השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

התקנת מצלמות אבטחה לעסק

מצלמות אבטחה לעסקים יוצרות סביבה בטוחה יותר ומאפשרות לכם לקבל תמונת מצב על הנעשה, גם כאשר אתם לא נמצאים בו. מעוניינים בהתקנת מצלמות אבטחה לעסק? השוו מחירים בעזרתנו וקבלו מספר הצעות מחיר נהדרות.

התקנת מצלמות אבטחה לעסק - למי זה מתאים?

כאשר אנו חושבים על התקנת מצלמות אבטחה לעסק, עולים לנו לראש בעיקר עסקים בהם מצוי ציוד יקר ערך כמו למשל חנויות תכשיטים, חנויות שעונים, מחסנים עם סחורה יקרה וכדומה. אך למעשה המצלמות יכולות לסייע לכל בעל עסק לקבל שליטה על הנעשה בחברה שלו.

 

כיום בעלי עסקים בכל תחום מחליטים לשדרג את העסק עם מוצרי אבטחה כמו מצלמות, התקנה של אינטרקום או מערכות אזעקה לעסק ואפשר להגיד שהטכנולוגיה מסייעת בהקטנת הפריצות לבית העסק וכמובן מספקת בקרה בידי צוות ההנהלה.

 

התקנת מצלמות אבטחה לעסק

מצלמות אבטחה לעסק - מחירים ועלויות:

כמה יעלה להתקין מצלמות אבטחה לעסקים? כפי שבוודאי ניחשתם, המחיר נקבע לפי כמות המצלמות, הסוג הספציפי שתבחרו (למשל מצלמות במעגל סגור) והיצרן. מבחינת יצרן אגב, לכו על יצרן מוכר ואמין כמו Provision או Risco.

 

להלן מחירון אשר מציג עלויות להתקנת מצלמות אבטחה לעסק, המחירים הם להמחשה ומטרתם היא לספק אינדיקציה כללית אך הם עשויים להשתנות בעקבות מספר שיקולים מקצועיים של המתקין וחשוב לזכור כי כל מקרה לגופו. תוכלו להשוות הצעות מול מחירון מצלמות האבטחה של וויסק.

דוגמאות לעלויות של התקנת מצלמות בבתי עסק

עלות התקנת של 3 מצלמות אבטחה במינימרקט קטן

מדובר על מצלמות פשוטות, ללא מנוע.


3,000 - 4,000 ש"ח
התקנה של 6 מצלמות אבטחה בחנות מחשבים

המחיר כולל את עלות המצלמות.


5,000 - 7,000 ש"ח
כמה יעלה להתקין מצלמת IP קבועה בבית העסק?

המחיר כולל את עלות המצלמה ואת ההתקנה.


3,200 - 4,500 ש"ח
מחיר התקנה של 10 מצלמות אנליטיקה

מצלמות בעלות היכולת לזהות פנים ואובייקטים.


10,000 - 15,000 ש"ח

הדפס מחירון

היכן נהוג למקם את המצלמות?

כל עסק, יבחר להתקין את המצלמות במקומות מסוימים בהתאם למבנה ופתחי הכניסה הקיימים במבנה בו העסק יושב. זה גם המקום לציין כי כמות המצלמות הנדרשת, נקבעת בהתאם לכך. כדאי להתייעץ מראש עם מתקין מצלמות האבטחה באשר למיקום המדויק של כל מצלמה ומצלמה ולקחת בחשבון את יכולות התנועה שלה, על מנת ליצור מצב בו היא מכסה שטח רחב ככל האפשר. להלן המקומות המרכזיים שבהם נהוג לשלב את המצלמות:

 • בכניסה הראשית לבית העסק: זה כולל כמובן את דלתות הכניסה החיצוניות וגם אזורי כניסה כמו לובי, מבואות כניסה ואזורי המתנה כאלה ואחרים.
   
 • כניסות אחוריות: גנבים מחפשים את נקודות החולשה של העסק ולרוב אם תהיה דלת כניסה אחורית, היא עשויה לקרוץ לפורצים. חשוב להתקין בנקודה זו מצלמת אבטחה גם לצורך הרתעה וגם לצורך פעולת הניטור והפיקוח.
   
 • חלונות ופתחים במבנה: טעות נפוצה היא להוסיף מצלמות בקרבת חלונות גדולים בלבד. חשוב להבין שגם אם מדובר בחלון קטן או חלון גבוה מאוד, ייתכן שהפורצים יצליחו להיכנס דרכו אל שטח העסק ולכן בכל חלון נמליץ על התקנה של מצלמה וגם כמובן גלאי אזעקה שמזהה תנועה.
   
 • מחסני ציוד: במקרים רבים, אזורי המחסן הם אזורים נפרדים מאזורי התצוגה או המשרדים. אם יש לכם ציוד יקר ערך המאוחסן במחסנים, חשוב לדאוג לכיסוי הולם של מצלמות בנקודות האסטרטגיות, וזה כולל את הדלתות או החלונות.
   
