השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

התקנת מצלמות במעגל סגור

מעוניינים להתקין מצלמות במעגל סגור? בואו נבין מה זה בכלל אומר, כמה זה עולה ואיזה סוגים קיימים. בנוסף למידע הרב בעמוד זה, תוכלו גם להזמין התקנת מצלמות אבטחה במעגל סגור על ידי מתקין מומלץ ומקצועי באזורכם.

מה זה בכלל מצלמות במעגל סגור?

לפני שנדבר על דברים נוספים כמו המחיר או סוגי המצלמות, חשוב ליישר קו באשר למושג "מצלמות במעגל סגור". למעשה הכוונה היא למערכת של מספר מצלמות אבטחה אשר מותקנת בבית פרטי, בניין, בית עסק או כל מבנה אחר.

 

במערכת זו יש מצלמות אשר משדרות באופן רציף אל טלוויזיה במעגל סגור. נדגיש כי בעבר המערכת היתה באמת "סגורה" ושידרה רק אל הטלוויזיה שאליה הוגדר מראש, אך כיום בשל החיבור האפשרי שלה אל רשת האינטרנט - היא לא באמת מערכת סגורה ומבודדת.

 

התקנת מצלמות במעגל סגור

כמה תעלה התקנת מצלמות במעגל סגור?

מחיר התקנת מצלמות במעגל סגור נע בין 3,000 ש"ח ל-6,000 ש"ח, כאשר מספר המצלמות הוא הגורם המרכזי אשר משפיע על המחיר. בעלות של 3,000 ש"ח תוכלו לקבל מערכת בסיסית עם 3 מצלמות אבטחה, בעוד ב-6,000 ש"ח תוכלו לקבל מערכת איכותית יותר, עם בין 5 ל-6 מצלמות. ומה עוד כלול במחיר זה? המשיכו לקרוא ותגלו.

 

מחיר ממוצע להתקנת מערכת מצלמות אבטחה במעגל סגור

מחיר ממוצע להתקנת מערכת מצלמות אבטחה במעגל סגור: 4500 ₪

טווח מחיר גבוה 6000 ₪

טווח מחיר נמוך 3000 ₪

הערה: מאחר ומדובר באותו בעל מקצוע, ניתן ואף נהוג לשלב את התקנת המצלמות עם התקנה של מערכות נוספות כמו למשל התקנת מערכת אזעקה או התקנת אינטרקום וכך אפשר לקבל מחיר נמוך פר התקנה של כל אחת מהמערכות.

מה כלול במחיר ההתקנה פרט למצלמות?

אז למעשה מלבד המצלמות עצמן, במחירים הרשומים כאן למעלה תוכלו לקבל גם את הרכיבים הבאים:

  • מכשיר הקלטה: מכשיר אשר אליו מחוברות המצלמות. תפקידו הוא למעשה לספק לכם הקלטה של קטעי הוידאו שצולמו במצלמה. רוב מכשירים ההקלטה מספקים הקלטה למשך תקופה של שבועיים עד חודש ולכן כדאי לבדוק זאת עם המתקין לפני ההתקנה. את החומרים תוכלו להוריד ולשמור כמובן באופן ייזום על גבי כונן חיצוני שתחברו אל המכשיר.
     
  • חיווט וכבלים מתאימים: אין צורך לרכוש כבלים או חיווט חשמלי כזה או אחר מאחר וברוב המקרים מחיר ההתקנה כולל בתוכו גם את עלות הכבלים. יחד עם זאת חשוב להזכיר כי ייתכן שתצטרכו לשלם על החיווט במידה ומדובר בהתקנה מורכבת יותר, המצריכה כבלים ארוכים יותר שאינם מגיעים כברירת מחדל.
     
  • ספק כח: ספק כוח הוא למעשה יחידה אלקטרונית אשר מספקת למכשירים חשמליים (או יותר נכון למעגלים אלקטרוניים( את הזרם בעוצמה המתאימה לצורך הפעלתם. רכיב זה הכרחי לצורך שינוי המתח החשמלי הקיים בדירה שלכם והתאמתו למערכת מצלמות האבטחה.
     
  • מצלמות האבטחה: גם כאן יש כמובן סוגים שונים אך במסגרת ההתקנה, תקבלו מספר מסוים של מצלמות אבטחה. בדקו היטב את איכות התמונה ובקשו לראות דוגמאות לקטעי וידאו אשר צולמו עם מצלמות אלו.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

האם אפשר להתקין מצלמות במעגל סגור לבד?

מאחר ועבודה זו דורשת לא מעט ידע וניסיון, לצד כלי עבודה מתאימים - מאוד לא מומלץ לבצע אותה לבד. ניסיונות עצמאיים עשויים לגרום לכך שהמערכת לא תעבוד כשורה בשל חיבור לקוי של החיווט או במקרים אחרים המערכת תעבוד כמו שצריך אך ההתקנה תתבצע בצורה "חאפרית" כאשר החיווט אינו מוצנע ומוסתר.

 

על כן, למרות העובדה שעל פי חוק אין גורם רשמי אשר מחויב לבצע את ההתקנה (תחום זה אינו מוסדר בחקיקה, נכון לכתיבת שורות אלה) אנו בכל זאת ממליצים לכם לבחור מתקין מצלמות אבטחה מקצועי ומומלץ ולא להסתבך עם ההתקנה בעצמכם.

