תאורה אינפרא אדומה, ניתן גם לבקש ממתקין או טכנאי מצלמות אבטחה שיתקין לכם מצלמה נסתרת בריהוט שלכם וזאת במקום הגרסה של המצלמה הגלוייה. חשוב לציין: כמו שכבר הזכרנו למעלה - כל השידרוגים שציינו כאן מייקרים את עלות הן של ההתקנה והן של המצלמה עצמה.
 

התקנת מצלמות אבטחה בנתניה - מצלמת צינור

האם ניתנת אחריות על התקנת מצלמות אבטחה בנתניה?

מתקינים רבים נוהגים לתת אחריות שנמשכת בין שנה עד שנה וחצי. רצוי לברר זאת עוד בשיחת הטלפון עמם ואם בחרתם להמשיך יחד - בקשו שיספקו לכם תעודת אחריות כתובה. חשוב שתדעו שהאחריות מתייחסת לעבודת ההתקנה של המצלמה ע"י המתקין. רכשתם מצלמה שמותקנת בצורה תקינה אך אינה משדרת בצורה ברורה? נכבית בלי סיבה? האחריות חלה על יבואן או יצרן המצלמה ויהיה עליכם לפנות אליו למימוש האחריות שעליה חלה המצלמה.
 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
שנת אחריות 8.5 חודשי אחריות 5 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ מתקיני מצלמות אבטחה בנתניה אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

טיפים חשובים ומקדימים להתקנת מצלמות אבטחה בנתניה

זה ידוע שהליך התקנת מצלמות בנתניה הוא לא זול ולכן, צוות פורטל וויסק צירף עבורכם מספר טיפים שחשוב שתבררו עם עצמכם לפני שתבחרו להתקין מצלמות שכאלה:

 • הצורך במצלמה - בררו עם עצמכם מה הצורך שלכם במצלמת אבטחה: האם זה כדי לסייע בזוג עיניים נוסף בבית או בעסק בזמן שאינכם במקום? האם זה כדי לגרום להרתעה בלבד? (במקרה הזה תוכלו לחסוך אם תתקינו מצלמת אבטחה דמה - לא אמיתית), האם זה מהצורך לתעד את עצמכם במרחב הפרטי שלכם?
   
 • כיצד לתפעל את המצלמה - ודאו כי מתקין מצלמות אבטחה בנתניה יספק לכם מידע מיקיף אודות השימוש והתפעול של המצלמות העתידיות שיתקין אצלכם, תוכלו לוודא זאת עוד בשיחת טלפון. 
   
 • ריכוז מספר עבודות במקביל - במידה והגעתם להחלטה שאתם רוצים בכך, כדאי שתרכזו מספר התקנות באותו הביקור היות ואם תזמינו מתקין מצלמות אבטחה מספר פעמים לכוד, הוא עשוי לגבות מכם דמי ביקור לכוד בכל פעם אז מומלץ שתחסכו זאת מעצמכם.
   
 • השאירו פרטים - פורטל וויסק מאפשר לכם להשאיר פרטים ולקבל בחינם לטלפון עד 3 מתקיני מצלמות אבטחה בנתניה, ביניהם תוכלו להשוות במחיר עוד בשיחת הטלפון עמם וכך לחסוך גם בחיפוש ארוך וגם בכסף אפילו יותר.
   

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

איך למצוא מתקין מצלמות אבטחה מומלץ בנתניה?

 • ותק - העדיפו להעסיק מתקין מצלמות אבטחה שמחזיק בותק של מספר שנים ומעלה. הסיבה לכך היא שבמהלך השנים הללו הוא צובר בד"כ נסיון גדול יותר בכל הקשור בהתקנה של מצלמות וכך הסיכוי שיבצע טעות בעת הליך התקנת מצלמות אבטחה בנתניה הוא קטן עד אפסי.
   
 • זמינות - במידה ואתם זקוקים למתקין או טכנאי מצלמות אבטחה השבוע או אפילו מחר, כדאי שגם בעל המקצוע, אותו תרצו להזמין יוכל להיות זמין אליכם. בררו זאת עוד בשיחת הטלפון לאחר שתקבלו מפורטל וויסק 3 מתקינים.
   
 • חוות דעת - עם שלושת בעלי המקצוע שקיבלתם מהפורטל, תוכלו לבצע בירור מהיר בגוגל עם השמות שלהם ולקרוא תגובות וחוות דעת שהשאירו לקוחות קודמים שהסתייעו בהם, הליך זה יאפשר לכם להבין את טיב השירות שקיבלו ממתקין או הטכנאי מצלמות אבטחה בנתניה.

שאלות על התקנת מצלמות אבטחה בנתניה

אתם שאלתם ואנחנו עונים - הנה מספר שאלות של גולשי האתר שעשויות להיות רלוונטיות גם בעבורכם:

איך מוצאים טכנאי מצלמות אבטחה בנתניה?

נכנסים לפורטל וויסק, משווים מחירים ומקבלים 3 הצעות מחיר. לאחר מכן ממשיכים עם מי שסיפק את ההצעה הטובה ביותר.


כמה זמן לוקח להתקין מצלמות אבטחה?

משך הזמן של התקנת מצלמות אבטחה לבית בנתניה הוא בדרך כלל כמה שעות בעבור התקנה של 2-3 מצלמות. אם מדובר בכמות גדולה יותר, הדבר יכול להימשך גם יום שלם או יומיים.


איך יודעים איזה מצלמות כדאי להתקין?

כדאי לאפיין תחילה את הצרכים שלכם כמו יכולות הקלטת סאונד, צילום איכותי בשעות הלילה וכדומה. בנוסף נמליץ להתייעץ עם מתקין מצלמות אבטחה בנתניה ולקבל ממנו טיפים לסוג המצלמות המתאימות.


באיזה אזורים של העיר נתניה אתם מספקים שירות?

ניתן לקבל מענה ושירות בכל אזורי העיר נתניה וזה כולל את שכונת קרית השרון, פולג, אגמים, אזורי התעשייה (החדש והישן) וכמובן מרכז וצפון העיר.