 • משרדי עובדים והנהלה: בנקודות אלה חשוב למקם מצלמות אבטחה גם בעבור בקרה וניטור של גורמים זרים כמו גנבים ופורצים אך גם על מנת למנוע גניבה של ציוד על ידי צוותי ניקיון או אפילו עובדי החברה. לא פעם אנו שומעים על מקרים שבהם נעלמו מסמכים רגישים ולבסוף לאחר בדיקות שנעשו, התגלה כי מדובר בגורם פנימי בעל אישורי כניסה וגישה למשרד זה או אחר.
   
 • קופות ונקודות בהם מאוחסן כסף: יש לכם חנות בגדים? אולי פיצוציה או מכולת שכונתית? כדאי למקם את מצלמות האבטחה גם באזור הקופה, מאחר וזהו אזור רגיש למדי. במקרים רבים נדרש להתקין מספר מצלמות באזור זה על מנת לכסות את כל הכיוונים ולאפשר בקרה ושליטה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

הטיפ של וויסק להתקנת מצלמות אבטחה לעסק

דבר נוסף שאתם רוצים בתור בעלי עסק הוא לוודא שמצלמות האבטחה שומרות את הצילום לאורך זמן. תוכלו לראות פה כמה זמן אחורה נשמר צילום במצלמות אבטחה ואת כל מה שמשפיע על הנושא, אבל בקצרה נגיד לכם שמומלץ לקנות מצלמות מתקדמות שיכולות לשמור שלושה חודשים וגם שיש בהן אפשרות לגיבוי בענן.

 

כמה זמן בממוצע נשמע צילום במצלמות אבטחה מתקדמות?
90 יום
100 יום משך זמן 80 יום

התקנת מצלמות במשרד עם חיבור לאפליקציה

ידעתם שכיום ניתן להתקין מערך מצלמות אבטחה במשרד ולשלוט בו מרחוק? לאחר ההתקנה, תוכלו להתחבר אל המצלמות ולראות בדיוק מה קורה בשטח המפעל או העסק שלכם, גם כאשר אתם יושבים בבית או נמצאים בפגישות מחוץ למשרד. בחלק גדול מהמצלמות ניתן לשלוט, לסובב ולשחק עם הזווית ובכך לקבל תמונה מלאה יותר על הנעשה במקום.

 

ניתן כמובן לעבור בין מצלמה למצלמה ולראות את האזור הרצוי. אומנם מחיר התקנת מצלמות אבטחה עם שליטה מהסמארטפון או חיבור למחשב עשויה להיות יקרה יותר בשל עלות הציוד אך זה בהחלט שירות שמומלץ לשלם בעבורו מאחר והשדרוג הטכנולוגי מאפשר לנו לקבל תמונת מצב טובה לכל המתרחש.

 

התקנת מצלמות אבטחה במשרדים

כיצד אנו יכולים לסייע בהוזלת מחיר העבודה?

פורטל וויסק, עוזר לכם להשוות מחירים בעבור התקנת מצלמות אבטחה בעסק שלכם. דרכנו תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר ממתקינים מומלצים, מקצועיים ומנוסים אשר פועלים גם באזור המגורים שלכם, וישמחו להעניק לכם שירות. לאחר שתקבלו את ההצעות השונות (קבלת ההצעות היא חינמית) תוכלו להחליט עם מי מהם להמשיך בתהליך. מבדיקות שערכנו, ניתן לחסוך עד 37% מהמחיר הראשוני שהתקבל, רק על ידי פעולת ההשוואה, אז קדימה - השאירו פרטים וקבלו פניות עוד היום.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

שאלות על התקנת מערך מצלמות בבית העסק

ריכזנו כאן מספר שאלות שחזרו על עצמן בקרב גולשי האתר. מתחת לכל שאלה, תמצאו גם תשובה מטעם המומחים של פורטל WeSec.

מה היתרונות של שילוב מצלמות אבטחה בבית העסק?

המצלמות משמשות כאמצעי הרתעה, מאפשרות לנו לעקוב אחרי הנעשה בעסק גם מרחוק וגם מספקות תחושת ביטחון לעובדים.


איזה תוספות ניתן להוסיף למערכת המצלמות הסטנדרטית?

ניתן להוסיף אביזרים חיוניים נוספים כמו מסך HDMI אשר מציג בזמן אמת את הוידאו המתקבל מהמצלמות, מיקרופון לצורך הקלטה של הסאונד ועוד.


מה הקשר בין מצלמות אבטחה לביטוח?

המצלמות מתעדות את הנעשה בעסק ויכולות לשמש לכם כהוכחה לחברת הביטוח במקרים בהם נגנב ציוד או כאשר קרתה תאונת עבודה כזאת או אחרת במקום.


האם כדאי להתקין בעסק מצלמות אבטחה גלויות או נסתרות?

לרוב נעדיף התקנה של מצלמות אבטחה גלויות מאחר ואחת המטרות היא יצירת הרתעה ומניעת פריצות אל בית העסק. מומלץ להתייעץ עם מתקין מצלמות מקצועי ולקבל גם מידע על התקנת מצלמות אבטחה נסתרות כאן באתר.