השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

התקנת מצלמות אבטחה לבניין

מעוניינים להגן על הבניין מפני פריצות או גניבות? הזמינו עוד היום מתקין מקצועי אשר מספק שירותי התקנת מצלמות אבטחה לבניין משותף.

מדוע כדאי להתקין מצלמות בבניין?

ברוב המקרים, התקנת מצלמות אבטחה מתבצעת במקרים בהם נרצה למנוע גניבות, פריצות לשטחים פרטיים ופעולות וונדליזם מצד גורמים עוינים. גם בבניין משותף, התקנת המצלמות תתבצע כאשר נרצה לזהות את הגורם המשחית או לחילופין בשביל לספק הרתעה ולהקטין את הסיכוי למעשי פשיעה, השחתה וגניבה. המצלמות הגלויות, עשויות להרתיע את הגנב ולא פעם הן יצרו מצב בו הגנב ימשיך הלאה אל הבניין הבא אשר בו לא מותקנות מצלמות.

התקנת מצלמות אבטחה לבניין - מחירים ועלויות

להלן מחירון קצר המציג דוגמאות לעסקאות בולטות שנעשו בעבר על ידי מתקיני מצלמות. זכרו, המחיר עשוי להשתנות בעקבות שיקוליו המקצועיים של המתקין ולכן יש לוודא את המחיר בשיחת הטלפון שלכם עם המתקין. תוכלו גם לראות את מחירון מצלמות האבטחה בשביל לראות מחירים נוספים.

התקנת מצלמות אבטחה בבניין משותף - דוגמאות למחירים

מחיר התקנת 3 מצלמות אבטחה בבית משותף

כולל מכשיר הקלטה ואת ההתקנה עצמה.


3,000 - 4,000 ש"ח
כמה עולה להתקין 5 מצלמות בבניין משותף?

מתייחס להתקנה של מצלמות אנלוגיות פשוטות.


5,000 - 6,500 ש"ח
עלות התקנת 10 מצלמות דיגיטליות בבניין מגורים?

מצלמות IP של חברת Provision.


10,500 - 13,500 ש"ח
מחיר של התקנת 15 מצלמות IP בבניין מגורים משותף

כולל את ההתקנה, המצלמות, מכשיר ההקלטה והחיווט.


14,000 - 18,500 ש"ח

הדפס מחירון

האם מותר להתקין מצלמות אבטחה בבניין משותף?

לפי החוק התקנת מצלמות אבטחה בבניין משותף היא מותרת במקרים בהם הסיבה לכך היא מתוך רצון להגן על קניין משותף ו/או של אחד הדיירים. זאת כל עוד אין פגיעה מהותית בזכות של הדיירים לפרטיות. התנאי לכך הוא שתהיה הצבעה של דיירי הבניין וההצעה תאושר ברוב רגיל של 51% לפחות. בנוסף, דייר לא יכול להתקין מצלמות אבטחה באזור הרכוש המשותף של הבניין (למשל הקיר שמעל דלת ביתו) ללא אישור של שאר בעלי הדירות.

 

דגשים נוספים בנושא התקנת מצלמות בבניין המשותף:

 • יש לתלות שילוט אשר מציין כי במקום מותקנות מצלמות אבטחה.
 • אסור להתקין מצלמות נסתרות בבניין משותף וגם לא מיקרופון או אמצעי שמע אחר.
 • במידה ויש הקלטה ותיעוד של החומרים שצולמו, יש לשמור את החומרים במחשב מאובטח שאינו נגיש לכל הדיירים
 • יש למנות גורם מורשה שיהיה אחראי על העיון בחומרים שצולמו במידת הצורך. גורם זה נדרש לבצע רישום מסודר על פעילות הצפייה בהקלטות.

 

התקנת מצלמות אבטחה בבניין

מה משפיע על מחיר העבודה?

אלו הם הפרמטרים המרכזיים אשר ישפיעו על מחיר התקנת מצלמות בבניין משותף:

 • כמות המצלמות: ככל שתזדקקו ליותר מצלמות, כך המחיר יהיה גבוה יותר.
   
