השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

התקנת מצלמות אבטחה בירושלים

מחפשים מתקין מצלמות אבטחה בירושלים? במאמר זה תוכלו לקבל את כל המידע שתצטרכו לפני שתזמינו מתקין או טכנאי מצלמות אבטחה! בנוסף, תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר, להשוות ולחסוך!

מחיר התקנת מצלמות אבטחה בירושלים

מחיר התקנת מצלמות אבטחה בירושלים הוא 4,000 ש''ח לבית פרטי בירושלים עבור התקנה של 4 מצלמות אבטחה. טווח המחירים נע בין 3,000 - 5,000 ש''ח. המחיר כולל גם את רכישת מצלמות האבטחה. יש לציין שהמחירים משתנים בהתאם לסוגי המצלמות ובעלי המקצוע ולכן חשוב מאוד לבצע השוואת מחירים בשביל לחסוך כמה שיותר.

 

התקנת 4 מצלמות אבטחה בבית

התקנת 4 מצלמות אבטחה בבית: 4000 ₪

טווח מחיר גבוה 5000 ₪

טווח מחיר נמוך 3000 ₪

אלו סוגי המצלמות אבטחה בירושלים

ישנם כמה סוגי מצלמות אבטחה, אלו המצלמות אבטחה הנפוצות ביותר בירושלים:

 • מצלמות נסתרות - מצלמות אלו הינם מצלמות שלא ניתן לראותם. המטרה העיקרית שלהם היא לתפוס את הגנב מבלי שהוא ידע שהוא מצולם. לאנשים שמעוניינים לתפוס את הגנב או הפורץ בשעת מעשה, מצלמות אבטחה נסתרות זה המצלמות בשבילו.
   
 • מצלמות גלויות - מצלמות אלו, הינם המצלמות שרובנו מכירים ורואים. המטרה העיקרית של מצלמות גלויות הן כמובן שלצלם אבל בעיקר גם להרתיע.
   
 • מצלמות עם מיקרופון - במצלמות מסוג זה מדובר עם מצלמות רגילות לחלוטין שהן לא נסתרות, הדבר היחיד שמשתנה בהם זה שיש לכל מצלמה מיקרופון. מיקרופון במצלמה זה תוספת נהדרת שיכולה לעזור רבות בתפיסת הגנב.

 

התקנת מצלמות אבטחה בירושלים

התקנת מצלמות אבטחה בירושלים - המקומות המומלצים להתקנה

אלו המקומות שהם הכי מומלץ לבצע התקנת מצלמות אבטחה בירושלים:

 • כניסה לבית - בכניסה, מומלץ לבצע התקנת מצלמות אבטחה וזאת על מנת שתוכלו להיות בבקרה על כל מי שיוצא ונכנס. 
   
 • בחצר או בגינה - התקינו מצלמות אבטחה גם בחצר או בגינה, הרבה פעמים פורצים וגנבים פשוט מטפסים מעל הגדר ונכנסים דרך הגינה אל הבית.
   
 • חדרים יקרי ערך - יש לכם בבית חדרים שיש בהם חפצים יקרי ערך? התקינו מצלמות אבטחה בחדרים הללו.
   
 • שבילים שמקיפים את הבית - היו המון מקרים בהם גנבים ופורצים עשו ''טעויות'' בשבילים שליד הבית. מומלץ ואפילו מאוד להתקין מצלמות בשבילים אשר מקיפים את הבית.

מחפשים טכנאי מצלמות אבטחה בירושלים? השוו וחסכו!

בפורטל וויסק משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר להתקנת מצלמות אבטחה בירושלים במהירות ובקלות. כל מה שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום!

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

באילו מקרים נזדקק לשירות?

יש מספר סיבות שבגינן נרצה להתקין מצלמות אבטחה בבית, או בבניין. הסיבה הראשונה היא בשביל להרתיע פורצים מלהיכנס למקום. ברגע שהפורצים מזהים מצלמות אבטחה בבניין, ייתכן שהם לא ירצו לקחת את הסיכון ופשוט ימשיכו לבניין הבא.סיבה נוספת להתקנת המצלמות היא הרצון להגן מפני וונדליזם, כמובן שהסיבות להתקנת מצלמות בבית הוא שונה, יותר בעבור מצלמות אבטחה לקשישים ומבוגרים, שמירה על הילדים וכדומה.

 

לעיתים מתבצעת השחתה של ציוד ורכוש כזה או אחר, בעיקר בבתי עסק וחנויות. גם במצב זה נרצה להתקין מצלמות בשביל להרתיע את הגורמים וגם על מנת לאפשר לנו לזהות אותם ולהעביר את החומרים המצולמים אל גורם רשמי כמו המשטרה.

 

טכנאי מצלמות אבטחה בירושלים

איפה מתקינים מצלמות אבטחה?

מצלמות אבטחה הן שימושיות למדי וניתן להתקין אותן בקרבת דלתות, חלונות, כניסות ויציאות. הנה מספר מבנים אשר בהם נרצה להתקין מצלמות אבטחה:

 • בבית פרטי: ביציאה אל החצר האחורית או בכניסה הקדמית של הבית וגם במקומות נוספים כמו בקרבת חלונות גדולים אשר מהם קיים הסיכון שיכנסו פורצים או גנבים.
   
 • בבניין משותף: התקנת מצלמות אבטחה בבניין משותף אומנם מצריכות מאיתנו לתלות שילוט אשר מצביע על כך שבמקום קיימות מצלמות אך הן חיוניות ליצירת הרתעה. נהוג להתקין אותן בלובי, בחדרי המדרגות וגם בדלת הכניסה.
   
