השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

מתקין מצלמות אבטחה בחדרה

מזמינים מתקין מצלמות אבטחה בחדרה דרך פורטל 'וויסק' ומקבלים הצעות מחיר זולות  ומשתלמות. ניתן להשוות עלויות בעבור התקנת מצלמות בבית פרטי, בניין מגורים משותף, בית עסק ועוד.

התקנת מצלמות אבטחה בחדרה - מתי זה נדרש?

מצלמות אבטחה נועדו לספק לנו תחושת ביטחון וזאת מאחר וכאשר מתקינים מצלמות אבטחה במבנה, הדבר מרתיע גנבים ופורצים וגורם להם להמשיך הלאה מתוך החשש שיתפסו בעדשת המצלמה בעת פעולה הפריצה. בנוסף, התקנת מצלמות אבטחה בחדרה תתבצע גם כאשר נרצה ליצור פיקוח ובקרה על המתרחש במקום מסוים כמו למשל בתוך מפעל, חנות או אפילו בלובי של בניין מגורים.

 

התקנת מצלמות אבטחה בחדרה

מחיר להתקנת מצלמות אבטחה בחדרה

טווח המחירים בתחום זה הוא רחב מאוד וזאת כתוצאה מסוגים שונים של מצלמות אשר מחירם משתנה. בנוסף, ישנם פרמטרים נוספים שמשפיעים על המחיר כמו מיקום ההתקנה, מספר המצלמות שמתקינים ואפילו סוג ההתקנה שבו תבחרו. אם בכל זאת נרצה לספק הערכה כללית, נוכל להגיד כי עלות התקנה של 4 מצלמות ומכשיר הקלטה בבית פרטי, תעלה בין 3,000 ל-5,000 ש"ח.

 

מחיר להתקנת 4 מצלמות אבטחה בבית

מחיר להתקנת 4 מצלמות אבטחה בבית: 4000 ₪

טווח מחיר גבוה 5000 ₪

טווח מחיר נמוך 3000 ₪

מוצאים לכם מתקין מצלמות אבטחה בחדרה

אז הגעתם למסקנה שברצונכם להתקין מצלמות אבטחה בבית. כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא לאסוף מספר הצעות מחיר, להשוות בין מרכיבי ההצעה ולבחור מתקין מצלמות אבטחה בחדרה אשר יבצע את העבודה.

 

אבל איך בוחרים את המתקין הנכון? אנחנו כבר עשינו בעבורכם את הבדיקות החשובות וביצענו סינון מקדים למתקינים בכל רחבי הארץ, על מנת לספק לכם הצעות מחיר ממתקינים מומלצים, אדיבים ומקצועיים.

 

כעת כל שנותר לכם לעשות הוא לחייג אל מספר הטלפון המופיע כאן באתר או להשאיר לנו פנייה בטופס בעמוד ואנו נברר מה הפנייה ונעביר אותה לבעלי המקצוע לצורך תמחור.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

בחירת מצלמות אבטחה לבית בחדרה

מאחר ולרובנו אין מושג כיצד לבחור מצלמות אבטחה, כדאי להתייעץ עם הטכנאי או מתקין המצלמות. יחד עם זאת, אנו ממליצים לבדוק בעת בחירת מצלמות אבטחה לבית בחדרה את הדברים הבאים:

  • האם המצלמה היא גלויה או שמדובר במצלמת אבטחה נסתרת?
  • האם מדובר על התקנה אנלוגית או דיגיטלית?
  • האם המצלמה מגיעה עם מיקרופון אשר יאפשר שמיעה של סאונד?
  • האם מדובר במצלמה סטטית או שאפשר לשלוט בזווית הראייה?

השוו בין מתקיני מצלמות אבטחה בחדרה והסביבה

השוואת מחירים בין בעלי מקצוע היא הדרך הטובה ביותר להוזיל את מחיר העבודה. לא משנה אם ברצונכם להתקין מצלמות במעגל סגור או אם חשבתם להתקין מצלמות אבטחה נסתרות, חשוב שתקבלו כמה הצעות שונות, תבינו מה טווח המחירים ומה כלול במסגרת השירות. כדאי גם לבדוק האם המתקין מספק אחריות על עבודת ההתקנה ומה בדיוק האחריות מכסה.

ביצוע התקנות גם בבתי עסק מכל סוג

השימוש במצלמות אבטחה הפך לנפוץ מאוד גם בחנויות, משרדים, מסעדות ובתי קפה ומפעלים. מצלמות אבטחה לעסק עוזרות למנוע גניבות על ידי לקוחות הארגון והעובדים בו וגם 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה