השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

מתקין מצלמות אבטחה בכפר סבא

מעוניינים להתקין מצלמת אבטחה בבית? לא בטוחים איפה להתקין אותה או האם לבחור במצלמה גלויה או סמויה? הזמינו כעת מתקין מצלמות אבטחה בכפר סבא שיעזור לכם בייעוץ מקדים ובביצוע התקנה מקצועית.

כמה עולה התקנת מצלמות אבטחה בכפר סבא?

מחירי התקנה צפויים להשתנות בהתאם לסוג המצלמה וכמו גם למספר המצלמות שאתם מעוניינים שמתקין מצלמות אבטחה בכפר סבא יתקין עבורכם. לדוגמה: מחיר התקנה של 4 מצלמות נע בין 3,000 - 5,000 ש"ח. במחיר זה נכללות מצלמות עם יכולת הקלטה ועבודת ההתקנה עצמה.

 

מחיר ממוצע להתקנת מצלמות אבטחה בכפר סבא

מחיר ממוצע להתקנת מצלמות אבטחה בכפר סבא: 4000 ₪

טווח מחיר גבוה 5000 ₪

טווח מחיר נמוך 3000 ₪

מהם המקומות בהם מומלץ להתקין מצלמות אבטחה?

מצלמות אבטחה בכפר סבא ניתנות להתקנה באזורים מגוונים כמו בתוך בית ומחוצה לו, בבניין משותף של מגורים או עבודה וגם בעסקים.

 • התקנת מצלמות אבטחה בכפר סבא בבית - אנשים רבים בוחרים כיום להתקין מצלמת אבטחה בביתם ומחוצה לו בגלל שהם רוצים להוות איום בפני פורצים וגם ע"מ שיוכלו לפקח על הנעשה בביתם בזמן שהם אינם נמצאים בו, כמו פיקוח על בעלי מקצוע שהזמנו שיבצעו עבודה כלשהיא וכדי לוודא שהעבודה מתבצעת בצורה הגונה.
   
 • מצלמת אבטחה בבניינים - כאן המקרה מתחלק ל- 2 היום ויש בנייני מגורים ובנייני עסקים. בבנייני מגורים מתקינים מצלמות אבטחה ע"מ לפקח על התנהלות הדיירים בשטחים המשותפים. התקנת מצלמות אבטחה בבנייני עסקים גם היא בדומה למקרה הקודם, נועדה לפקח על הנעשה באזורים המשותפים בבניין: במעליות, במסדרונות ובחניון.
   
 • התקנת מצלמות אבטחה בכפר סבא בבתי עסק - כאן מטרת המצלמה היא לסייע לבעל העסק לפקח על המתרחש בתוך העסק ואף בסביבה שמחוצה לו וזאת - בין אם הוא נמצא בעסק ובין אם לא. התקנת מצלמת אבטחה בעסקים גם עוזרת להרתיע גנבים מפני שבעל העסק יוכל להשתמש בצילומים האלו כדי לאתר אותם ואף להביאם למשפט.

 

מתקין מצלמות אבטחה בכפר סבא

מהם ההבדלים בין מצלמות האבטחה השונות?

כדאי שתדעו שיש מספר הבדלים משמעותיים בין סוגי מצלמות האבטחה, המתבטאים הן בצורה שלהן, ביכולת שלהן להקליט את המצולם וגם במראה גלוי או נסתר שהן מספקות, נסביר:

 • מצלמות אבטחה בצורות שונות - בשוק כיום קיימים שני סוגים עיקריים של מצלמות אבטחה: מצלמת אבטחה בצורת צינור ומצלמת אבטחה בצורת כיפה. מצלמת הצינור מתאימה יותר למוסדות גדולים ובעיקר באזורים חיצוניים למבנה ויש לה מראה מאיים, שמרתיע את הסובבים. בנוסף אליה ניתן להשיג מצלמת אבטחה בצורת כיפה, שהיא נחשבת לדיסקרטית יותר ועושים בה שימוש באזורים סגורים. בזכות המראה שלה שאינו זז, המצולם לא יודע אם הוא מתועד או לא.
   
