השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

מתקין מצלמות אבטחה בירושלים

מעוניינים להתקין מצלמות אבטחה בבית או בבניין? מצאו מתקין מצלמות אבטחה בירושלים לצורך התקנה של כל סוגי המצלמות, החל ממצלמות בסיסיות ופשוטות ועד למצלמות ממונעות.

מצאו בקלות מתקין מצלמות אבטחה בירושלים

אם התעורר אצלכם הצורך להתקין מצלמות אבטחה בבית או בבניין בו אתם מתגוררים, כדאי להזמין מתקין אמין ומקצועי לשם כך. מתקין אמין יספק לכם אחריות על העבודה ואף יספק לכם הסבר ותדריך קצר על התפעול, בסופו של תהליך ההתקנה.

 

בעבר היה לא פשוט למצוא מתקין מצלמות אבטחה בירושלים אך הודות לשירות שאנו מציעים כאן בפורטל וויסק, ניתן לבצע השוואת מחירים בין מספר מתקינים מומלצים בעיר הקודש ולהמשיך עם המתקין שסיפק לכם את ההצעה הטובה ביותר. השאירו פרטים כאן באתר ואנו נדאג לכך שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות.

 

מתקין מצלמות אבטחה בירושלים

כמה תעלה התקנת מצלמות אבטחה בירושלים?

בואו נדבר רגע על נושא העלויות. המחיר של התקנת מצלמות אבטחה נע בין 350 ש"ח ל-550 ש"ח, למצלמה אחת. שימו לב, המחיר הוא עבור ההתקנה עצמה ואינו כולל את עלות המצלמות וגם לא את העלות של מכשיר ההקלטה שתפקידו הוא לשמור הקלטה של הצילום, למקרה שתזדקקו לו בהמשך.

 

מחיר ממוצע להתקנה של מצלמת אבטחה

מחיר ממוצע להתקנה של מצלמת אבטחה: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 550 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

 

המחירים של מצלמות אבטחה יכולים להתחיל ב-250 ש"ח בעבור הדגמים הפשוטים ועשויים להגיע גם ל-1,200 ש"ח למצלמה בודדת. הכל תלוי בדגם עצמו וביכולות המצלמה. אגב, המחיר של מערכת הקלטה מתחיל ב-1,000 ש"ח ויכול להגיע גם ל-4,500 ש"ח ואף יותר.

באילו מקרים נזדקק לשירות?

יש מספר סיבות שבגינן נרצה להתקין מצלמות אבטחה בבית, או בבניין. הסיבה הראשונה היא בשביל להרתיע פורצים מלהיכנס למקום. ברגע שהפורצים מזהים מצלמות אבטחה בבניין, ייתכן שהם לא ירצו לקחת את הסיכון ופשוט ימשיכו לבניין הבא. סיבה נוספת להתקנת המצלמות היא הרצון להגן מפני וונדליזם, כמובן שהסיבות להתקנת מצלמות בבית הוא שונה, יותר בעבור מצלמות אבטחה לקשישים ומבוגרים, שמירה על הילדים וכדומה.

 

לעיתים מתבצעת השחתה של ציוד ורכוש כזה או אחר, בעיקר בבתי עסק וחנויות. גם במצב זה נרצה להתקין מצלמות בשביל להרתיע את הגורמים וגם על מנת לאפשר לנו לזהות אותם ולהעביר את החומרים המצולמים אל גורם רשמי כמו המשטרה.

 

התקנת מצלמות אבטחה בירושלים

תכנון של התקנת מצלמות אבטחה לבית בירושלים

לפני שלב הביצוע, חשוב לתת את הדעת גם על התכנון המקדים. בשלב זה אנו מחליטים על כמות מצלמות האבטחה שכדאי להתקין בשביל לספק פריסה מתאימה ולדאוג לכך שלא יווצרו "שטחים מתים" שאינם מצולמים. לאחר מכן יש לקבוע את סוג המצלמה הנדרש והאם הן יהיו מצלמות נסתרות או שמא יהיה מדובר במצלמות גלויות. התקנת מצלמות אבטחה לבית, ללא תכנון מקדים, מעידה על חוסר מקצועיות של המתקין

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

שאלות על התקנת מצלמות אבטחה באזור ירושלים

להלן מספר שאלות של גולשי האתר באשר להתקנת מצלמות אבטחה באזור ירושלים. קראו את השאלות ותוכלו לקבל מידע חיוני בנושא.

האם אתם מספקים שירות גם לעסקים?

בהחלט. ניתן להזמין שירותי התקנה של מצלמות אבטחה גם בעבור בתי עסק בירושלים מכל סוג: מסעדות, בתי קפה, משרדים, מפעלים וכדומה.


באיזה שכונות ואזורים בעיר אתם פועלים?

דרך הפורטל שלנו תוכלו לקבל שירות בכל אזורי העיר וזה כולל גם את אזור העיר העתיקה, אזור תלפיות, פסגת זאב, ממילא, עין כרם, גבעת שאול ועוד.


ברצוני לשלוט בתנועת המצלמה, איזה דגם עליי לרכוש?

הדגם המתאים הוא מצלמות ממונעות שמאפשרות שליטה בתנועה מרחוק. השליטה מתבצעת על ידי חיבור לאינטרנט אל מחשב, פלאפון או טאבלט.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה