השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

התקנת מצלמות נסתרות

מה היתרונות של מצלמות נסתרות ומתי נתקין אותן? היכן מתבצעת ההתקנה וכמה היא עולה? הנה כל מה שחשוב שתדעו על התקנת מצלמות נסתרות בבית או בעסק שלכם.

כמה עולה התקנת מצלמות נסתרות?

מחיר מצלמות אבטחה נסתרות הוא 800 ש''ח בממוצע למצלמה אחת. טווח המחירים הוא 400 - 1,200 ש''ח. התקנה של כל מצלמה תעלה כ-450 ש''ח בממוצע וזה תלוי בעיקר במיקום ההתקנה והמורכבות של העבודה. המחיר הכולל של התקנת מצלמות אבטחה נסתרות כולל רכישת המצלמה הוא 1,250 ש''ח בממוצע למצלמה. 

 

מחיר ממוצע להתקנת מצלמה נסתרת (כולל עלות המצלמה)

מחיר ממוצע להתקנת מצלמה נסתרת (כולל עלות המצלמה): 1250 ₪

טווח מחיר גבוה 1800 ₪

טווח מחיר נמוך 700 ₪

מצלמות אבטחה נסתרות - יתרונות וחסרונות:

בואו נדבר מעט על היתרונות והחסרונות של מצלמה נסתרת, אל מול מצלמה גלויה. היתרון הבולט של מצלמות אבטחה נסתרות הוא שהן מאפשרות לנו לתפוס את האדם מבלי ידיעתו, דבר אשר לא כל כך אפשרי כאשר אותו גורם מזהה שישנה מצלמה גלויה.

 

כלומר אם ברצונכם לתפוס אדם מסוים בשעות מעשה וזה כלל לא משנה אם מדובר במטפלת של הילד או בקשיש חסר יסע (קראו על התקנת מצלמות אבטחה לקשישים) או לחילופין בעובד שחשוד כי הוא גונב ציוד או מסמכים מהמשרד - עדיף למקם מצלמת אבטחה נסתרת. לעומת זאת, החסרון המרכזי במצלמות אלו הוא העובדה שהן נסתרות, מה שכמובן לא תורם להרתעה ולא מסייע במניעת הגניבה או הפגיעה.

 

התקנת מצלמות נסתרות

התקנת מצלמה נסתרת במקום העבודה - האם מותר?

לא פעם עולה השאלה האם מותר לבצע התקנת מצלמה נסתרת במקום העבודה? או שמא מדובר בפעולה שאינה חוקית. כדאי לדעת כי באופן כללי אסור להתקין מצלמות נסתרות במקום העבודה מבלי ליידע את העובדים או השוהים במקום על העובדה שהם מצולמים ומוקלטים. הסיבה לכך היא כמובן העובדה שמדובר בפגיעה בפרטיותם.

 

על מנת לבצע את ההתקנה בצורה חוקית, יש לעקוב אחר הנחיות מסוימות המתייחסות לסעיפים כמו:

 

מיקום המצלמה - לגיטימי להתקין מצלמה במסדרונות או במבואת הכניסה של המשרד אך לא לגיטימי להתקינה במלתחות או חדרי השירותים.

 

מטרת ההתקנה - המטרה שלשמה מתקין בעל העסק את המצלמה היא משמעותית וישנו הבדל מהותי בין מטרה של בחינת ההספק או תיעוד משך הפסקותיו של העובד לבין מטרות לגיטימיות כמו הגנה על מידע רגיש בבית העסק, הגנה על בטחון העובדים והנוכחים במקום וכדומה.

 

לסיכום, אם ברצונכם לבצע התקנת מצלמה נסתרת לעסק - כדאי לקרוא היטב את הנהלים וכמובן גם להתייעץ עם מתקין מצלמות נסתרות אשר יכול לספק לכם מידע נוסף.