 • מצלמה עם או בלי מיקרופון - ניתן גם לרכוש מצלמות שביכולתן להקליט את הסאונד ברקע המצולם ויש כאלו שניתן רק לתעד את המתרחש, ללא שימוש במיקרופון. הבחירה בין השתיים בעיקר תלוייה בכם ובצרכים שלכם.
   
 • מצלמת אבטחה גלויה מול מוסתרת - תוכלו גם לבקש ממתקין מצלמות אבטחה בכפר סבא שיטמיע עבורכם את המצלמה במראה או מאחורי תמונה. במקרים כאלו אפשר להיות יצירתיים והטכנולוגיה פורצת גבולות ממש. מצלמה נסתרת תוכל לתעד עבורכם את המתרחש בסביבה מבלי שהמצולמים יבחינו בה ויוכלו לזייף את ההתנהגות האמיתית שלהם, כמו מול מצלמה גלויה.

האם ניתנת אחריות על התקנת מצלמות אבטחה בכפר סבא?

בהחלט. על התקנת מצלמת אבטחה בכפר סבא, נוהג המתקין להעניק אחריות שנעה בין חצי שנה לשנת אחריות מלאה. קחו לתשומת לבכם שהאחריות תקפה לעבודת ההתקנה ולא לרכיבי המצלמה. לדוגמה: אם המצלמה אינה מספקת צילום ברור מספיק כמו שהייתם רוצים או שהיא לא מקליטה כמו שהובטח, תוכלו לפנות לחברת היבואן של המצלמה שבחרתם כדי שיבדקו לכם אותה.

 

ויחד עם זאת, אם המצלמה חלילה נפלה מהמתקן שלה ונשברה, יהיה על המתקין לשאת באחריות כי הוא זה שהתקין גם את המתקן עליו המצלמה יושבת.

 

תקופת האחריות הממוצעות שנותן מתקין מצלמות אבטחה בכ"ס:
שנת אחריות 9 חודשי אחריות חצי שנת אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ מתקיני מצלמות אבטחה בכפר סבא אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

מידע על סוגי מצלמות אבטחה

כיום ניתן לבקש ממתקין מצלמות אבטחה בכפר סבא שיתקין עבורכם סוגים שונים של מצלמות ובהתאם לאופי השימוש שלכם בהם:

 • מצלמה אנלוגית - מדובר בסוג הותיק ביותר שיצא לאור עוד בשנות ה - 40. מדובר במצלמות המחוברת לכבל DMC האחראי על איחסון נתוני הצילום. למרות גילה המבוגר, תוכלו לרכוש אותה באיכות צילום HD מעולה ובמחיר זול יותר מהאחרות. יחד עם זאת, חשוב לציין שמדובר במצלמה פחות עמידה ועם טכנולוגיה ישנה.
   
 • מצלמת IP - מדובר בסוג הנפוץ ביותר כיום, זו מצלה שמופעלת על בסיס אינטרנט אלחוטי, המאפשר לה עבודה איכותית יותר והן שמיעה ותמונה טובה יותר. החיסרון בסוג זה של מצלמות הוא העומס שהן יוצרות על רשת האינטרנט הקיימת ועל כן, טכנאי מצלמות אבטחה בכפר סבא ממליצים להקים עבורה חיבור נפרד לאינטרנט.
   
 • מצלמה נסתרת - מדוברת במצלמה שאינה נראית ומוחבאת היטב ברהיטים ובמראות ומטרתה לתעד אנשים ללא ידיעתם ומבלי שההתנהגות שלהם תשתנה בגלל נוכחות המצלמה.

השוו מחירים וחסכו במחיר ההתקנה

מצלמות אבטחה זה עסק לא זול. כך למשל התקנה של 4 מצלמות אבטחה בתוספת של מכשיר הקלטה, עשויה לעלות בין 3,000 ל- 5,000 ש"ח ובמידה ומדובר בהתקנות מסובכות יותר, המחיר יכול להיות גבוה אף יותר.