 • בתוך המשרד: השימוש העיקרי במצלמות אבטחה במשרד הם ניטור ובקרה. לעיתים יש אורחים, ספקים, לקוחות וגם צוות ניקיון או כל גורם אחר אשר מגיע אל המשרד ונחשף לציוד או מידע רגיש. המצלמות יוצרות הרתעה ועוזרות לבצע בקרה על כל מי שנכנס ויוצא. 
   
 • במפעל: במפעלים יש בדרך כלל מספר מבנים כגון אולמות ייצור או מחסנים עם סחורה יקרה וחדרי הנהלה. בכל אחד ממקומות אלו, נרצה להתקין מצלמות אבטחה. בנוסף, נהוג להתקין מצלמות אבטחה בעסק גם באזורי הכניסה למפעל, לרבות השער הראשי ואזור החנייה.
   
 • בחנויות: אם יש לכם סחורה יקרה מאוד בחנות, כמו למשל שעונים, תכשיטים, מוצרי מחשב ואלקטרוניקה או כל דבר אחר, כדאי לשקול להתקין מצלמות אבטחה אשר יצלמו את לקוחות החנות ויאפשר בקרה על המתרחש.

איך תבחרו מתקין מצלמות אבטחה מומלץ בירושלים?

ישנם כמה דברים שצריך לבדוק על מנת שתוכלו לבחור במתקין מצלמות אבטחה מומלץ בירושלים:

 • ביקורות - לאחר שתקבלו את שמו של המתקין, חפשו אחר שמו ברחבי האינטרנט וקראו קצת ביקורות והמלצות על מנת שתוכלו לוודא שאתם עושים את הבחירה הנכונה.
   
 • מחיר - בקשו הצעת מחיר מהמתקין על מנת שתוכלו לבצע השוואת מחירים.
   
 • זמינות - התקנת המצלמות דחופה לכם? וודאו שהמתקין מצלמות אבטחה פנוי לתת לכם שירות בטווח הזמן הקרוב.
   
 • ניסיון - בחרו מתקין מצלמות אבטחה בעל ותק וניסיון על מנת שיבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. בנוסף, חשוב מאוד לוודא במידה ואתם רוצים התקנה של מצלמות במעגל סגור שהמתקין מבצע את זה.

 

מתקין מצלמות אבטחה בירושלים

האם יש אחריות על התקנת מצלמות אבטחה בירושלים?

מתקיני מצלמות אבטחה לרוב יתנו לכם אחריות מלאה על המערכת של שנה מיום ההתקנה. חשוב להבין, שהאחריות היא על ההתקנה בלבד והיא לא כוללת אחריות על המצלמות עצמן במידה ויש תקלה טכנית במצלמה. מי שצריך לפנות אליו במקרה ויש תקלה טכנית באחת המצלמות זה היצרן של המצלמות. על המצלמות עצמן היצרן לרוב יתן אחריות שנעה בין כמה חודשים לשנה.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
14 חודשי אחריות 12 חודשי אחריות 10 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

כמה טיפים מניסיוננו האישי

חקרנו, בדקנו וניסינו על מנת שנוכל לתת לכם את הטיפים הטובים ביותר לפני שתזמינו מתקין לצורך התקנת מצלמות אבטחה בירושלים:

 1. לפני שתזמינו מתקין למצלמות, תבצעו מיפוי מדויק של כל חלקי הבית ובדקו אילו חלקים אתם רוצים שיהיו מצולמים.
   
 2. האם תרצו לייצר הקלטה מהצילום? במידה וכן, כדאי לבחור במצלמת אבטחה קווית אשר בה ההקלטות נשמרות במקום נפרד מהמצלמה ולא על גביה. בנוסף אם יש צורך בהקלטה, וודאו שרכשתם גם מכשיר הקלטה.
   
 3. שאלו את עצמכם, מה המטרה העיקרית של המצלמה? האם זה להרתעה או לתפיסה בשעת מעשה ובהתאם לכך בחרו את סוג המצלמה.
   
 4. וודאו שאתם בוחרים מצלמה שיכולה לצלם גם בלילה כשחשוך.
   
 5. לאחר התקנת המצלמות, תסתכלו על החלקים שהמצלמות מצלמות ותראו שאין שטחים ''מתים'' שרציתם שיהיו מצולמים.
   
 6. האם המצלמה צריכה לקלוט טווח רחב? אם מדובר בשטח גדול למדי, שווה לכם לשקול במצלמת אבטחה עם מנוע ולא במצלמה סטטית. בנוסף, במצלמות ממונעות ניתן גם לבצע זום (תקריב) וכך לראות את האובייקט בצורה ברורה יותר.

שאלות נפוצות על התקנת מצלמות אבטחה בירושלים ששאלתם:

ריכזנו לכם מספר שאלות על התקנת מצלמות אבטחה בירושלים ששאלתם אותנו רבות:

האם אתם מספקים שירות גם לעסקים?

בהחלט. ניתן להזמין שירותי התקנה של מצלמות אבטחה גם בעבור בתי עסק בירושלים מכל סוג: מסעדות, בתי קפה, משרדים, מפעלים וכדומה.


באיזה שכונות ואזורים בעיר אתם פועלים?

דרך הפורטל שלנו תוכלו לקבל שירות בכל אזורי העיר וזה כולל גם את אזור העיר העתיקה, אזור תלפיות, פסגת זאב, ממילא, עין כרם, גבעת שאול ועוד.


ברצוני לשלוט בתנועת המצלמה, איזה דגם עליי לרכוש?

הדגם המתאים הוא מצלמות ממונעות שמאפשרות שליטה בתנועה מרחוק. השליטה מתבצעת על ידי חיבור לאינטרנט אל מחשב, פלאפון או טאבלט.