 

מתקין מצלמות אבטחה

סוגי מצלמות אבטחה במעגל סגור

להלן הסוגים של מצלמות אבטחה שתוכלו למצוא כיום:

 

מצלמות אנלוגיות: האופציה הסטנדרטית והנפוצה ביותר. מצלמות אלו מחוברות באמצעות חיווט וכבלים אל מכשיר ההקלטה. עלותן היא הזולה ביותר וההתקנה יחסית מהירה.

 

מצלמות דיגיטליות: מצלמות אלו מכונות גם מצלמות IP. המחיר שלהן גבוה יותר אך החיבור אל מכשיר ההקלטה מתבצע על ידי כבל רשת. בדרך כלל מצלמות אלו יכללו פונקציות מתקדמות יותר עם איכות תמונה גבוהה למדי, כמו גם יכולות מתקדמות של זיהוי פני המצולם ועוד.

 

מצלמות אלחוטיות: מצלמות אלו פועלות באמצעות טכנולוגיית WIFI וניתן לחבר אותן אל הרשת האלחוטית בבית, כך הן למעשה מעבירות את הקלט. הן פחות מומלצות מאחר ורוב הדגמים לא מספקים הקלטה של המתרחש. בנוסף איכות הצילום במצלמות אלו נמוכה יותר, מה גם שאנו תלויים בעוצמת הקליטה של הWIFI ולכן ייתכנו שיבושים בשידור כאשר האינטרנט מקרטע. החיבור שלהן הוא חשמלי אך אין צורך להוסיף מכשיר הקלטה.

 

מצלמות נסתרות: לעיתים נרצה ליצור מצב בו חלק מהמצלמות אינן גלויות. נבצע התקנת מצלמות נסתרות כאשר נרצה לתפוס "על חם" סיטואציות מסוימות כמו גניבת מסמכים בבית העסק, התנהגות בעייתית של המטפלת או הבייביסיטר בזמן שאנו מחוץ לבית או כל מצב דומה.

 

מצלמות שידור ישיר: דומות מאוד למצלמות אלחוטיות שעליהן דיברנו קודם לכן, למעט העובדה שכאן אין צורך בחיבור חשמלי. מצלמות אלו מתחברות בקלות לאפליקציה המאפשרת צפייה במתרחש בבית גם כאשר אינכם נמצאים שם, נהוג לראות זאת כאשר מחפשים מצלמות אבטחה לקשישים

מדוע להזמין מתקין דווקא מאצלנו?

הפורטל שלנו מאפשר לכם לבחון את מחירי השוק בצורה קלה, נוחה ומהירה. דרכנו תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות בעבור התקנת מצלמות אבטחה במעגל סגור, ללא קשר לסוג המצלמה הרצויה, כמות המצלמות או המקום בו תרצו להתקינן. לאחר שתקבלו הצעות מחיר, תוכלו להשוות בין הצעה להצעה ולהמשיך בתהליך רק עם מי שסיפק את ההצעה הטובה והמשתלמות ביותר. בשביל להתחיל בתהליך, מלאו את הפרטים בטופס המצורף ואנו נחזור אליכם עם כל הפרטים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

התקנת מצלמות אבטחה במעגל סגור בבית ובעסק

בהזדמנות זו חשוב לנו לציין כי ניתן להזמין דרך פורטל וויסק מתקין מקצועי גם בעבור התקנת מצלמות אבטחה במעגל סגור בבית (לחצו למידע על התקנת מצלמות אבטחה בבית) וגם בעבור התקנת מצלמות אבטחה בעסק או התקנת מצלמות אבטחה בבניין משותף. אם אתם לקראת תהליך של שיפוץ במקום, זכרו כי זו הזדמנות מצוינת לבצע את ההתקנה מאחר ויהיה אפשר לחצוב בקיר ולהסתיר את החיווט בצורה אלגנטית יותר. אנו מספקים שירות בכל רחבי הארץ ולכן תוכלו למצוא דרכנו מתקינים אשר פעולים בצפון הארץ, באזור המרכז ובדרום.

 

מצלמות אבטחה במעגל סגור

שאלות על מצלמות במעגל סגור והתקנתן

אנו יודעים כי הנושא של מצלמות במעגל סגור עשוי להיות מבלבל ולשם כך בחרנו לחלק איתכם את השאלות אשר חזרו על עצמן בקרב גולשי האתר לא מעט פעמים:

מתי נצטרך להתקין מצלמות אבטחה במעגל סגור?

במצבים בהם נרצה ליצור הרתעה ולהגן על מבנה מסוים מפני פריצות, גניבות או פעולות וונדליזם.


איך מתבצעת ההתקנה של מצלמות במעגל סגור?

ניתן לבחור בין התקנה חיצונית וגלויה, בה החיווט עובר בתוך תעלות פלסטיק הנמצאות על הקיר, לבין התקנה נסתרת הדורשת חציבה. התקנה נסתרת מתחת לטיח נחשבת לאסתטית יותר אך היא יקרה יותר.


האם עליי לרכוש את המצלמות בנפרד ולהזמין רק את ההתקנה?

לרוב המתקין ירכוש בעבורכם את מצלמות האבטחה במסגרת העסקה. אפשר לרכוש את המצלמות ושאר הרכיבים לבד אך מומלץ להיעזר באיש מקצוע אשר מכיר את הסוגים הקיימים וידע להמליץ לכם על הדגמים המובילים.


מה חשוב לבדוק לפני רכישת המצלמות עצמן?

וודאו שהמצלמות מספקות תמונה איכותית ביום וגם שעות הלילה החשוכות, בדקו אם יש להן פונקציית הקלטה קולית (מיקרופון) ואם הן מזהות פנים.