השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

התקנת מצלמות אבטחה IP

מצלמות אבטחה IP הן המצלמות המספקות את רמת הביטחון הגבוהה ביותר שיש. בדרך כלל, יש להן ממשק המחבר אותן לטלפון הסלולרי, או למחשב שלנו, דבר המאפשר לנו להיות בבקרה על הנעשה במרחב, כל העת. בין אם מדובר בביתנו ובין אם מדובר במשרד או חנות, מצלמות אלה יספקו הגנה טובה מאוד. 

התקנת מצלמות אבטחה IP 

מי לא מכיר את המצלמות הוותיקות, הקשורות למערכת צילום במעגל סגור. כלומר, מערך מצלמות המחוברות למכשיר, המתעד כל תנועה באופן קווי. מדובר במערכת אבטחה הנחשבת לזולה ואמינה, היות והיא מבוססת על כבלים המוטמעים בקירות. אולם, במידה ואתם גרים בבית פרטי וכשבניתם לא הטמעתם כבלים בקירות ולא הקמתם מערכת מצלמות לצרכי אבטחה, אתם אמורים לבחור בפתרון של התקנת מצלמות אבטחה IP לבית. מצלמות אלה פועלות באחת מהדרכים הבאות: 

 • מצלמה קווית – מדובר במצלמה המחוברת בחוט אחד ולכן, אין צורך בהטמעה של מערכת כבלים ומצלמות מורכבת, הפועלת במעגל סגור. הטכנולוגיה של מצלמות IP מאפשרת לנו לתקשר איתן באמצעות הרשת האלחוטית, המחליפה את מערכת המעגל הסגור. ניתן לבצע התקנה של כמה מצלמות שרוצים, להתחבר אליהן ואל מה שהן מצלמות, מכל מקום, בכל זמן, באמצעות הטלפון הנייד או המחשב. מדובר על התחברות וקבלת תמונות בזמן אמת.
   
 • מצלמה אלחוטית – מצלמה שאיננה זקוקה לאף חיבור או כבל, יש לה יכולת חיבור מרחוק לרשת האינטרנט ובאמצעותה ניתן להתחבר לכל מה שהמצלמה מצלמת בזמן אמת.
   

התקנת מצלמת IP

מהו מחיר התקנת מצלמות אבטחה IP?

מחיר התקנת מצלמות אבטחה IP מתומחר בהתאם לסוג המצלמה ומורכבות העבודה, כמובן גם כנגד פרמטרים נוספים. המחיר הממוצע כאן הוא כ-4,000 ש"ח והוא נע בין 3,000 ועד ל-5,000 ש"ח. המחיר מושפע גם בהתאם לכמות המצלמות ונוחות הגישה למקום בו כל מצלמה מותקנת. פורטל וויסק מאפשר לכם לקבל מידע חיוני אודות התקנת מצלמות אבטחה IP ובנוסף, במקום המיועד לכך, ניתן להשאיר פרטים ולקבל מספר הצעות מחיר מספקים מקצועיים היודעים לבצע את ההתקנה.


מחיר התקנת מצלמות IP בממוצע

מחיר התקנת מצלמות IP בממוצע: 4000 ₪

טווח מחיר גבוה 5000 ₪

טווח מחיר נמוך 3000 ₪

כיצד תמצאו בפורטל וויסק את המתקין המתאים לכם?

על מנת שתוכלו לאתר את שירות ההתקנות למצלמות אבטחה IP המתאים ביותר עבורכם, להלן מספר המלצות:

 • ניסיון המתקין – אחד הדברים החשובים, כשמדובר בהתקנת מצלמות אבטחה IP, הוא ניסיון. חשוב שמבצע ההתקנה יהיה טכנאי מנוסה במצלמות ומערכות אלה וביצע בעבר התקנות מרובות מסוג זה.
   
 • קבלה או צפייה בחוות דעת – כאשר תקבלו את הצעות המחיר, חפשו אחר אותו מתקין מצלמות אבטחה מידע וביקורות ברשת.
   
 • זמינות השירות – זמינות הטכנאי גם היא פרמטר חשוב, אל תבנו על טכנאי שלוח הזמנים שלו כל כך עמוס שההתקנה תתבצע לאחר הרבה זמן. נכון, מתקין מצלמות אבטחה טוב עשוי להיות, מן הסתם מבוקש, אבל אל תמתינו זמן לא סביר בשביל טכנאי.
   
 • מחיר השירות – אי אפשר להתעלם מנושא מחיר ההתקנה. בצעו סקר שוק קטן באמצעות השארת הפרטים שלכם בפורטל וויסק וקבלו החלטה מושכלת לאחר מכן.
   
 • קבלת אחריות להתקנה – וודאו טרם ההתקנה שהמתקין משאיר לכם תעודת אחריות עבור התקנת המצלמות. כתב האחריות אמור להיות עבור 6 עד 12 חודשים.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

היכן נשמר החומר המצולם במצלמת IP?

להתקנת מצלמות אבטחה IP למשרד או לבית, ישנו יתרון נוסף, הקשור לאחסון המידע המצולם. במקרה של מצלמות לא מבוזרות, צריך לחבר מכשיר הקלטה פיזי, עליו תישמר כל האינפורמציה שתועדה במצלמות. מדובר בשיטה מעט מיושנת אך עדין פועלת ומספקת פתרון. במצלמות מבוזרות, קיים, על פי רוב, כרטיס זיכרון, או חיבור וירטואלי לענן אחסון, החוסכים את הצורך במכשירי הקלטה או מחשבים, בהם גם כן ניתן לשמור את החומרים המצולמים.