השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

התקנת מצלמות אבטחה ביהוד

גרים ביהוד? רוצים להרגיש בטחון בבניין? חוששים מפריצה לעסק? או שאולי אתם רוצים להיות בבקרה על המתרחש בתוך הבית? התקנת מצלמות אבטחה תסייע לכם בהגברת תחושת הבטחון ואף תרתיע מפני פורצים. מלאו את הפרטים, קבלו עד 3 הצעות מחיר של מתקיני מצלמות אבטחה ביהוד וגם תוכלו לחסוך עד 37% במחיר!

התקנת מצלמות אבטחה ביהוד - מתי ואיפה נתקין?

המטרה של התקנת מצלמות אבטחה היא להוות מאין תחליף עבור העיניים שלנו ולשמש כלי לבקרה, תיעוד ושמירה. באילו מקומות ומצבים כדאי לבצע התקנת מצלמות אבטחה ביהוד:

 • התקנת מצלמות אבטחה בבית פרטי ביהוד - התקנת מצלמות אבטחה בבית קרקע יכולה להיות חיצונית או פנימית, בהתאם לצורך הקיים:

  1. התקנת מצלמות אבטחה מחוץ לבית - בית קרקע מהווה מקום נגיש ונוח עבור פורצים או גנבים. לכן, מומלץ להתקין מצלמות באטחה בשטח החיצוני של הבית, בכניסה בחניה ובחצר, מה שירתיע את הפורץ ויגרום לו לחשוב פעמיים טרם ביצוע המעשה. התקנת מצלמות אבטחה בבית מקנה תחושת ביטחון עבור הנפשות המתגוררות בבית ואף עוזרת בתיעוד וזיהוי הפורצים במידת הצורך. 

  2. התקנת מצלמות אבטחה בתוך הבית - ישנם מקרים בהם נרצה להיות בבקרה על המתרחש בתוך הבית, לדוגמא: בקרה ושמירה על מבוגר או קשיש כאשר איננו נמצאים פיזית, צפייה בחיית מחמד הנמצאת בבית, בקרה על בייביסיטר וכו'. כיום קיימות אפליקציות שונות בהן ניתן להתחבר למצלמות האבטחה בבית ולצפות באופן ישיר.
   
 • התקנת מצלמות אבטחה בעסק ביהוד - בין אם זה חנות, מפעל, מסעדה או מחסן התקנת מצלמות אבטחה בעסק תאפשר לבעל בעסק תיעוד על המתרחש במקום ועל עובדיו וכן תיצור הרתעה מפני פורצים וגנבים ותאפשר תיעוד לכך במידת הצורך. התקנת מצלמות אבטחה בעסק ביהוד חשובה גם מבחינה משפטית וביטוחית במקרים של פריצות או אירועים ונזקים שקרו בשטח העסק.
   
 • התקנת מצלמות אבטחה בבניין משותף ביהוד - גם כאן וכפי שציינו קודם, התקנת מצלמות אבטחה בבניין משותף תיצור תחושת ביטחון, רתיעה מפני פורצים ותיעוד ובקרה על המתרחש בשטח הבניין. לתוצאה יעילה ומירבית מומלץ לבצע התקנת מצלמות אבטחה בבניין משותף בכל החלקים והשטחים ההיקפיים הכלולים בו כמו: חניון, כניסה ולובי, שטח מחסנים וכו'. חשוב לציין כי חוק התקנת מצלמות אבטחה בבניין משותף מחייב את הסכמת 51% מדיירי הבניין ובתנאי שלא תהייה פגיעה מהותית בפרטיות הדיירים.
   

התקנת מצלמות אבטחה ביהוד

מחיר התקנת מצלמות אבטחה ביהוד 

מחיר התקנת 4 מצלמות אבטחה ביהוד יהיה בממוצע 3,000 - 5,000 ש"ח. כמובן שהמחיר עשוי להשתנות ולעלות בהתאם לכמות המצלמות הנדרשות, איכות המצלמה וסוג העדשה.
 

