השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

מתקין מצלמות אבטחה בהרצליה

במאמר זה נסביר על הצורך בהתקנת מצלמות אבטחה בהרצליה, כמה הליך זה עשוי לעלות לכם, מקומות נפוצים בהם מומלץ להתקין מצלמות אבטחה ואיך בהליך פשוט תוכלו לבצע השוואת מחירים בין מתקינים בהרצליה ולהביא לחיסכון מיטבי בכסף ובזמני חיפוש ארוכים.

מדוע יש צורך בהתקנת מצלמות אבטחה בהרצליה?

מצלמות אבטחה נועדו להוות עבורנו מקור ראייה נוסף על העיניים שלנו על מנת שנוכל לפקח על איזור מסויים או על מספר מקומות בו זמנית, בין אם אנחנו נוכחים במקום ובין אם לא.
 

שימוש גלוי במצלמות אבטחה מביא להרתעה בקרב גנבים ופושעים ובמידה ונוצר נזק לרכוש או לאדם, ניתן בעזרת תיעוד המצלמות להביא ללכידת הפושע האחראי על המעשה או לתבוע פיצויים מחברת הביטוח. שימוש במצלמות אבטחה בהרצליה מאפשר לבעלי הבית לפקח על המתרחש בביתם ובעבור בעלי עסקים לפקח על העובדים ועל המתרחש בעסק שלהם.

 

התקנת מצלמות אבטחה בהרצליה

מחירי התקנת מצלמות אבטחה בהרצליה

מחירי התקנת מצלמות אבטחה בהרצליה נע בין 3,000 - 5,000 ש"ח וזה כולל את שוויים של 4 מצלמות אבטחה בעלות אופצייה של הקלטה והתקנתן בבית או בעסק שלכם ע"י מתקין מצלמות אבטחה.

יש לקחת בחשבון כי מחיר זה עשוי להתייקר אם מדובר אתם מעוניינים להתקין מספר רב יותר של מצלמות, או אם תעדיפו להשתמש במצלמות בעלות עדשה איכותית יותר וכו'.
 

 

מחיר ממוצע להתקנת מצלמות אבטחה בהרצליה

מחיר ממוצע להתקנת מצלמות אבטחה בהרצליה: 4000 ₪

טווח מחיר גבוה 5000 ₪

טווח מחיר נמוך 3000 ₪

באילו מיקומים ניתן להתקין מצלמות אבטחה בהרצליה?

בסעיף זה נציין את המיקומים הנפוצים להתקנת מצלמות אבטחה בהרצליה, חשוב לציין שבכל המקרים מדובר באותה מטרה - לפקח על המתרחש באיזורים בהם בחרנו למקם את המצלמות. להלן המיקומים הנפוצים והמומלצים להתקין בהם מצלמות אבטחה:

 • מצלמות אבטחה בבית פרטי - השימוש במצלמות אבטחה בתוך בתים פרטיים ודירות מאפשר לתעד את הנעשה בבית בעת שבני המשפחה אינם או נמצאים בהרכב חלקי - לדוגמה תיעוד במצלמה נסתרת של המטפלת עם הילדים בעת שההורים אינם במקום מאפשר לפקח על האיזור, מבלי שדבר זה ישפיע על התנהגותה של המטפלת או הילדים.
   
 • מצלמות אבטחה בעסק - שימוש במצלמות אבטחה מאפשרות עבור בעל העסק לפקח על פעילות עובדיו ועל המתרחש בשטח הסמוך לכניסה לעסק שלו ובנוסף לאפשר תיעוד של מקרי גניבה.

  במקרה של עסק פרטי המקבל קהל או כזה שמעסיק עובדים - חל איסור להציב מצלמות מכל סוג שהן בחדרי הלבשה ושירותים וזאת מתוקף חוק להגנה על הפרטיות. מי שעובר על חוק זה צפוי לעונשים ולקנסות.
   
 • מצלמות אבטחה בבניין מגורים - באיזור של בניין מגורים ניתן להתקין מצלמות אבטחה בחדרי אשפה, באיזורי הכניסה לבניין ולחניון הבניין ובתוך המעלית עצמה וזאת, בדומה למיקומים המצויינים מעל - ע"מ לפקח על המתרחש באיזורי הבניין. מי שמחזיק בגישה למצלמות הנ"ל הוא ועד הבית.
   
