השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

התקנת מצלמות אבטחה באשדוד

גרים באשדוד? מחפשים מתקין מצלמות מומלץ להתקנת מצלמות בבית, בבניין או בעסק? דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר ממתקיני מצלמות מומלצים באשדוד ולחסוך עד 39% במחיר. קראו וגלו על סוגי המצלמות הנפוצים, מה המחירים, כמה אחריות ניתן לקבל ובאילו מקומות מומלץ להתקין. 

איפה כדאי להתקין התקנת מצלמות אבטחה באשדוד 

התקנת מצלמות אבטחה נועדה להגביר את תחושת הביטחון ולאפשר הרתעה ותיעוד במקום בו נרצה לשמור מפני כניסה של זרים או פורצים. אלו המקומות המומלצים בהם כדאי להתקין מצלמות אבטחה:
 

1. מצלמות אבטחה לבית קרקע / פרטי - בית קרקע הינו בעל גישה קלה ונוחה עבור פורצים וגנבים ולכן כדאי לבצע התקנת מצלמות אבטחה בבית שייצרו הרתעה ואף יעזרו בתיעוד, איתור וזיהוי במקרה הצורך. כמו כן ניתן להתקין גם מצלמות אבטחה פנימיות במידה ורוצים גם לצפות במתרחש בתוך הבית בזמן אמת  באופן גלוי או מוסתר.

2. מצלמות אבטחה לבניין משותף - התקנת מצלמות אבטחה בבניין משותף תיצור הרתעה מפני כניסה של זרים לבניין ואף תאפשר תיעוד על המתרחש בשטחים הקשורים אליו, כמו: לובי, חדר אשפה, חנייה, מעליות (באישור של רוב דיירים), קומות, מחסנים וכו'. בנוסף לכך, רצוי לבצע התקנת אינטרקום, כלי נוסף להגברת הביטחון בקרב הדיירים ושמירה מכניסה של זרים בניין.

3. מצלמות אבטחה לעסק - אם יש לכם עסק ובעיקר כזה הכולל גם מלאי גדול ויקר, התקנת מצלמות אבטחה בעסק הינה בגדר חובה ואף תעזור משפטית וביטוחית בעת הצורך. בנוסף ניתן להתקין גם מצלמות פנימיות המאפשרות צפייה ובקרה על המתרחש בעסק גם כשאינכם נמצאים בו פיזית.


מצלמות אבטחה באשדוד

מחיר התקנת מצלמות אבטחה באשדוד

מחיר התקנת מצלמות אבטחה באשדוד ינוע בממוצע בין 3,000 - 5,000 ש"ח. המחיר מתייחס להתקנת 4 מצלמות אבטחה וכולל את עלות ההתקנה ועלות המצלמות עצמן. כמובן שהמחיר עשוי להשתנות בין סוגי המצלמות השונים, כמות המצלמות ומורכבות העבודה הנדרשת.

מחיר התקנת 4 מצלמות אבטחה באשדוד

מחיר התקנת 4 מצלמות אבטחה באשדוד: 4000 ₪

טווח מחיר גבוה 5000 ₪

טווח מחיר נמוך 3000 ₪

סוגי מצלמות אבטחה להתקנה באשדוד

קיימות מצלמות אבטחה שונות ומגוונות שמשתדרגות עם הזמן באיכויות ובצרכים עליהם הן עונות. לפניכם פירוט של המצלמות הנפוצות עבורן ניתן לקבל שירות ע"י מתקיני מצלמות אבטחה באשדוד:

 • מצלמת אבטחה עם מיקרופון - מצלמה המאפשרת גם צפייה וגם שמיעה. מתאימה עבור מי שרוצה וצריך גם לשמוע את המתרחש ולא רק לצפות.
   
 • מצלמת אבטחה נסתרת - מצלמה שאינה גלויה לעין. התקנת מצלמות נסתרות מיועדת עבור מי שרוצה לתפוס אדם בשעת מעשה ללא ידיעתו.
   
