השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

מתקין מצלמות אבטחה בחיפה

התקנת מצלמות אבטחה בחיפה בבתים פרטיים, בנייני מגורים משותפים ובתי עסק - והכל במחיר זול ומשתלם למדי. השוו בין מתקינים מומלצים וחסכו בעלויות.

התקנת מצלמות אבטחה בחיפה בבית פרטי

כמה יעלה להתקין מצלמות בבית פרטי? מבדיקות שערכנו, התקנה של 4 מצלמות, תעלה בממוצע 4,000 ש"ח. המחיר כולל את ההתקנה, את עלות המצלמות ואת מכשיר ההקלטה אשר יאפשר לכם לצפות בחומרים שצולמו גם לאחר תקופה של מספר שבועות.

 

מחיר ממוצע להתקנת 4 מצלמות אבטחה בבית פרטי

מחיר ממוצע להתקנת 4 מצלמות אבטחה בבית פרטי: 4000 ₪

טווח מחיר גבוה 5000 ₪

טווח מחיר נמוך 3000 ₪

 

איך יודעים היכן להתקין את המצלמות?

רוב המתקינים, יספקו לכם הערכת מחיר ראשונית בהתאם לדרישות שלכם אך יבקשו להגיע פיזית אל המבנה לצורך תכנון מדויק יותר של הכמות הנדרשת לצורך כיסוי מלא של האזור. בביקור זה, יוחלט ביחד איתכם היכן בדיוק למקם ולהתקין את המצלמות, תוך הבנת הצרכים, הפתחים של המבנה והאזורים הרגישים שמהם עשויים להיכנס הפורצים.

 

התקנת מצלמות אבטחה בחיפה

שיקולים בבחירת מתקין מצלמות אבטחה בחיפה

יש מגוון רחב של בעלי מקצוע בתחום אשר מספקים שירוית התקנה של מצלמות אבטחה. אז איך יודעים באיזה מתקין מצלמות אבטחה כדאי לבחור מביניהם? הנה המדדים שאנו ממליצים לכם לבדוק:

  • המלצות: לא משנה כמה בעל המקצוע יספר לכם על עצמו, אין כמו לשמוע בסופו של דבר מה אומרים ומספרים עליו אחרים, בעיקר כמובן לקוחות קודמים שהתנסו בשירותיו. חפשו את ההמלצות ברחבי הרשתות החברתיות או באתרי אינטרנט שונים.
     
  • עבודות קודמות: בקשו לראות תמונות של עבודות קודמות שבוצעו על ידי המתקין. אם אתם מתכננים להתקין מצלמות אבטחה בעסק, בקשו לראות דוגמאות ספציפיות של המערכת שהותקנה.
     
  • אדיבות ושירותיות: עבודת ההתקנה עשויה להיות ארוכה ויש את השלב שקודם לה והוא ההגעה של בעל המקצוע לצורך קבלת הצעת מחיר ותכנון פריסת המצלמות במבנה. על כן, כדאי למצוא אדם סבלני, אדיב ושירותי שילווה אתכם לאורכו של התהליך כולו.
     
  • מחיר העבודה: אין ספק שמחיר הוא פרמטר חשוב מאין כמוהו, בעיקר כאשר יש לא מעט פערים בין הצעות המחיר השונות. בדקו לפחות שלוש הצעות והשוו בין מרכיבי ההצעה לפני שתגיעו להחלטה הסופית.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

שאלות על התקנת מצלמות אבטחה בחיפה

גלו את התשובות לשאלות הנפוצות ביותר שקיבלנו מגולשי האתר, באשר להתקנת מצלמות אבטחה בחיפה ובסביבתה הקרובה:

האם כדאי להתקין מצלמה עם מיקרופון?

כל טכנאי מצלמות אבטחה בחיפה, יגיד לכם שכדאי ללכת על הדגם המתקדם הכולל גם מיקרופון אך כדאי לחשוב האם אתם באמת זקוקים לסאונד מאחר והדבר מייקר את העלות בכמה עשרות עד מאות שקלים.


איזה סוגי התקנה קיימים?

ניתן לבצע התקנה עליונה, בה החוטים גלויים או שניתן לבחור דווקא בהתקנה סמויה בה נסתיר את הכבלים והחיווט בקיר. התקנה זו אסתטית יותר אך עלותה גבוהה מהתקנה עליונה.


כמה זמן לוקח להתקין את המצלמות?

התקנת מצלמות אבטחה לבית בחיפה תיקח בדרך כלל לוקחת בין שעתיים ל-6 שעות, תלוי מאוד בכמות המצלמות ובתשתית הנדרשת. בפרויקטים מורכבים יותר, ייתכן כי העבודה תיקח גם יום שלם ואף יותר.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה