השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

התקנת מצלמות אבטחה בבני ברק

מעוניינים להתקין מצלמות אבטחה בבית או בבית העסק? קבלו כעת הצעת מחיר משתלמת להתקנת מצלמות אבטחה בבני ברק והסביבה והשוו בני טכנאים ומתקינים מומלצים ומקצועיים אשר מספקים את השירות. ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות עוד היום.

שירותי התקנת מצלמות אבטחה בבני ברק

השירות של התקנת מצלמות אבטחה נדרש בעיקר כאשר רוצים למנוע פריצות או גניבות במבנה מסוים. מצלמות האבטחה יוצרות הרתעה ומקטינות את הסיכוי שהמבנה יפרץ או יושחת. בנוסף, שירותי התקנת מצלמות אבטחה בבני ברק נדרשים גם כאשר רוצים ליצור ניטור ובקרה על השוהים במבנה והדבר נפוץ מאוד במקומות עבודה, מפעלים וארגונים.

 

התקנת מצלמות אבטחה בבני ברק

מחיר התקנה של 4 מצלמות אבטחה בבני ברק

העלות להתקנת 4 מצלמות אבטחה בבני ברק נעה בין 3,000 ל-5,000 ש"ח בממוצע. עלות זו כוללת את עלות מצלמות האבטחה, מכשיר הקלטה ואת ההתקנה עצמה.

 

מחיר להתקנת 4 מצלמות אבטחה בבני ברק

מחיר להתקנת 4 מצלמות אבטחה בבני ברק: 4000 ₪

טווח מחיר גבוה 5000 ₪

טווח מחיר נמוך 3000 ₪

איפה כדאי להתקין את המצלמות?

התקנת מצלמות האבטחה בבני ברק מתבצעת בנקודות אסטרטגיות במבנה ולרוב יהיה מדובר על חלונות, דלתות, שערי כניסה וכדומה. נהוג להתקין את המצלמות בפינה או בנקודות צדדיות וזאת על מנת שזווית הראייה של המצלמה תהיה רחבה יחסית. בנוסף, הקפידו לתלות את מצלמות האבטחה במיקום גבוה בשביל למנוע מפורצים וגנבים גישה אל המצלמה. 

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

אחריות על התקנת מצלמות אבטחה בבני ברק

תקופת האחריות המקובלת בעבור התקנת מצלמות אבטחה בבני ברק היא שנה. לעיתים ניתן לקבל אחריות גם לתקופה של שנה וחצי ובמקרים אחרים האחריות תהיה לתקופה קצרה יותר, של חצי שנה. חשוב לציין כי האחריות לא מכסה ברוב המקרים נזק פיזי אלא היא עשויה לעזור כאשר יש תקלות בתקשורת או התצוגה של המצלמה.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
אחריות לשנה וחצי שנה אחריות חצי שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

מציאת מתקין מצלמות אבטחה מומלץ בבני ברק

כיצד מאתרים מתקין מצלמות אבטחה מומלץ בבני ברק? כל שעליכם לעשות הוא לבדוק את הדברים הבאים:

 • מחיר השירות: כמה עולה להתקין את מצלמות האבטחה? האם המחיר כולל גם את המצלמות עצמן? איזה סוג של מצלמות יותקנו במחיר זה? בדקו זאת והשוו בין מספר הצעות מחיר שונות.
   
 • התמחות: אם למשל תרצו להתקין מצלמות אבטחה נסתרות או לחילופין תזדקקו להתקנת מצלמות במעגל סגור, כדאי שתמצאו גורם מיומן בעבודה זו, אשר ביצע זאת בעבר.
   
 • זמינות: זקוקים להתקנת המצלמות בזמן הקרוב? הקפידו לבדוק את זמינותו של הטכנאי לביצוע ההתקנה.
   
 • דגם המצלמות: בשביל להימנע מעוגמת נפש בהמשך, כדאי לבדוק על איזה מצלמות אבטחה המתקין ממליץ. ההמלצה שלנו היא להתקין מצלמות של חברות מוכרות כמו פרוויז'ן או סוני.
   
 • שיטת ההתקנה: אם תרצו להסליק את החיווט של המצלמה מאחורי הקיר, כדאי שהמתקין ידע לעשות זאת בצורה טובה ומדויקת.

השוו בין טכנאי מצלמות אבטחה בבני ברק

מעוניינים להוזיל את מחיר העבודה? אחת השיטות הפשוטות לעשות זאת היא על ידי ביצוע השוואת מחירים בין מספר טכנאי מצלמות אבטחה בבני ברק. דרך פורטל 'וויסק' תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות בעבור ההתקנה הנדרשת לכם, ללא קשר לסוג או מספר המצלמות שצריך להתקין. השאירו פנייה בטופס המופיע כאן באתר ונחזור אליכם עוד היום עם כל המידע.

 

מתקין מצלמות אבטחה בבני ברק

מצלמות אבטחה בבני ברק - סוגים:

יש מספר דברים שכדאי לבדוק כאשר בוחרים להזמין התקנת מצלמות אבטחה בבני ברק:

 • כיפה או צינור: מבחינת הסוג של מצלמת האבטחה, תצטרכו לבחור בין מצלמת כיפה לבין מצלמת צינור. מצלמות כיפה הן עם מראה פחות מאיים ולא תמיד ניתן להבין לאיזה כיוון המצלמה פונה.
   
 • עם או בלי תזוזה: חלק מהדגמים של מצלמות האבטחה יגיעו עם מנוע מובנה אשר בעזרתו יהיה ניתן לשלוט בזווית המדויקת של המצלמה ולהזיז אותה מצד לצד.
   
 • גלויות או נסתרות: מצלמות גלויות יתאימו כאשר נרצה לייצר הרתעה, בעוד מצלמות נסתרות נמצאות בשימוש תכוף בבתים של קשישים לצורך בקרה (קראו עוד על מצלמות אבטחה לקשישים) וגם בבתי עסק ומשרדים לצורך איתור גניבות של ציוד או סחורה מבית העסק.

האם כדאי להוסיף גם מערכת הקלטה?

מקלטי DVR הפכו לנפוצים למדי בשנים האחרונות והסיבה לכך היא שמכשירים אלו מאפשרים לנו הקלטה של המתרחש. את ההקלטה אפשר לקחת כראייה למשטרה במידה ומתקיימת פריצה או גניבה. טווח המחירים בעבור התקנת מערכת הקלטה נע בין 1,000 ל-5,000 ש"ח, תלוי בדגם, סוג הרזולוציה וקצב השידור.

שאלות על התקנת מצלמות אבטחה בבני ברק

הנה מספר שאלות שקיבלנו מגולשי האתר בנוגע להתקנת מצלמות אבטחה בבני ברק והסביבה הקרובה:

 

איך מתקין מצלמות אבטחה בבני ברק מתמחר את השירות?

הוא לוקח בחשבון משתנים כמו מספר וסוג המצלמות, אופן ההתקנה (חשופה או מוסלקת), מיקום ההתקנה וכדומה.


מי אחראי על בחירת סוג מצלמות האבטחה?

הלקוח יכול לבחור את הדגם הרצוי אך ברוב המקרים המתקין הוא זה אשר מספק המלצות בהתאם למטרת ההתקנה והמיקום הרצוי.