 • מיקום המצלמות: נדרש לחבר את מצלמות האבטחה אל שאר המערכת ולכן כאשר ישנו מרחק רב בין המצלמה למכשיר ההקלטה, העלות תהיה גבוהה יותר.
   
 • סוג המצלמות: לא כל המצלמות זהות מבחינת איכות התצוגה שלהן או הפונקציונאליות. ככל שתבחרו בדגמים מתקדמים וחדשניים יותר, כך המחיר יהיה גבוה יותר.

התקנת מצלמות אבטחה בבניין משותף - סוגי מצלמות:

בואו נדבר שניה על סוגי המצלמות שתוכלו לרכוש בעת התקנת מצלמות אבטחה בבניין משותף. הסוג הראשון הוא מצלמות אנלוגיות. זהו למעשה הדגם הפשוט יותר של מצלמות והן מתחברות באמצעות חיווט חשמלי אל מכשיר ההקלטה.

 

הסוג השני הוא מצלמות דיגיטליות, עלותן יקרה יותר מהמצלמות האנלוגיות אך מבחינת פונקציונאליות, הן עולות על הדגם הפשוט. במצלמות דיגטליות תוכלו למצוא בין היתר טכנולוגייה מיוחדת לזיהוי פנים ואיכות תמונה ברורה למדי, גם כאשר מתמקדים בנקודות קטנות מאוד.

 

אולי יעניין אותך גם:

איך יודעים כמה מצלמות להתקין?

ראשית כל, נסו לחשוב עם עצמכם איזה אזורים תרצו לכסות מבחינת הפריסה של תשתית המצלמות. שאלה זו תספק לכם אינדיקציה ראשונית באשר למיקום המצלמות והכמות הנדרשת לכם. לאחר מכן, כדאי להתייעץ עם מתקין מצלמות אבטחה מקצועי ולבדוק איתו באשר לטווח הראייה של כל מצלמה, כך תדעו האם נדרש להוסיף מצלמות נוספות בכל אזור.

 

אם בכל זאת ננסה לספק הערכה כללית אז נגיד כי בעבור בניין קטן (עד 6 קומות) יספיקו 3 מצלמות (לובי, חדר מדרגות ודלת כניסה ראשית לבניין) ולעומת זאת בבניינים גדולים יותר, ייתכן שנזדקק ל-6 מצלמות במינימום בשביל להשיג כיסוי מירבי.

 

התקנת מצלמות אבטחה בבניין משותף

משווים בין מתקינים וחוסכים במחיר

אם החלטתם להתקין מצלמות אבטחה בבניין משותף, כדאי לעשות מחקר ולבדוק היטב את העלויות. נהוג כי וועד הבית מספק מספר אופציות וחלופות ולכן השירות שלנו, אשר מאפשר לכם לקבל עד שלוש הצעות מחיר ממתקינים שונים, הוא שימושי למדי וחוסך לכם זמן יקר. מלאו את הפרטים כאן בטופס ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם על מנת להסביר לכם על תהליך קבלת הצעות המחיר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

שאלות על התקנת מצלמות אבטחה לבניין משותף

האם מותר להתקין מצלמות אבטחה במעלית?

בהחלט ניתן להתקין מצלמת אבטחה במעלית אך חשוב לשים לב שזה במידה וישנה הסכמה מכל דיירי הבניין. בנוסף נדרש לתלות שילוט המציין שישנה מצלמה. מעבר לכך, על מעלית בבניין נדרש פיקוח של נציג מטעם חברת התחזוקה של המעלית מה שגורר הוצאות נוספות.


איזה מצלמות אבטחה נחשבות לאיכותית ומומלצות?

נמליץ לבחור מצלמות של חברות Provision, Dahua או Hikvision. חברות אלו מספקות מוצרים במחיר נוח עם תמורה טובה.


מה כוללת התקנה סטנדרטית של מצלמות בבניין?

תלוי מה תסכמו עם המתקין. בדרך כלל העסקה תכלול אתעלות המצלמות, מערכת ההקלטה, חיווט, ספק הכוח וכמובן את ההתקנה עצמה.


האם מותר להתקין מצלמות בבניין משותף?

יש חוקיות בנושא וצריך את אישור הדיירים, כתבנו על החוק בפסקה מעלה.