השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

התקנת מצלמה בחדר מדרגות

האם מותר להתקין מצלמות אבטחה בחדר מדרגות? ואם כן כמה זה עולה? הנה כל הפרטים החשובים בנושא.

האם מותר לשים מצלמה בחדר מדרגות?

לפני שנדבר על סוג המצלמות או עלות התקנת מצלמות אבטחה, ננסה להבין האם בכלל מותר לשים מצלמת בחדר מדרגות בבניין. באופן כללי, חדר המדרגות אומנם נחשב ל"רשות רבים" כלומר מקום הנמצא באזור המוגדר כרכוש משותף של הבניין ולא באזור פרטי או אישי שלו, אך אסור לעשות בו שימוש אשר פוגע בבעלי הדירות האחרים בבניין.

 

אם בכל זאת רוצים למקם מצלמות אבטחה בחדר מדרגות, נדרשת הסכמה של רוב דיירי הבניין. אם לא כל הדיירים מעוניינים בהתקנת המצלמות, יש לדאוג להקטנת הפגיעה בפרטיותם וניתן לעשות זאת על ידי הצבת שילוט באזורי הבניין המתריע על התקנת המצלמות החדשות וכמובן למקם את המצלמות בשטחים גלויים בחדר המדרגות.

 

מצלמת אבטחה בחדר מדרגות

מחיר התקנת מצלמה בחדר מדרגות

מעוניינים להתקין מצלמת אבטחה חדשה באזור של חדר המדרגות? המחיר שתשלמו בעבור התקנה של מצלמה אחת יעמוד בממוצע על 600 ש"ח, כולל המצלמה וכולל את פעולת ההתקנה. במקרה זה מדובר על התקנת מצלמת אבטחה בסיסית אשר עלותה נעה בממוצע סביב 300 ש"ח (לעלות זו נוסיף את מחיר העבודה) והיא אינה בעלת תכונות מיוחדות כמו ראיית לילה או היכולת להקליט סאונד.

 

מחיר ממוצע להתקנת מצלמת אבטחה בודדת

מחיר ממוצע להתקנת מצלמת אבטחה בודדת: 600 ₪

טווח מחיר גבוה 700 ₪

טווח מחיר נמוך 500 ₪

מתי נתקין מצלמה בחדר מדרגות?

באילו מקרים מתקינים מצלמות בחדרי מדרגות? בעיקר במצבים בהם רוצים לייצר הרתעה ולגרום לגנבים או פורצים אשר מגיעים אל הבניין, לעזוב את המקום מחשש שהם מתועדים. בדרך כלל כאשר מתקינים מצלמות אבטחה בבניין משותף, נהוג לכסות אזורים שונים בבניין ולהתקין מצלמות אבטחה במעלית או חדרי המדרגות, הלובי ולעיתים גם בקומות עצמן.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

מעוניינים להתקין מצלמות בחדר המדרגות? פנו אלינו

אז הגעתם למסקנה שברצונכם ליצור הרתעה ולהגן על הבניין בעזרת הצבת מצלמות בחדר המדרגות וכעת כל שנותר לכם לעשות הוא לבחור את המתקין המתאים. אנו מזמינים אתכם לחייג אל המוקד הטלפוני שלנו ולקבל בעזרתנו עד שלוש הצעות מחיר שונות ממתקינים מומלצים המספקים שירותי התקנה באזורכם.

שאלות על התקנת מצלמות בחדר מדרגות

קראו גם את השאלות הבאות ותוכלו לקבל מידע חשוב אודות התקנת מצלמות אבטחה בחדר המדרגות:

האם אדם יכול להתקין מצלמה בחדר המדרגות על דעת עצמו?

לא, מאחר וזו פעולה שפוגעת בפרטיות הדיירים האחרים. נדרש רוב של דיירים שיסכימו להתקנת המצלמות וזאת במידה והן פונות אל השטח הציבורי ולא אל דירתו של הדייר.


כמה מצלמות אבטחה כדאי להתקין בחדר מדרגות?

תלוי במטרות שלשמן אתם מתקינים את המצלמה. ברוב המקרים תספיק מצלמה אחת או לכל היותר שתי מצלמות, אחת בכניסה אל המדרגות מאזור הלובי ומצלמה נוספת באחת בחדר המדרגות בפינה של אחת הקומות הראשונות.


האם בחדר מדרגות עדיף מצלמה נסתרת או גלויה?

בחדר המדרגות מתקינים מצלמות אבטחה גלויות ולא מצלמות אבטחה נסתרות, מאחר ומדובר בשטח ציבורי ויש לעשות את מירב המאמצים בשביל שהדיירים או אורחים המגיעים לבניין ידעו שהם מצולמים.