 

לכן כל חיסכון יכול להיות משמעותי למדי ויש לבצע השוואת מחירים ולבדוק כמה הצעות שונות. דרך פורטל וויסק, תוכלו לעשות זאת בקלות מאחר וניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות ממתקיני מצלמות אבטחה בכפר סבא, ע"י השארת פרטים בטופס המצורף ובחינם.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

איך להתנהל מול מתקין מצלמות אבטחה בכפר סבא?

כיום בין כל המתקינים וטכנאי מצלמות אבטחה בכפר סבא, ניתן בקלות ליפול על עובדים חאפרים, שכל מה שמעניין אותם זה איך למשוך מכם כמה שיותר כסף. הנה כמה טיפים איך תוכלו להימנע מחאפרים:

 • מחיר - כפי שאתם כבר יודעים, התקנת מצלמות אבטחה בכפר סבא היא לא זולה, אם מישהו משווק את עצמו בפלאייר שהוא נותן מחיר הנחשב זול יותר מיתר המתקינים - הדבר צריך להדליק לכם נורה אדומה. יכול להיות שמדובר במחיר רק על הציוד, ללא ההתקנה, יכול להיות שהוא לא כולל בו מע"מ ויכול להיות שאם תסכימו להזמין אותו לביתכם, הוא כבר ימצא דרכים נוספות לייקר את המחיר.
   
 • אחריות - חשוב שתבקשו מהמתקין תעודת אחריות בכתב על המצלמות שהוא מתכוון להתקין לכם. במקרים בהם המצלמה מותקנת מחוץ לבית ומישהו חלילה מתעסק עם המצלמה שלכם, חשוב שיהיה לכם למי לפנות.
   
 • חברות מצלמה - העדיפו מצלמות אבטחה מהמותגים המובילים ואל תתפשרו על מותגים סינים שלרוב גם בלי תו תקן. ודאו שהמצלמה שאתם בוחרים היא מטעם היבואן הרשמי כדי שיהיה לכם למי לפנות אם המצלמה עצמה לא מתפקדת בלי קשר להתקנה.
   

התקנת מצלמות אבטחה בכפר סבא

טיפים לקראת התקנת מצלמות אבטחה בכפר סבא

יש כמה היבטים שעליכם לברר לפני שאתם מזמינים מתקין או טכנאי מצלמות אבטחה בכפר סבא כדי להתקין אותן בביתכם:

 • מה הצורך שלכם? - ודאו לשם מה יש לכם צורך במצלמות אבטחה? האם זה כדי לפקח על המתרחש בגינה שלכם או לפקח על הנעשה בתוך הבית? אם המטרה שלכם היא לפקח על נותני שירות בביתכם כשאינכם בבית, כמו: בייביסיטר, מנקה וכדומה - תוכלו לבקש ממתקין מצלמות אבטחה בכפר סבא להתקין עבורכם מצלמה מוסתרת.
   
 • האם תרצו לשמוע או לא? - גם כאן, תוכלו לבחור בין מצלמה עם מיקרופון שתוכל להקליט את הנאמר בתיעוד או לחילופין, מצלמה אילמת שמספקת צילום בלבד. הקפידו לעשות בחירה שבאמת תתאים כי קיים הפרש לא קטן במחיר שבין מצלמות עם מיקרופון ומצלמות ללא מיקרופון.
   
 • מספר עבודות במקביל - ע"מ לחסוך בעלויות גבוהות יותר במועדים נפרדים, תוכלו על הדרך לבקש ממתקין מצלמות אבטחה בכפר סבא שיתקין לכם גם אינטרקום עם מצלמה או אזעקה. דרך כך אתם חוסכים תשלום ביקור על פגישה חוזרת במועד מאוחר יותר והוא אף עשוי לבוא לקראתכם במחיר המשולב של כל העבודות.
   
 • תפעול המצלמה - כשמתקין או טכנאי מצלמות אבטחה בכפר סבא מגיע להתקין מצלמת אבטחה בבית או בעסק שלכם, ודאו שהוא מסביר לכם כיצד לתפעל אותה: כיצד להריץ אחורה לתיעוד שאתם רוצים לצפות בו, כיצד לקשר בין המכשיר הנייד למצלמת האבטחה ועוד.