 • מצלמת אבטחה גלויה - מצלמה הנראת לעין, מטרתה ליצור הרתעה ולתעד את המתרחש.
   
 • מצלמת אבטחה ממונעת - אפשרות להזזת המצלמה לכיוונים שונים בזמן אמת, אינה מקובעת לצפייה על שטח אחד. 
   
 • מצלמת אבטחה עם הקלטה - מצלמה המאפשרת שמירה של התיעודים וצפייה בצילומים ישנים.

מתקין מצלמות אבטחה מומלץ באשדוד

התקנת מצלמות אבטחה הנה עבודה מורכבת הדורשת מתקין מנוסה, מומלץ ומיומן לביצוע העבודה בצורה מקצועית ונכונה. דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר ממתקיני מצלמות אבטחה מומלצים באשדוד, שיידעו לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר, כולל ייעוץ והתאמת המצלמה המתאימה לכם. השאירו את הפרטים, ערכו השוואת מחירים  ותוכלו לחסוך עד 39% במחיר!

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

טיפים להתקנת מצלמות אבטחה באשדוד

ישנם מספר דברים חשובים שכדאי לעשות בעת ולאחר התקנת מצלמות אבטחה:

 • קיימות 2 שיטוח להתקנת החיווט של מצלמות האבטחה- גלויה או סמויה.התקנה גלויה היא התקנה בה חוטי המצלמה חשופים וגלויים או מוקנים בתוך צינור פלסטיק. התקנה סמויה הנה התקנה של הכבלים בתוך הקיר ע"י חציבה. אם הנראות חשובה לכם ויש לכם אפשרות במחינת תקציב, מומלץ לבצע התקנה סמויה של חיווט למראה נקי ומסודר יותר.
   
 • מומלץ להשקיע ולהתקין מצלמות בעלות אינפרא אדום המאפשרות ראייה של תמונה ברורה גם בלילה או כשחשוך.
   
 • אם יש צורך גם בהתקנת אינטרקום או התקנת מערכת אזעקה, רצוי לבצע את העבודה במרוכז ע"י אותו מתקין ולחסוך זמן ועלויות מיותרות.
   
 • לאחר ההתקנה בקשו ממתקין מצלמות האבטחה תדריך מפורט על תפעול המצלמה והאפשרויות הניתנות ע"י (צפייה דרך אפליקציה / פלאפון, כיבוי והדלקה, אפשרויות הקלטה וכו').

תקופת אחריות על התקנת מצלמות אבטחה באשדוד

מתקיני מצלמות אבטחה באשדוד נותנים לרוב אחריות לתקופה של חצי שנה עד שנה בממוצע. האחריות תקפה על עבודת ההתקנה בלבד ועל הנזקים והכשלים שנתגלו באופן החיבור או ההתקנה. אחריות על המצלמות עצמן ניתנת סרך כלל ע"י היצרן.
 

משך תקופת האחריות הממוצעת על התקנת מצלמות אבטחה באשדוד
שנה אחריות 9 חודשי אחריות חצי שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ מתקיני מצלמות אבטחה אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

שאלות ותשובות - התקנת מצלמות אבטחה באשדוד

לפניכם שאלות שנשאלו ע"י גולשים שהתעניינו בהתקנת מצלמות אבטחה באשדוד:

מתקיני מצלמות אבטחה באשדוד מספקים שירות גם לעסקים?

כמובן. דרכנו תוכלו למצוא מתקיני מצלמות אבטחה המספקים שירות עבור המגזר הפרטי והמגזר העסקי.


ניתן לבצע דרככם התקנת מצלמות אבטחה נסתרות בתוך הבית?

כן. דרכנו תוכלו לקבל הצעות מחיר ממתיקני מצלמות אבטחה באשדוד המבצעים גם התקנות של מצלמות נסתרות בבית או בעסק.