השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

מתקין מצלמות אבטחה באור יהודה

במידה ואתם מעוניינים לבצע התקנה של מצלמות אבטחה באור יהודה, עליכם לאתר מתקין מצלמות אבטחה באור יהודה ומומלץ לעשות זאת באמצעות פורטל וויסק. בפורטל וויסק תמצאו את כל המידע אודות מצלמות אבטחה, מתקיני מצלמות אבטחה ופערי המחירים בין אנשי המקצוע השונים. פורטל וויסק יסייע לכם לאתר מתקין מצלמות אבטחה באור יהודה, במחיר הטוב ביותר וברמת השירות המתאימה לכם. 

השוואה בין מתקיני מצלמות אבטחה באור יהודה

בעזרת וויסק, ניתן לערוך בקלות ובמהירות השוואת מחירים בין מספר מתקיני מצלמות אבטחה באור יהודה. השוואת המחירים מאפשרת לכם להבין את מחירי השוק במהירות, להבין מי מציע את ההצעה האטרקטיבית ביותר, כך שאתם לא צריכים לחפש אחר נותני שירות נוספים ועוד בעלי מקצוע, אלא לקבל את כולם במקום אחד ולחסוף בעלוית ובזמן.
 

התקנת מצלמות אבטחה באור יהודה

מחיר התקנת מצלמות אבטחה באור יהודה

מחיר התקנת מצלמות אבטחה באור יהודה נע בין 3,000 ל-5,000 ₪ והמחיר הממוצע הנו 4,000 ₪. המחיר כולל התקנה של ארבע מצלמות בבית פרטי (עבודה + עלות המצלמות והחיווט). המחירים יכולים לזוז מעט ימינה ושמאלה מכיוון שלכל מתקין יש מחירון משלו וכל מתקין עשוי לעבוד עם מצלמות מסוגים שונים שגם בניהם קיימים פערי מחיר.


מחיר התקנת מצלמות אבטחה באור יהודה

מחיר התקנת מצלמות אבטחה באור יהודה: 4000 ₪

טווח מחיר גבוה 5000 ₪

טווח מחיר נמוך 3000 ₪

כמה עולה ביקור של מתקין מצלמות אבטחה באור יהודה?

מתקין מצלמות אבטחה באור יהודה יגבה עבור ביקור בביתכם סך של 250 ₪ בממוצע. מנעד המחירים שניתן לראות בין המתקינים השונים, נע בין 200 ל- 300 ₪. מחיר זה מתייחס רק לביקור הטכנאי לצורך ייעוץ ולא לביצוע עבודה כלשהי.


 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

אלו סוגי מצלמות אבטחה קיימות?

כאשר מדובר על מצלמות אבטחה באור יהודה, מעבר להתקנת מצלמות אבטחה באור יהודה, יש לעסוק בסוגי המצלמות השונים, הקיימים בשוק מצלמות האבטחה. להלן פרוט של מספר מצלמות מובילות בתחום:

 • מצלמות אבטחה עם מיקרופון מובנה – מצלמות בעלות מיקרופון אינן שונות ממצלמות אחרות, למעט עניין המיקרופון. למצלמות אלה יתרון אחד, הן מאפשרות לשמוע את מה שרואים. הדבר חשוב בעיקר כשמתחברים למצלמות מרחוק.
   
 • מצלמות אבטחה סטנדרטיות – מדובר במצלמות גלויות שמטרתן העיקרית הנה, לייצר התרעה וכמובן לצלם בצורה טובה את המרחב, כמובן שניתן גם לעשות מצלמות במעגל סגור.
   
 • מצלמות אבטחה נסתרות – המטרה העיקרית של מצלמות אבטחה נסתרות הנה, לתעד ולתפוס את הפורץ על חם, תוך כדי ביצוע הפריצה.

האם התקנת מצלמת אבטחה באור יהודה מקנה אחריות?

על פי רוב, תקבלו ממתקין מצלמת האבטחה, אחריות לתקופה של שנה אחת מיום ההתקנה (בממוצע). האחריות היא רק עבור עבודת ההתקנה ואין היא מכסה תקלות במצלמות, שאינן קשורות לאופן ביצוע ההתקנה שבוצעה. במידה וישנה תקלה באחת המצלמות, יש לפנות אל היבואן או היצרן של המצלמות. יש לציין, ככל שיצרן המצלמות נחשב לאיכותי וותיק יותר, זמן האחריות שתקבלו יהיה ארוך יותר.
 

משך תקופת האחריות על התקנה:
1.5 שנות אחריות שנה אחריות  חצי שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

היכן מקובל להתקין מצלמות אבטחה?

 • בכניסה לבית – המקום המקובל ביותר לצורך התקנת מצלמת אבטחה הוא בכניסה לבית. המצלמה מאפשרת לכם להיות בבקרה על נקודת הכניסה לביתכם.
   
 • השבילים המובילים לבית – מומלץ לכוון לפחות מצלמה אחת בכיוון השבילים המקיפים את ביתכם ומאפשרים הגעה עד לפתח הבית. מדובר בנקודת תורפה של מרבית הפורצים, המתהלכים בשבילים בצורה גלויה.
   
 • חדרים בהם נמצאים חפצים יקרים – במידה ויש לכם כספת בבית, מומלץ מאוד למקם מצלמת אבטחה בחדר בו נמצאת הכספת.