מחיר התקנת מצלמות אבטחה ביהוד

מחיר התקנת מצלמות אבטחה ביהוד: 4000 ₪

טווח מחיר גבוה 5000 ₪

טווח מחיר נמוך 3000 ₪

מתקין מצלמות אבטחה מומלץ ביהוד

התקנת מצלמות אבטחה הנה עבודה מורכבת המצריכה טכנאי מצלמות אבטחה מומלץ, מנוסה, מקצועי ואמין שיידע לייעץ ולבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר ועם מינימום תקלות. דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר של טכנאי מצלמות אבטחה ביהוד, לערוך השוואת מחירים ולמצוא את בעל המקצוע המתאים ביותר עבורכם. מלאו את הפרטים ותוכלו לחסוך עד 37% במחיר!

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

מצלמות אבטחה ביהוד - איך לבחור?

שוק מצלמות האבטחה הולך ומשתדרג עם הזמן וכתוצאה גם היצע סוגי המצלמות גדל. אם ברצונכם לבצע התקנת מצלמות אבטחה ביהוד, חשוב להתייעץ עם טכנאי מצלמות אבטחה מומלץ שיידע להתאים את סוג המצלמה לצורך שלכם. לפניכם פירוט אודות סוגי המצלמות הנפוצות כיום בשוק והצורך עליו הם עונות:

 

 סוג המצלמה הצורך עליו היא עונה
מצלמת אבטחה נסתרת או גלויה גלויה ליצירת הרתעה ונסתרת עבור תפיסת אדם בשעת מעשה לא ידיעתו.
מצלמת אבטחה צינור מותקנת בפינות החדר ומכוונת על שטח אחד נבחר.
מצלמת אבטחה כיפה מותקנת במרכז החדר, צילום של 360 מעלות.
מצלמת אבטחה עם הקלטה  אפשרות צפייה בצילומים ישנים.
מצלמת אבטחה עם מיקרופון אם יש צורך גם בשמיעה ולא רק בצילום.
מצלמת אבטחה דיגיטלית מתחברת על ידי כבל רשת ולא עם חיווט.
מצלמת אבטחה ממונעת אפשרות למיקוד זום או הזזתה בזמן אמת.

תקופת אחריות על התקנת מצלמות אבטחה ביהוד

אחריות התקנת מצלמות אבטחה מחולקת לאחריות עבור העבודה ואחריות על המצלמה עצמה. אחריות עבור עבודת ההתקנה תינתן ע"י מתקין מצלמות אבטחה ביהוד ותהיה תקפה במקרים בהם המצלמה ניזוקה בזמן העבודה או כאשר מתגלה כשל באופן החיבור / ההתקנה. אחריות על המצלמה ניתנת ע"י היצרן ותקפה במקרים בהם המצלמה תקולה או חודלת מלעבוד שלא כתוצאה מאופן ההתקנה. בשני המקרים משך תקופת האחריות תהייה בממוצע בין חצי שנה לשנה.  
 

משך תקופת האחריות על התקנת מצלמות אבטחה ביהוד:
שנה אחריות 9 חודשי אחריות חצי שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

טיפים לבחירת מתקין מצלמות אבטחה ביהוד

אז לאחר שזיהיתם מה הצורך שלכם והבנתם איזה סוג מצלמה עליכם להתקין, כעת הזמן למצוא מתקין מצלמות אבטחה ביהוד שיתאים לדרישותכם. תוכלו לעשות זאת ע"י השארת הפרטים ועד 3 מתקינים מומלצים ביהוד יחזרו אליכם. לאחר מכן תוכלו לעשות השוואה בינהם ולבחור את הטוב ביותר עבורכם. איך תשוו ועל מה כדאי לשים לב? ריכזנו לכם את הנקודות החשובות ביותר לבחירת מתקין מצלמות אבטחה ביהוד:

 • ביקורות - לאחר שתדעו את שם מתקין מצלמות האבטחה ביהוד, חפשו את שמו ברחבי הרשת וקראו חוות דעת והמלצות, כך תקבלו אינדיקציה טובה על אופן עבודתו ושביעות רצונם של הלקוחות השונים.
   
 • אחריות - בדקו מה משך זמן האחריות אותו נותן המתקין עבור התקנת מצלמות האבטחה וכנ"ל לגבי אחריות היצרן של המצלמות המוצעות על ידו.
   
 • מחיר - בקשו הצעת מחיר מפורטת עבור ההתקנה והמצלמה והשוו בין מתקיני מצלמות האבטחה ביהוד ובחרו בהתאם לתקציב שלכם.