השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

מתקין מצלמות אבטחה בלוד

זקוקים למצלמות אבטחה בנכס שלכם? במאמר זה תקראו מדוע קיים הצורך במצלמות אבטחה, כמה הליך התקנת מצלמות אבטחה בלוד עולה, איך לבחור מתקין ואיך בהליך פשוט תוכלו לבצע השוואת מחירים בין בעלי המקצוע השונים העוסקים במלאכה וכך לחסוך בזמני חיפוש ובכסף.

כמה עולה להתקין מצלמות אבטחה בלוד?

מחיר התקנת מצלמות אבטחה בלוד נע בין 350 - 550 ש"ח וזה משתנה בהתאם לסוג המצלמה שתבחרו כמות המצלמות שלהם תידרשו. חשוב לציין שהמחיר שצויין מתייחס להתקנת מצלמות אבטחה בלבד וכי יש להוסיף לו עלות משתנה בהתאם לסוג המצלמה שתבחרו.

מחיר ממוצע להתקנת מצלמות אבטחה בלוד

מחיר ממוצע להתקנת מצלמות אבטחה בלוד: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 550 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

מדוע קיים צורך במצלמות אבטחה בלוד?

קיימות סיבות רבות לצורך במצלמות אבטחה בלוד, נסביר עליהן מתחת:

 • כוח הרתעה - שימוש במצלמות אבטחה בשטחים החיצוניים ופנימיים לבית או לעסק, ביכולתן להרתיע פורצים ופושעים בפני ביצוע פשע.
   

 • ונדליזם - שימוש במצלמות אבטחה בלוד, מסייע לתעד בזמן אמת ואף למונע מעשי ונדליזם שונים וכך להביא להעלאת העבריין לדין.
   

 • בעת גניבה - שימוש במצלמות אבטחה בלוד מאפשר לתעד מקרי גניבות ולהביא את העבריין לדין.
   

 • פיקוח - שימוש במצלמות אבטחה בבתים פרטיים ע"מ לפקח על התנהלות של העובדים בביתכם וביקיריכם, לדוגמה - פיקוח על מטפל בבן משפחה מבוגר ופיקוח על הבייביסיטר ששכרתם עבור הילדים שלכם. דעו כי במקרים כאלו תוכלו להתקין מצלמת אבטחה סמויה כדי להביא להתנהלות כמה שיותר טבעית.
   

מתקין מצלמות אבטחה בלוד

מעוניינים בהתקנת מצלמות אבטחה בלוד? השוו וחסכו!

בפורטל וויסק משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר להתקנת מצלמות אבטחה בלוד במהירות ובקלות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום! למה שתשלמו יותר אם אפשר לשלם פחות?

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

איך לבחור מתקין מצלמות אבטחה בלוד?

לפני שאתם בוחרים להעסיק מתקין מצלמות אבטחה בלוד, כדאי שתבררו מספר היבטים:

 • אחריות - וודאו אודות טיב האחריות שמספק מתקין מצלמות אבטחה בלוד לפני שתחליטו לבצע את ההליך. בדקו אודות מתן אחריות הן למצלמות והן לעבודת ההתקנה.
   
 • ותק וניסיון - העדיפו להסתייע במתקין מצלמות אבטחה בלוד המחזיק בותק ארוך מפני שזה מעיד על כך שהוא כבר עבר כברת דרך והסיכוי שיבצע טעויות או נזקים בעת ההתקנה יורד.
   
 • חוות דעת - לאחר שתקבלו מפורטל וויסק 3 מתקיני מצלמות אבטחה בלוד, תוכלו לחפש אודותם באינטרנט ולקרוא תגובות של לקוחות קודמים שהסתייעו בהם וזה יסייע לכם להבין את טיב השירות שבו דוגל בעל המקצוע.
   
 • מחיר - צרו קשר עם כל בעלי המקצוע שקיבלתם מפורטל וויסק ובררו אודות מחירי התקנה של מצלמות אבטחה , כך תוכלו להשוות ביניהם ולבחור את ההצעה הזולה ביותר עבורכם. השאירו פרטים בטופס מתחת וקבלו מאיתנו בחינם עד 3 מתקיני מערכות אבטחה בלוד וכך תוכלו לחסוך בזמני חיפוש.


>>>אולי יעניין אתכם גם מצלמות אבטחה לעסק

התקנת מצלמות אבטחה בלוד - מה לגבי אחריות?

ישנה אחריות על התקנת מצלמות אבטחה לשנה בממוצע. טווח זמני האחריות נע בין 10 - 14 חודשים והוא עשוי להשתנות בין מתקיני המצלמות השונים. יש לציין שהאחריות היא על ההתקנה בלבד והיא לא כוללת אחריות על מצלמות האבטחה. במידה וישנה תקלה באחת ממצלמות האבטחה, עליכם לפנות ליצרן של מצלמות האבטחה.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
14 חודשי אחריות 12 חודשי אחריות 10 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

מהם המקומות הנפוצים להתקנת מצלמות אבטחה בלוד?

ישנם כמה מקומות שחשוב מאוד להתקין בהם מצלמות אבטחה, אלו המקומות הנפוצים ביותר להתקנת מצלמות אבטחה בלוד:

 • כניסה לבית - המקום הראשון שתרצו להתקין בו את מצלמת האבטחה זה יהיה כמובן בכניסה לבית. זאת על מנת שתוכלו להיות תמיד בבקרה על כל מי שנכנס ויוצא מהבית.
   
 • חצר הבית - יש לכם בית עם חצר? מרפסת? התקינו שם מצלמת אבטחה! מומלץ להתקין במקומות אלו מצלמת אבטחה וזאת מכיוון ולרוב יהיה יותר קל להיכנס אל שטח הבית שלכם דרך החצר או המרפסת.
   
 • חדרים יקרי ערך - יש לכם בבית ציוד יקר ערך? חדר יקר ערך? התקינו שם מצלמת אבטחה על מנת שתוכלו לישון בשקט.
   
 • שבילים המקיפים את הבית - דבר חכם נוסף שתוכלו לעשות זה יהיה להתקין את מצלמות האבטחה בקרבת השבילים המקיפים את הבית שלכם. לרוב, הגנבים והפורצים נוהגים להתרשל במקומות האלו מכיוון והם לא חושבים על כך שיהיו מצולמים וזו הזדמנות מעולה שתוכל לעזור בתפיסתם.

 

מצלמות אבטחה בלוד

סוגי מצלמות אבטחה נפוצים

אלו מצלמות האבטחה הנפוצים ביותר:

 • מצלמה עם מיקרופון - מצלמה עם מיקרופון הינה מצלמה מצוינת שמעבר לכך שהיא מצלמת, היא גם נותנת לנו את האופציה לשמוע את כל מה שמתרחש.
   
 • מצלמה נסתרת - מצלמה יחסית נפוצה, למצלמה נסתרת יש יתרון משמעותי בכך שלא ניתן לראות אותה והיא תוכל לעזור מאוד בתפיסת הגנב.
   
 • מצלמה רגילה - המטרה של המצלמות הרגילות, מעבר ללצלם זה לייצר הרתעה. מצלמות אלו נפוצות מאוד.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

מה לגבי שירותי תיקון מצלמות אבטחה בלוד?

כמו כל מכשיר חשמלי, גם מצלמות אבטחה עלולות להתקלקל ובמקרה כזה דעו כי תוכלו לקבל מאיתנו שירותי תיקון מצלמות אבטחה בלוד אך לפני שאתם פונים למתקין לצורך תיקון מצלמת האבטחה שלכם, נסו מספר בדיקות בעצמכם שמטרתם לסייע ב"תיקון" המצלמה:

 • במקרה בו המצלמה פועלת כביכול אך אתם צופים במסך שחור, זה עשוי להעיד על כבל רופף או מנותק הקשור למסך ובמקרה כזה תוכלו לחזק את החיבורים בצורה ידנית ופשוטה.
   
 • אם יש תיעוד במסך אליו מחוברות מצלמות האבטחה אך הבחנתם בתמונה מטושטשת, זה עשוי להעיד על ליכלוך או ערפל שהצטברו על המצלמות שלכם ובמקרה כזה תוכלו פשוט לנקות את איזור העדשה של המצלמה.

אם מדובר במקרה רציני יותר כמו מצלמה שקרסה מהמתקן שעליו היא מותקנת או במקרים בו היא אינה נדלקת כלל - יהיה מומלץ שתקראו למתקין מצלמות אבטחה בלוד שיבדוק את העניין.
 

סוג התקלה במצלמות אבטחה בלוד מה ניתן לעשות?
מסך אליו מחוברת המצלמה שחור לחזק בצורה ידנית את הכבלים של המסך
תיעוד מטושטש ומלוכלך לנקות את עדשות המצלמה
מצלמה שנפלה מהמתקן שלה/ אינה נדלקת כלל לקרוא למתקין מצלמות אבטחה בלוד

טיפים לפני התקנת מצלמות אבטחה בלוד והסביבה

אספנו לכם כמה טיפים מניסיוננו האישי על התקנת מצלמות אבטחה בלוד והסביבה:

 1. בדקו את כיוון המצלמות - לפני שאתם מתקינים את מצלמות האבטחה, וודאו שהכיוון שלהם הוא תקין וזה המקום שאתם רוצים שיהיה מצולם. בנוסף, בצעו זאת גם לאחר ההתקנה כשהמתקין עדיין נמצא על מנת שבמידה ותראו שהמצלמה לא מכוונת טוב, תוכלו להיעזר במתקין.
   
 2. מצלמות אינפרא אדום - במידה והמצלמות מיועדות בעיקר ללילה, היינו מציעים לכם לחשוב על מצלמות אינפרא אדום שמצלמות באיכות טובה גם בשעות הלילה כאשר הכל חשוך.
   
 3. מצלמות WIFI - קונים מצלמות על WIFI? זכרו שבמידה ואין אינטרנט, המצלמות לא יוכלו לצלם.
   
 4. תפעול המצלמה - וודאו שאתם מקבלים מהמתקין הוראות תפעול מפורטות על המצלמות.