השאירו פרטים ב-WeSec ובצעו השוואת מחירים בשניה!

התקנת מצלמות אבטחה

כמה צפוי לעלות השירות של התקנת מצלמות אבטחה? איך (ואיפה) מתקינים אותן ומה חשוב לדעת לפני ההרכבה והחיבור שלהן? גלו את כל המידע החשוב לפני הזמנת העבודה ובצעו השוואת מחירים בין מתקינים מומלצים באזורכם.

התקנת מצלמות אבטחה - השוואת מחירים

מעוניינים להתקין מצלמות אבטחה בבית, במשרד או בבית העסק שלכם? הכירו את פורטל וויסק. אצלנו, תוכלו להשוות עלויות בין מתקינים המספקים שירותי התקנת מצלמות אבטחה מכל דגם וסוג. מעוניינים להתחיל לקבל הצעות מחיר? חייגו אל מספר הטלפון המופיע כאן באתר או השאירו לנו פנייה דרך הטופס בעמוד זה. אנו נדאג שתקבלו עד שלוש הצעות שונות, ללא כל עלות או התחייבות.

 

מתקין מצלמות אבטחה

עלות ביקור של מתקין מצלמות אבטחה

העלות בעבור ביקור סטנדרטי של מתקין, תהיה בדרך כלל סביב 250 ש"ח. המחיר מתייחס לעבודה קטנה כמו כיוון מצלמות, תיקון מצלמות שלא עובדות וכדומה. בעבור התקנה של מערכת שלמה, יש להתייחס לטבלת המחירים אשר נציג כאן בהמשך.

 

מחיר ממוצע לביקור מתקין מצלמות אבטחה

מחיר ממוצע לביקור מתקין מצלמות אבטחה: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

כיצד נקבע מחיר ההתקנה?

כאשר מתקין מצלמות אבטחה מתמחר את העבודה, הוא לוקח בחשבון בעיקר את הפרמטרים הבאים:

 • עלות מצלמות האבטחה: מחיר זה נקבע על פי כמות המצלמות הנדרשת וסוג המצלמות. יש סוגים שונים של מצלמות (יוסבר בהמשך) ולכן זהו ללא 
   
 • תוספת מערכת הקלטה: אם כבר התקנתם מצלמות אבטחה, בטח תרצו לייצר לעצמכם אופציה לצפות בהקלטות עבר. תוספת מערכת הקלטה תייקר את מחיר ההתקנה בכמה אלפי שקלים, תלוי בדגם.
   
 • מורכבות ההתקנה: התקנת מצלמות אבטחה בבית פרטי, אינה דומה להתקנה של מצלמות בבניין משותף. כל מקרה לגופו ולעיתים נדרש מהמתקין למקם את המצלמות באזורים גבוהים מאוד או קירות שהגישה אליהם אינה נוחה כל כך. אלו שיקולים שהמתקין לוקח בחשבון בתמחור ועשויים לייקר את עלות העבודה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

מחיר התקנת מצלמות אבטחה

אז כמה צפויה לעלות התקנת מצלמות אבטחה? מיד תוכלו לראות דוגמאות לעלויות ומחירים הנלקחו מהצעות אמיתיות. שימו לב כי המחירים עשויים להשתנות מעת לעת ולכן המוצג כאן הוא אינדיקציה כללית בלבד.

מחירון התקנת מצלמות אבטחה

עלות מצלמות אבטחה כולל התקנה בבית פרטי

כולל התקנה, 4 מצלמות ומכשיר הקלטה.


3,000 - 5,000 ש"ח
התקנת סט מצלמות אבטחה בחנות קטנה

התקנת 6 מצלמות בתוך החנות ומחוצה לה.


5,000 - 7,000 ש"ח
כמה יעלה להתקין מצלמות אבטחה במעגל סגור?

בין 3 ל-5 מצלמות אבטחה כולל ההתקנה.


3,000 - 5,000 ש"ח
עלות התקנת מצלמת אבטחה נסתרת

התקנת מצלמה נסתרת (יחידה אחת) בתוך שטח הבית.


700 - 1,800 ש"ח
עלות התקנת 3 מצלמות בבניין משותף

המחיר כולל 3 מצלמות, מכשיר הקלטה ואת ההתקנה עצמה.


3,000 - 4,000 ש"ח
מחיר התקנת 5 מצלמות אבטחה בבניין משרדים

מתייחס למצלמות אבטחה אנולוגיות.


5,000 - 6,500 ש"ח
כמה צפויה לעלות התקנה של 10 מצלמות אנליטיקה?

מצלמות בעלות היכולת של זיהוי פנים, חפצים ואובייקטים.


9,000 - 15,000 ש"ח
עלות התקנת מצלמות IP בבניין של 20 קומות

מצלמות המתחברות בכבל תקשורת. כולל מכשיר הקלטה.


14,000 - 19,000 ש"ח

הדפס מחירון

התקנת מערכת מצלמות אבטחה - מתי זה נדרש?

מצלמות אבטחה נועדו ליצור הרתעה ולגרום לגנבים ופורצים להתרחק מהבית או המבנה. פרט להרתעה, נהוג לבצע התקנת מערכת מצלמות אבטחה במצבים בהם נרצה לפקח על המתרחש במקום מסוים, מסיבות כאלה ואחרות.

 

כך למשל בעל עסק אשר מעוניין למנוע גניבות של ציוד או מסמכים מהמשרד - יתקין מצלמות אבטחה בעסק שלו. וכך גם הורים אשר מעוניינים ליצור פיקוח (לא תמיד באופן גלוי) על המטפלת או הבייביסיטר - יבחרו בוודאי להתקין בביתם מצלמות אבטחה נסתרות.

 

מחפשים מידע נוסף? לחצו על הכפתור המתאים להרחבה:

השוו מחיר בין מתקיני מצלמות אבטחה מומלצים

מהניסיון שלנו, השוואת מחירים יכולה לחסוך לכם לא מעט כסף. לעיתים קרובות אנו רואים פערים משמעותיים, של כמה מאות ואף אלפי שקלים, בין אותה ההתקנה בין מספר מספר מתקינים שונים.

 

כיצד נוצר הפער הזה? חלק מהמתקינים עמוסים בעבודה בתקופה מסוימת ולכן התמחור שלהם עשוי להיות גבוה יותר, בעוד מתקינים אחרים עשויים להוזיל את העלויות בתקופות פחות עמוסות בעבודה בעבורם. צרו איתנו קשר וקבלו עד שלוש הצעות שונות ממתקיני מצלמות באזורכם.

 

התקנת מצלמות אבטחה

שירותי התקנה בפריסה ארצית

לא פעם אנו נשאלים באשר לאזורי השירות שלנו. כדאי לדעת כי אנו מסייעים במציאת מתקין מצלמות אבטחה בכל אזורי הארץ - מצפון ועד דרום. ניתן לקבל מענה גם להתקנות בבתים פרטיים אך גם להתקנה בבניין משותף, בית עסק, מפעל או חנות ולמעשה כל מבנה באשר הוא. להלן רשימה של אזורי השירות הנפוצים ביותר:

אזורי השירות הנפוצים ביותר:

מה ההבדלים בין מצלמות האבטחה השונות?

 • הבדל בצורת המצלמה: יש מצלמות בצורת צינור, המתאימות בעיקר לאזורי חוץ ויש לעומתן מצלמות כיפה, אשר לרוב נמקם במרכז החדר. היתרון במצלמות כיפה הוא שלא תמיד ניתן להבין לאיזה כיוון הן פונות ומה הן מצלמות. כמו כן יש הסבורים כי המראה שלהן יותר אלגנטי ופחות מרתיע. נדגיש כי צורת המצלמה לא בהכרח תשפיע על העלות. מה שיותר רלוונטי בהקשר המחיר הוא תכונות המצלמה.
   
 • עם מיקרופון או בלי: במקרים רבים נרצה לקבל גם סאונד מהסיטואציה ולכן נבחר להתקין מצלמות אבטחה עם מיקרופון מובנה. המיקרופון עשוי לייקר את העלות בכמה מאות שקלים (בין 200 ל-400 ש"ח)
   
 • גלויות או נסתרות: אפשר להגיד כי מצלמות אבטחה לא תמיד צריכות לבלוט בשטח ובמצבים רבים נרצה להצניע אותן ואף להחביאן לגמרי. ההחלטה על מצלמות גלויות או סמויות היא לרוב די פשוטה ונגזרת מהמטרות שלכם. יחד עם זאת, כדאי להתייעץ עם המתקין מאחר ובמקרים רבים יהיה כדאי לשלב בין מצלמות גלויות לנסתרות באותו המבנה. אגב, מצלמות נסתרות עולות קצת יותר מהמצלמות הגלויות, לרוב יהיה מדובר בתוספת של בין 100 - 350 ש"ח למצלמה.
   
 • שיטת התקנה שונה: אם זה עתה התחלתם לחקור ולהיכנס לעולם מצלמות האבטחה, בטח הבנתם שיש מצלמות אבטחה אנלוגיות, אשר מתחברות באמצעות חיווט חשמלי אך יש גם מצלמות דיגיטליות (מצלמות IP) שבהן החיבור מתבצעי על ידי כבל רשת. מצלמות IP יקרות יותר מאחר והציוד עצמו עולה יותר וגם ההתקנה יקרה בעשרות אחוזים מאשר התקנת מצלמות אבטחה אנלוגיות.
   