 

>> מעוניינים לקרוא עוד על נושא זה? תוכלו לראות פירוט נוסף באתר "כל זכות".

>> אולי יעניין אתכם גם: התקנת מצלמות אבטחה בעסק

סיבות להתקנת מצלמות נסתרות בבית

הסיבות להתקנת המצלמות הנסתרות בבית הן מגוונות למדי. בחלק מהמקרים אנו נרצה לפקח על אדם זר אשר מגיע לבצע אצלנו פעולות, למשל שיפוצניקים ובעלי מקצוע ובמצבים אחרים התקנת מצלמות נסתרות בבית תתבצע בשביל לבחון ולבדוק את התנהלותה של הבייביסיטר או המטפלת של ילדנו. חשוב להבין שבמצבים אלו, נרצה לתפוס את האדם בשעת מעשה, מה שלא יתאפשר בעת התקנת מצלמות אבטחה רגילות, כלומר גלויות.

 

מתקין מצלמות נסתרות

התקנת מצלמות נסתרות לבית דרך "וויסק"

הפורטל שלנו מאפשר לכם לקבל מספר הצעות מחיר עבור התקנת מצלמות נסתרות לבית או למשרד. בעזרתנו, תוכלו לחסוך זמן יקר וגם אנרגיה המתבזבזת לאורך תהליך החיפוש המתיש וגם כמובן להוזיל את מחיר העבודה בעשרות ואף מאות שקלים. התקנת מצלמות אבטחה לבית היא עסק למקצוענים וזאת הסיבה שאנו מבצעים בדיקות לכל המתקינים שאיתם תדברו, במטרה לספק לכם את הטוב ביותר.

טיפים להתקנת מצלמות אבטחה ביתיות נסתרות:

  • אל תשכחו, במידה ותרצו לייצר הקלטה ותיעוד של הנעשה, נדרש להוסיף למצלמות האבטחה גם מערכת הקלטה. עלות מערכת שכזו עשויה לנוע בין 900 ש"ח ל-3,500 ש"ח ואף יותר.
     
  • מתקין מצלמות נסתרות מקצועי, יספק לכם אחריות על ההתקנה למשך תקופה של בערך שנה. וודאו שקיבלתם אחריות ובקשו אותה בכתב ולא רק בעל פה.
     
  • לאחר התקנת מצלמות נסתרות בבית, כדאי לוודא ליד המתקין שהכל פועל ותקין וכי המצלמה מכוונת למקום הרצוי והתמונה שמתקבלת חדה ואיכותית.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

שאלות נפוצות על מצלמות מעקב נסתרות

אם טרם קיבלתם תשובה לשאלה שלכם, המשיכו לקרוא גם את השאלות הנפוצות שקיבלנו מגולשי האתר:

היכן נהוג למקם ולהסתיר את המצלמה הנסתרת?

התקנת מצלמה נסתרת לבית מתבצעת בדרך כלל בתוך גלאי האזעקה אך ניתן להתקינה גם במקומות נוספים כמו גלאי עשן, שקע חשמלי ואפילו פריטים שונים בבית, למשל השעון שתלוי על הקיר.


האם יש דרך לצפות בוידאו שהמצלמה משדרת בזמן אמת?

בהחלט. כיום יש אפשרות לצפות בתמונה בזמן אמת גם דרך הסמארטפון או המחשב בעזרת אפליקציה מתאימה. בדקו זאת מול המתקין לפני ההתקנה.


האם כדאי לשלב מצלמות אבטחה נסתרות לבית עם מצלמות גלויות?

מאוד תלוי במטרות שלכם. בדרך כלל מצלמות גלויות ומצלמות נסתרות, אינן מחליפות זו את זו אלא משלימות את המטרות האחת של השניה. מצלמות גלויות תפקידן הוא ליצור הרתעה ומניעה, בעוד מצלמות נסתרות נועדו לספק לנו מידע חשוב ללא ידיעתו של האדם.