מיקומים של מצלמות אבטחה בהרצליה מי מחזיק בגישה למצלמות?
מצלמות אבטחה בבית פרטי בעלי הבית
 מצלמות אבטחה בעסק בעל העסק
מצלמות אבטחה בבניין מגורים ועד הבית

מצאו מתקין מצלמות אבטחה בהרצליה בקלות

מעוניינים לבצע התקנה של מצלמות אבטחה בהרצליה? בין אם מדובר בהתקנה בבית שלכם ובין אם בעסק שבבעלותכם, דעו כי דרך פורטל וויסק תוכלו להשאיר את פרטיכם או לחילופין ליצור עמנו קשר טלפוני ותוכלו לקבל עד 3 מתקיני מצלמות אבטחה בהרצליה, שביניהם תוכלו להשוות במחירי ביצוע של אותה העבודה ולחסוך הן בכסף והן בזמני חיפוש ארוכים ומתישים.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

סוגי מצלמות אבטחה בהרצליה

קיימים סוגים שונים של מצלמות אבטחה אשר כל אחת מהן מיועדת לצרכים שונים ומאפשרת פעולות אחרות. אלו חלק מהסוגים הנפוצים של מצלמות אבטחה בהרצליה:

 • מצלמות נסתרות - מצלמה מוסתרת שאינה נראית לעין, המיועדת לתיעוד אדם בשעת מעשה מבלי שיידע. 
   
 • מצלמות גלויות - מצלמה הנראית לעין אשר חלק מתפקידיה הוא ליצור הרתעה בקרב המצולם, כמו גנב או פורץ או למטרת פיקוח ובקרה כמו מצלמות בעסק. 
   
 • מצלמות עם מיקרופון - מצלמה המספקת יכולת לראות תמונה ווידאו ובנוסף גם יכולת לשמוע את המצולם והמתרחש. 

אחריות על התקנת מצלמות אבטחה בהרצליה 

בכל הקשור בהליך התקנת מצלמות בהרצליה קיימים שני סוגי אחריות : אחריות בגין ביצוע ההתקנה ואחריות על המצלמה עצמה. האחריות על ההתקנה ניתנת לכם ע"י מתקין שביצע בעבורכם את הליך ההתקנה של המצלמה כך שבמידה ואחת המצלמות קרסו אל הריצפה וניגרם למצלמה עצמה נזק - אחריות חלה על המתקין, במידה ומדובר במצלמת אבטחה שהפסיקה לתעד בלי שום התרעה מראש לאחר תקופת שימוש קצרה - עליכם לפנות ישירות ליצרן מצלמות האבטחה או ליבואן שלה.

תקופות האחריות בשני המקרים נעות בין חצי שנה לשנה וזאת בהתאם למתקין ולמותג המצלמה שרכשתם.

 

משך תקופת האחריות על מצלמות אבטחה בהרצליה:
שנת אחריות 9 חודשי אחריות 6 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

טיפים להתקנת מצלמות אבטחה בהרצליה

 ישנן מספר פעולות שחשוב וכדאי לבצע טרם התקנת מצלמות אבטחה והזמנת טכנאי. ריכזו לכם מספר טיפים שיעזרו לכם לייעל את התהליך, החל מבחירת המצלמה ועד לתפעול שלאחר ההתקנה:

 • בחירת מצלמה בהתאם לצורך - קיימות כיום בשוק מבחר מגוון ורחב של מצלמות אבטחה שכל אחת מהן מיועדת לצורך אחר. בדקו עם עצמכם מה הצורך שלכם, לאיפה מיועדת המצלמה (חוץ / פנים), מה המטרה שלשמה אתם רוצים להתקין את המצלמה ומה התוצאה שתרצו לקבל ממנה. כך תדייקו את הבחירה במצלמה ותקבלו ממנה את התמורה הטובה ביותר. כמובן שניתן להתייעץ עם המתקין המצלמות שלכם.
   
 • אופן תפעול המצלמה - בקשו ממתקין המצלמות הסבר מפורט על אופן תפעול המצלמה כך שתדעו להשתמש בה כראוי ובהתאם לצרכים שלכם. כנ"ל לגבי חיבור המצלמה לאפליקציה בפלאפון והתפעול שלה.
   
 • וידוא מתן אחריות - וודאו עם מתקין המצלמות (רצוי לפני הזמנתו) כי ניתנת אחריות על ההתקנה ועל המצלמה ומה כוללת האחריות כך שתדעו כי יש לכם מענה בעת הצורך.
   
 • בדיקת מצלמות - לאחר ההתקנה וודאו ביחד עם המתקין את תקינות המצלמה ושאכן היא ממוקמת ומכוונת על השטח שרציתם.