 • מצלמה ממונעת או סטטית: יש מצלמות עם מנוע פנימי אשר מאפשר לנו לשלוט בהן, הן מבחינת זווית הראייה והן מבחינת הזום עצמו. חשבו אם יש צורך בדגם מתקדם עם מנוע וזכרו כי אלו דגמים יקרים יותר, בכמה מאות שקלים. 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-8805179

חיבור מצלמות אבטחה אלחוטיות - האם זה כדאי?

ראשית כל, נסביר מה זה בכלל מצלמות אבטחה אלחוטיות: מדובר על מצלמות אשר מתחברות אל מערכת הWIFI ואינן מצריכות חיבור לכבלים או חוטים. אנו לא ממליצים על התקנת מצלמות אבטחה אלחוטיות מהסיבה הפשוטה שאנו תלויים בעוצמת הקליטה שעשויה להיות נמוכה מדי פעם. בכל הקשור להגנה ובטיחות הבית, לא מומלץ להסתמך על טכנולוגיה אלחוטית מאחר ולעיתים יש ניתוקים, הפערות בזרימת הוידאו ועוד. 

 

התקנה של מצלמות אבטחה

טיפים ומידע חשוב בנושא מצלמות אבטחה

 • מבחינת ההתקנה של החיווט, תוכלו לבחור בהתקנה עליונה, בה החוטים גלויים ומוצמדים לפאנלים או לחלקו התחתון / עליון של הקיר (לעיתים בתוך תעלות פלסטיק) או בהתקנה סמויה בה הכבלים מוסתרים בתוך הקירות. התקנה סמויה היא המומלצת איך היא יקרה יותר (תוספת של בין 500 ש"ח ל-1,200 ש"ח בממוצע)
   
 • ההתקנה הסתיימה? מעולה. בקשו מהמתקין להדגים לכם בדיוק איך לשלוט ולתפעל את המערכת. שאלו אותו על היכולות של המצלמות בשביל להבין בדיוק מה המוצר שהתוקן אצלכם וקבלו גם תדריך על מערכת ההקלטה.
   
 • אם אתם מתקינים מצלמות אבטחה, אולי כדאי שתשלבו את ההתקנה עם מוצרי אבטחה נוספים כמו התקנת מערכת אזעקה ואפילו התקנת אינטרקום חדש. במקרים רבים, יהיה מדובר באותו בעל מקצוע אשר מספק את השירותים, מה שעשוי לחסוך לכם מעט במחיר מאחר ומדובר על עבודה מרוכזת.
   
 • כדאי להשקיע במצלמות אבטחה עם אינפרא אדום אשר מספקות תמונה גם בשעות הלילה המאוחרות כאשר חשוך מאוד. 
   
 • לפני שאתם מזמינים את המתקין לצורך הצעת מחיר, נסו לחשוב עם עצמכם מה הצרכים שלכם, היכן הייתם רוצים למקם את המצלמות, איזה פונקציות חשובות לכם ועוד. איפיון ותכנון יעזרו לכם להוציא את המירב מתהליך ההתקנה.

שאלות על הרכבת מצלמות אבטחה

אנחנו בטוחים שיש לכם עדיין לא מעט שאלות בנושא. לכן ריכזנו כאן את השאלות הנפוצות ביותר שקיבלנו מהגולשים, בנושא הרכבת מצלמות אבטחה:

איך מתקינים מצלמות אבטחה?

תלוי אם מדובר על מצלמות אנלוגיות או דיגיטליות. נדרש ליצור חיווט ולמתוח כבלים ברחבי הבית, להתקין את המצלמות על הקיר ולחבר אותן למערכת ההקלטה. 


האם כדאי לבצע התקנה עצמית של מצלמות אבטחה?

לא מומלץ לבצע את ההתקנה לבד, אלא אם כן מדובר על מצלמות פשוטות או מצלמות דמה. התקנה של מערכת מצלמות אבטחה מתקדמת יותר, תצריך ידע וניסיון וגם ציוד וכלי עבודה מתאימים.


איזה חברת מצלמות אבטחה נחשבת לטובה?

אנו ממליצים בחום ללכת על התקנת מצלמות פרוויז'ן, Hikvision, ארוקם (Erocam) ועוד.


האם ניתן לקבל הצעת מחיר בטלפון או שהמתקין צריך להגיע פיזית?

ניתן לקבל הערכת מחיר ראשונית וכללית בטלפון. לצורך קבלת הצעה מותאמת אישית, נדרש מהמתקין להגיע פיזית אל הבית בשביל להבין בדיוק במה מדובר. כמו כן, חלק מהמתקינים יבקשו שתשלחו להם וידאו קצר של המבנה, לצורך תמחור ראשוני.


האם מקבלים אחריות על ההתקנה?

נהוג לקבל אחריות מהמתקין למשך תקופה של שנה ואף יותר על ההתקנה והפעלת המצלמות. וודאו שקיבלתם מסמך כתוב ולא רק התחייבות שבעל פה.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה