השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

מתקין מצלמות אבטחה באשקלון

כולנו רוצים למנוע כניסה של פולשים, גנבים ופורצים לשטח הפרטי שלנו. דרך נהדרת ליצור הרתעה ולמנוע פלישה של זרים היא על ידי התקנת מצלמות. מצאו מתקין מצלמות אבטחה באשקלון דרכנו ותוכלו לקבל תמונת מצב ברורה על הנעשה בשטח שלכם, גם כשאינכם נמצאים בו.

מצאו מתקין מצלמות אבטחה באשקלון

בשנים האחרונות ענף מצלמות האבטחה התפתח מאוד וכיום ישנם דגמים רבים וסוגים שונים של מצלמות, אשר מאפשרות שליטה מרחוק, הקלטה, סאונד ופונקצינאליות שמאפשרת צפייה באיכות גבוהה גם בהקלטות של המצלמה שהוקלטו בחושך מוחלט. אם ברצונכם לשלב מצלמות אבטחה בבניין שלכם, בבית הפרטי או אפילו במשרד או החנות - אנו נשמח לסייע לכם במציאת מתקין מצלמות אבטחה באשקלון אשר מספק שירות זה.

 

מתקין מצלמות אבטחה באשקלון

מה חשוב לבדוק לפני ההתקנה?

אם אתם לקראת תהליך של התקנת מצלמות אבטחה, כדאי שתחשבו עם עצמכם היכן בדיוק תרצו להתקין את המצלמות, כמה מצלמות תצטרכו ומה הפונקציונאליות הנדרשת לכם. סביר להניח שעל רוב השאלות תוכלו לענות בכוחות עצמכם אך ייתכן שבחלקן תצטרכו להיעזר בניסיונו המקצועי של המתקין.

 

קחו בחשבון שברוב הגדול של המקרים, מערכת המצלמות אינה מגיעה עם מערכת הקלטה אשר דואגת להקלטת המתרחש ולכן במידה ופונקציה זו אכן חשוב לכם, כדאי שתציינו זאת מראש ותבדקו באשר לעלויות הנלוות.

התקנת מצלמות אבטחה באשקלון - הצעת המחיר

אם תהיתם כיצד נראית הצעת מחיר של התקנת מצלמות אבטחה, דעו שהיא מחולקת לעלות מצלמות האבטחה עצמן, המחיר להתקנה, עלות מערכת ההקלטה ורכיבים נלווים נוספים כמו שנאים למשל. חלק מהטכנאים יספקו לכם מחיר כולל מבלי לפרט את הסעיפים שמהם הצעת המחיר מורכבת, בעוד הרוב הגדול יפרט בדיוק מה אתם מקבלים - כולל התייחסות לסוג הכבלים, הצינורות, הקופסאות והחיבורים.

 

מחיר של התקנת 4 מצלמות אבטחה, כולל כל מה שהזכרנו כאן למעלה - עשוי לנוע בטווח שבין 3,000 ש"ח ל-4,500 ש"ח וזה כולל כמובן את ההתקנה עצמה ורכישת כל הציוד על ידי המתקין.

איך לבחור טכנאי מצלמות אבטחה באשקלון?

הנה מה שכדאי לבדוק לפני שמזמינים טכנאי מצלמות אבטחה באשקלון:

  • וותק בתחום: כמה זמן הטכנאי כבר עוסק במקצוע זה? כמו בתחומים אחרים, גם כאן, הניסיון חשוב מאוד וטכנאי מנוסה יכול לבצע את ההתקנה בצורה מהירה יותר, עם מינימום תקלות ובעיות.
     
  • זמינות: זקוקים להתקנה בחודש הקרוב? אולי אפילו במהלך השבוע הנוכחי? כדאי שתבדקו מתי הטכנאי זמין ויכול להגיע, מאחר וייתכן שהוא עמוס מאוד ומתפנה רק בעוד זמן רב, מה עשוי לפסול אותו כאשר העבודה דחופה.
     
  • מחירים ועלויות: נסו לקבל כבר בשיחת הטלפון הערכת מחיר באשר לעלות ההתקנה. וודאו מה היא כוללת והאם המחיר שהוצג לכם הוא לפני מע"מ או שהוא כולל בתוכו את תשלום המע"מ. אם תרצו שהטכנאי ירכוש בעבורכם את המצלמות עצמן, וודאו שהאופציה קיימת ובקשו הערכת מחיר לדגם הרצוי הספציפי.
     
  • אחריות: האם קיבלתם אחריות על ההתקנה? ברוב המקרים האחריות המסופקת בעבור התקנת מצלמות אבטחה היא לתקופה של שנה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

קצת על בחירת מצלמת אבטחה

כפי שהבנתם, יש סוגים שונים של מצלמות אבטחה ולמעשה כל סוג, שונה מבחינת הנראות וכמובן הפונקציונאליות שלו. ישנן מצלמות עם מנוע אשר ניתן לשלוט בתזוזה שלהן ואפילו לשחק עם אורך המוקד של העדשה וליצור תגובה קרובה יותר אל האובייקט, יש מצלמות בעלות מיקרופונים וגם כמובן מצלמות במעגל סגור אשר משדרות למסך את המתרחש. בעת הבחירה, נמליץ לבדוק היטב את כל האופציות הקיימות ולהבין עלויות של כל מצלמה ומצלמה וכמובן להתייעץ עם המתקין באשר לדגם והחברה המומלצת.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה